31 жовтня 2018 рік, служіння в середу

Молитва – Василь Козер проповідь

Презентація теми:

  • «І Він розповів їм і притчу про те, що треба молитися завжди, і не занепадати духом…» (Лк. 18:1)

Бог завжди чує молитви, але не завжди відповідь приходить вчасно. Ми не отримуємо те, що просимо – і знову і знову звертаємося до Господа з молитвою. Але при цьому знаємо, що коли в нас все гаразд, ми здатні забути Бога.Часом буває важко молитись, через велику боротьбу, життя Ісуса Христа великий приклад.

  • «Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерти Його міг спасти, і був вислуханий за побожність Свою.» (Євр. 5:7)
  • «А Він Сам, відійшовши від них, як докинути каменем, на коліна припав та й молився, благаючи: Отче, як волієш, пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!… І Ангол із неба з’явився до Нього, і додавав Йому сили.» (Лк. 22:41-43)

Господь виконує наші молитви не відразу, дає нам зрозуміти, що це не випадково, і в той же час обіцяє, що ми неодмінно будемо почуті – потрібна віра, наполегливість у молитві. «Ото ж бо, Господня рука не скоротшала, щоб не помагати, і Його вухо не стало тяжким, щоб не чути…» (Іс. 59:1) Бог ніколи не залишить, тільки Він дасть сили пройти через усілякі обставини. Не занепадаймо духом! «Ану клич, чи є хто, щоб тобі відповів? І до кого з святих ти вдасися?» (Йов. 5:1) Нехай ім’я Господнє буде благословенне! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *