28 листопада 2018 рік, служіння в середу

Будь на своєму місці – Андрій Кравчук проповідь

Презентація теми:

  • «Будівничі працювали на мурі, а носії наладовували тягар, вони однією рукою робили працю, а однією міцно тримали списа… А в кожного будівничого його меч був прив’язаний на стегнах його, і так вони будували, а біля мене був сурмач. І сказав я до шляхетних, до заступників та до решти народу: Праця велика й простора, а ми повідділювані на мурі, далеко один від одного. Тому то в місце, де почуєте голос сурми, туди негайно збирайтеся до нас. Бог наш буде воювати для нас! І так ми робили працю, і половина їх міцно тримала списи від сходу ранньої зорі аж до появлення зір.» (Неем. 4:11-15)
  • «Бо то вгодне, коли хто, через сумління перед Богом, терпить недолю, непоправді страждаючи. Бо яка похвала, коли терпите ви, як вас б’ють за провини? Але коли з мукою терпите за добрі вчинки, то це вгодне Богові!» (1Петр. 2:19,20)

Будьмо ревними працівниками на ниві Господній незалежно від обставин! Служіння кожного християнина є важливим в Тілі Христа, незалежно чи публічне воно, чи таємне. Будьмо на своєму належному місці, не зневажаймо працю яку робимо перед лицем Господнім! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *