29 січня 2017 рік служіння в неділю

Сила Божої любові в нашому серці – Владимир Змунчило проповедь

Тексти Писання:

1. (Від Івана 1:1)
«1. Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.»

2. (1 Івана 1:1)
«1. Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, про Слово життя…»

3. (Псалми 132:1-3)
«1. Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно! 2. Воно як та добра олива на голову, що спливає на бороду, Ааронову бороду, що спливає на кінці одежі його! 3. Воно як хермонська роса, що спадає на гори Сіону, бо там наказав Господь благословення, повіквічне життя!»

Презентація теми:
«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.» Євангелист Іоан підкреслює те, що всесвіт постав через Слово, і тому все сотворене має відбиток Слова. Слово, яке прийшло у світ, взявши на себе людське тіло, на прикладі свого земного життя показало, як має жити людина. І Бог поставив це Ім’я вище за будь-яке інше ім’я; і тількі цим Ім’ям Ісус Христос ми можемо отримати вічне життя.
Слово-Бог започаткувало розмову з людиною, і для людини важливо перебувати в цій розмові. Той, хто перебуває у ній, перебуває у Житті, бо знаходиться у полі Слова, а отже, у сфері Бога-Життя. Знаходитися у цій сфері дуже важливо для людини, бо тут, у розмові, вона отримує настанови, що допомагають їй йти по життєвому шляху. У цей спосіб Слово стає Світлом для людини, що вказує правильний напрямок серед величезної кількости можливих шляхів. Воля Божа є, щоб кожний вірив в Ісуса Христа, як в Сина Божого і Господа.
Ісус Христос є для нас Спаситель, Друг, Ходатай, а чи можу я назвати себе другом Ісуса, чи займає Він перше місце в моєму житті! Амінь!

Слово Твоє – світильник нозі моїй… – Александр Руденко проповедь

Тексти Писання:

1. (Псалми 118:105)
«105. Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї.»

2. (До Колоссян 3:16)
«16. Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!»

3. (Від Івана 8:31,32)
«31. Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, 32. і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!»

4. (Від Матвія 7:21)
«21. Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.»

5. (Якова 1:21-25)
«21. Тому то відкиньте всіляку нечисть та залишок злоби, і прийміть із лагідністю всіяне слово, що може спасти ваші душі. 22. Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють. 23. Бо хто слухач слова, а не виконавець, той подібний людині, що риси обличчя свого розглядає у дзеркалі, 24. бо розгляне себе та й відійде, і зараз забуде, яка вона є. 25. А хто заглядає в закон досконалий, закон волі, і в нім пробуває, той не буде забудько слухач, але виконавець діла, і він буде блаженний у діянні своїм!»

6. (Від Луки 11:28)
«28. А Він відказав: Так. Блаженні ж і ті, хто слухає Божого Слова і його береже!»

7. (Від Матвія 7:21)
«21. Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.»

8. (1 Івана 5:3)
«3. Бо то любов Божа, щоб ми додержували Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі.»

9. (Від Матвія 23:4)
«4. Вони ж в’яжуть тяжкі тягарі, і кладуть їх на людські рамена, самі ж навіть пальцем своїм не хотять їх порушити…»

10. (Від Матвія 11:28)
«28. Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!»

11. (Від Матвія 28:19,20)
«19. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, 20. навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.»

Презентація теми:
Призначення світильника, всякого світла — освітлювати. Для освітлення достатньо навіть невеликого світильника. Давид проголошує, що Слово Боже є «світильником» і «світлом». Слово Боже освітлює нам невидимого Бога. Пізнання нами Бога можливе лише через Слово Боже. Біблія і тільки Біблія говорить нам про властивості Бога: Його святості і любові.(Див.Колоссян 3:16). Біблія яскравим світлом осяває весь шлях людини — від її створіння до її впровадження в Небесний Єрусалим. Якщо християнин досліджує Святе Письмо в його життя приходять Божі благословення. Слово Боже формує правильне мислення, зміцнює віру, приносить радість і мир, показує вихід із скрутних обставин, коригує наше життя, вчить завжди покладати надію на Бога.
Заповіді Ісуса Христа не тяжкі і доступні до кожної людини, Бог залишив для нас їх у Священному Писанні. Тож варто відкрити Своє серце і ви отримаєте те, що Бог хоче дати вам через Своє Слово. Те, що дає Бог завжди добре, позитивне і прекрасне. Амінь!

 

Неправда-гріх – Проповедь

Тексти Писання:

1. (Дії Апостолів 5:1-5)
«1. А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка, 2. та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів. 3. І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? 4. Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! 5. Як Ананій зачув ці слова, то впав та й умер… І обгорнув жах великий усіх, що це чули!»

2. (1 Царів 22:20-23)
«20. І сказав Господь: Хто намовить Ахава, і він вийде й упаде в ґілеадському Рамоті? І говорив той так, а той говорив так. 21. І вийшов дух, і став перед Господнім лицем та й сказав: Я намовлю його! І сказав йому Господь: Чим? 22. А той відказав: Я вийду й стану духом неправди в устах усіх його пророків. А Господь сказав: Ти намовиш, а також переможеш; вийди та й зроби так! 23. А тепер оце Господь дав духа неправди в уста всіх оцих пророків, а Господь говорив на тебе лихе…

3. (Ісус Навин 1:8)
«8. Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.»

Презентація теми:
Гріх-це відступ від заповідей Божих і порушення закону Божого. Ми знаємо, що джерелом брехні – диявол, причому всякої, і «святої» брехні, в ньому немає істини. Диявол сіє неправду про Бога, щоб відвести людину від віри в Бога. Мета ворога обдурити людину, по-перше, по відношенню до Бога, по-друге, по відношенню до себе. Він ніколи не говорить про наслідки. Але тільки істина Слова Божого може відкрити нам очі, прибрати пелену і дати свободу. На Божу істину можна покластися і довіряти їй. Істина говорить про Бога, який Він. Істина говорить тобі: яким ти повинен бути, яким бачить тебе Бог, і що Бог приготував для тебе.
Ми всі люди грішні, всі схильні помилятися, ми багато ставимо під сумнів. Але всякий раз, коли людина сама визначає для себе межі дозволеного (порушуючи заповіді Божі) – це призводить до сумних наслідків. Досліджуючи Біблію ми знаходимо багато прикладів: Ананія і Сапфіра, Авраам, Ісак, Яков, Йосип та його брати і т.д. Вивчаючи життя цих людей ми можемо бачити як неправда змінювала хід історії їхнього життя. Це є великим прикладом для нас. Саме тому Господь дав нам «слово пророче певніше» (2 Петра 1:19), яке чітко визначає правильність нашого шляху і істинність наших стосунків з Господом.
Наше життя належить Богові, ми повинні звертатися до Нього за вказівками для правильного управління нею; ми повинні дізнатися і навчитися виконувати Його волю щодо використання і вживання нашого життя. І ми знаємо, що Бог спитає з нас звіт: ми використовували своє життя у згоді з Його волею чи ні. Амінь!

 

Останні часи – Андрей Мозговой проповедь

Тексти Писання:
1. (До Колоссян 3:4)
«4. Коли з’явиться Христос, наше життя, тоді з’явитеся з Ним у славі і ви.»
2. (Від Івана 8:12)
«12. І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя.»
3. (2 до Солунян 1:10)
«10. як Він прийде того дня прославитися в Своїх святих, і стати дивним у всіх віруючих, бо свідчення наше знайшло віру між вами.»
4. (Від Матвія 13:43)
«43. Тоді праведники, немов сонце, засяють у Царстві свого Отця. Хто має вуха, нехай слухає!»
5. (1 до Коринтян 2:9)
«9. Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *