30 січня 2019 рік, служіння в середу

Ходи перед Богом, а не перед людьми – Роман Кравчук проповідь

Презентація теми:

«І настав був голод у Краю, окрім голоду першого, що був за днів Авраамових. І пішов Ісак до Авімелеха, царя филистимського, до Ґерару. І явився йому Господь і сказав: Не ходи до Єгипту, оселися в землі, про яку Я скажу тобі. Оселися хвилево в землі тій, і Я буду з тобою, і тебе поблагословлю, бо тобі та нащадкам твоїм дам усі оці землі. І Я виконаю присягу, що нею поклявся був Авраамові, батьку твоєму. І розмножу нащадків твоїх, немов зорі на небі, і потомству твоєму Я дам усі оці землі. І поблагословляться в потомстві твоїм усі народи землі, через те, що Авраам послухав Мого голосу, і виконував те, що виконувати Я звелів: заповіді Мої, постанови й закони Мої. І осів Ісак у Ґерарі.» (Бут. 26:1-6) 

Приклади біблійних героїв, які ходили перед Богом:

  • праведно: Авраам (Бут. 17:1),  Енох (Бут. 5:23,24), Ной (Бут. 6:5-9), Давид, Соломон,  Лазар (Лк. 16:19-31);
  • неправедно: Саул, Авесалом (2Сам. 15:2-6), богач (Лк. 16:19-31);

Ми, християни, маємо великий привілей ходити перед Богом, а не перед людьми завдяки сили Божої благодаті. Наближаючись до Небесного Батька через Ісуса Христа ми отримуємо силу жити переможним, благословенним життям.

Ходіння перед Богом, а не пред людьми завжди буде сприяти зміні людини за Божою подобою. Амінь!

 

Живи вірою – Андрій Кравчук проповідь

Презентація теми:

«Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. І ви кликатимете до Мене, і підете, і будете молитися Мені, а Я буду прислуховуватися до вас. І будете шукати Мене, і знайдете, коли шукатимете Мене всім своїм серцем.» (Єрем. 29:11-13)

«А Єремія відказав: Було мені слово Господнї таке: Ось Ганамеїл, син Шаллума, твого дядька, іде до тебе сказати: Купи собі мої поле, що в Анатоті, бо ти маїш викупне право купити. І прийшов до мене Ганамеїл, син дядька мого, за Господнім словом, до подвір’я в’язниці, та й сказав мені: Купи мої поле, що в Анатоті, що в Веніяминовому краї, бо твої право спадщини й твій викуп, купи собі! І пізнав я, що це слово Господнї. І купив я це поле від Ганамеїла, сина дядька мого, що в Анатоті, і відважив йому десять і сім шеклів срібла. А написав я купчу, і запечатав, і засвідчив свідками, та й зважив срібло вагою.» (Єрем. 32:6-10)

Пророк Єремія незважаючи на обставини жив вірою, бо покладав надію на живого Бога. «І всі вони, одержавши засвідчення вірою, обітниці не прийняли, бо Бог передбачив щось краще про нас, щоб вони не без нас досконалість одержали.» (Євр. 11:39,40) Найбільшою цінністю в християнському житті є спасіння душі від вічної загибелі. Праця на ниві Господній не марнотна!

Богобійне життя вимагає жити надією, вірою в обітниці Ісуса Христа. «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.» (Єрем. 29:11) Наше життя складається з багатьох обставин, але як важливо розуміти, що ми ходимо перед живий і святим Богом. Відчуваймо Його своїм серцем, спрямовуючи свій погляд з вірою! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *