31 грудня 2018 рік, Новорічне служіння

Божі свята – Олександр Руденко

Презентація теми:

«І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: Промовляй до Ізраїлевих синів і скажеш їм: Свята Господні, що в них скликатимете святі збори, оце вони, свята Мої…» (Лев. 23:1,2) Слово “свято” (івр. מוֹעֵד) означає певне служіння, зустріч. У данному контексті мова йде про свята, які належать лише Господу. Виключно Бог має владу призначати день святим, коли потрібно шанувати Його ім’я і проявляти послух Його велінню.  Слово “збори” (івр. מקרא) буквально означає читання (вголос), скликання, священне читання. Для народу Божого повсякчас Священне Писання повинно стати справжньою відрадою і втіхою. «Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе!…» (Кол. 3:16) Амінь!

 

Дорога в Обіцяний край – Олександр Захаров проповідь

Презентація теми:

«І будеш пам’ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею по пустині ось уже сорок літ, щоб упокорити тебе, щоб випробувати тебе, щоб пізнати те, що в серці твоїм, чи будеш ти держати заповіді Його, чи ні. І впокорював Він тебе, і морив тебе голодом, і годував тебе манною, якої не знав ти й не знали батьки твої, щоб дати тобі знати, що не хлібом самим живе людина, але всім тим, що виходить із уст Господніх, живе людина. Одежа твоя не витиралася на тобі, а нога твоя не спухла от уже сорок літ. І пізнаєш ти в серці своїм, що, як навчає чоловік сина свого, так навчає тебе Господь, Бог твій. І будеш виконувати заповіді Господа, Бога свого, щоб ходити Його дорогами, та щоб боятися Його, бо Господь, Бог твій, уводить тебе до Краю хорошого, до Краю водних потоків, джерел та безодень, що виходять у долині й на горі…» (Зак. 8:2-7) Бог вивів Свій народ із рабства Єгипетського, аби ввести їх до Обіцяної землі. Проклавши дорого для них, Бог очікував покори, але народ не був готовий серцем. Для нас, християн Нового Заповіту, Ізраїль служить прообразов. Христос викупив від вічної смерті, дарував все необхідне для побожного життя, але з нашої сторони треба докладати зусилля, щоб жити переможним життям в Ісусі Христі і ввійти у небесні оселі. «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.» (Мт. 11:28,29) – говорить Господь. Іноді дорога, якою веде Господь, незрозуміла для християнина. Пам’ятаймо, Небесний Отець тримає все під Своїм пильним контролем. У складних життєвих ситуаціях, Бог очікує правильної реакції. Послух Божому Слову – це найкращий спосіб зміни характеру в образ Христів. «І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе.» (Гал. 2:20) «Бо я думаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті супроти тієї слави, що має з’явитися в нас.» (Рим. 8:18) Нехай ім’я Господнє буде прославлене в нашому житті. Амінь!

 

За все дякуйте! – Микола Овсійчук проповідь

Презентація теми:

«Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все…» (1Сол. 5:16-18), – закликає Дух Святий через ап. Павла. Чи виконуймо ми Його заповіді? Кожному з нас Бог дарував певний відрізок життя і за кожний крок, як говорить Слово, Йому дамо звіт. « І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!» (Євр. 4:13) Чи сповнене наше серце подяки за все, що робить Господь? Амінь!

 

Характер в минулому році – Сергій Овчинніков проповідь

Презентація теми:

«Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей…» (Тит. 2:11) Бог явив Свою благодать, Свою незаслужену милість нам, відкривши шлях до спасіння і вічного життя. Яким чином душа отримує спасіння по благодаті? Через усвідомлення своєї гріховної природи, визнання своєї особистої провини у стражданнях Ісуса Христа. Що ще дуже важливо, людина повинна визнати Сина Божого своїм особистим Спасителем. Євангеліє не проповідується лише обраним. Благодать відкрита для всіх людей – “що спасає всіх людей“.

«і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці…» (Тит. 2:12А чи може бути благодать марна? Так. (2 Кор. 6:1) Якщо християнин приймає благодать, але не бажає змінювати своє життя. Тож як важливо за допомогою Духа Святого працювати над своїм особистим характером. Божа благодать вчить нас у всіх сферах життя – в особистому, у відносинах з іншими, у відносинах з Богом.

«і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса, що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.» (Тит. 2:13,14) Через очищення, освячення ми можемо чинити добрі справи в очах Бога. «І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.» (Мт. 7:3-5) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *