29 жовтня 2017 рік служіння в неділю

Сила спілкування з Богом – Олександр Бубнов проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (До Євреїв 9:3-12)

«3. А за другою заслоною скинія, що зветься Святеє Святих. 4. Мала вона золоту кадильницю й ковчега заповіту, усюди обкутого золотом, а в нім золота посудина з манною, і розцвіле жезло Ааронове та таблиці заповіту. 5. А над ним херувими слави, що затінювали престола благодаті, про що говорити докладно тепер не потрібно. 6. При такому ж урядженні до першої скинії входили завжди священики, правлячи служби Богові, 7. а до другої раз на рік сам первосвященик, не без крови, яку він приносить за себе й за людські провини. 8. Святий Дух виявляє оцим, що ще не відкрита дорога в святиню, коли ще стоїть перша скинія. 9. Вона образ для часу теперішнього, за якого приносяться дари та жертви, що того не можуть вдосконалити, щодо сумління того, хто служить 10. що тільки в потравах та в напоях, та в різних обмиваннях, в уставах тілесних, установлено їх аж до часу направи. 11. Але Христос, Первосвященик майбутнього доброго, прийшов із більшою й досконалішою скинією, нерукотворною, цебто не цього втворення 12. і не з кров’ю козлів та телят, але з власною кров’ю увійшов до святині один раз, та й набув вічне відкуплення.»

2.(Від Луки 23:45,46)

«45. І сонце затьмилось, і в храмі завіса роздерлась надвоє…»

 

Коли серця б’ються в унісон – Ростислав Шкіндер – проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(До Римлян 5:6-12)

«6. Бо Христос, коли ми були ще недужі, своєї пори помер за нечестивих. 7. Бо навряд чи помре хто за праведника, ще бо за доброго може хто й відважиться вмерти. 8. А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. 9. Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров’ю Його ми виправдані.»

Презентація теми:

Основа Божих діянь до людства – це любов. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого…» (Ів. 3:16)  Вивчаючи життя Христа ми бачимо, що Він у основі Свого служіння також мав фундамент любові. «…полюбивши Своїх, що на світі були, до кінця полюбив їх.» (Ів.13:1) «Через те Отець любить Мене, що Я власне життя віддаю, щоб ізнову прийняти його. Ніхто в Мене його не бере…» (Ів. 10:17,18) «Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівців.» (Ів. 10:11) Ісус Христос залишив славу неба і прийшов на землю щоб дарувати спасіння людству. «Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерти Його міг спасти…» (Євр. 5:7) Любов Ісуса Христа була постійна і потужна, ніхто не зміг її зупинити, хоча перешкод було багато. Він віддав Себе на смерть добровільно. Найголовніша заповідь, яку Він залишив для нас – це заповідь любові. «І: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша!» (Мк. 12:30) Божа любов до на сильна, всестороння, стабільна, чиста, постійна та вірна. «Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.» (Ів. 15:5)  Самостійно християнин виконати Божу заповідь не в змозі. «…любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам.» (Рим. 5:5)  Написано: «і місця дияволові не давайте!» (Еф. 4:27) Ворог краде саме дороге, коли християнин не стоїть на сторожі серця. «Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас.» (Як. 4:7) Проглядаючи біографію Ізраїльських царів ми бачимо, що коли вони любили Бога, то Бог благословляв їх житті. Читаючи пророків, дослідники Біблії образно підсумовують, що 30% усіх пророцтв – це звіщення майбутнього, а 70% – взаємовідносини з Богом. «Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст….» (Нав. 1:8) Коли є Небесна любов, то на вустах завжди буде ім’я Ісуса Христа. Чому учні попросили Ісуса щоб навчив їх молитися? Я думаю, що одна з причин, вони бачили Ісус у молитві черпав насолоду. Чи любиш ти Бога? «До Ангола Церкви в Ефесі напиши: Я знаю діла твої, і працю твою, і твою терпеливість, і що не можеш терпіти лихих… І ти маєш терпіння, і працював для Ймення Мого, але не знемігся. Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов.» (Одкр 2:1-4) Коли не буде головного, то другорядне може втратити зміст. Найбільша дорогоцінність – це любов до Господа, коли серця об’єднанні і б’ються в унісон. Амінь!

 

Цінуйте часом, бо дні лукаві – Проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(Від Луки 3:16)

«16. Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв’язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *