28 жовтня 2018 рік, служіння в неділю

Не будь лицеміром – Давид Сокол проповідь

Презентація теми:

«Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.» (Мт 7:1-5)

Сутність лицемірства полягає у невідповідності зовнішнього і внутрішнього. Почуття і думки не співпадають із словами. «Вони були при великому камені, що в Ґів’оні, а Амаса вийшов проти них. А Йоав був зодягнений в шату свою, а ній пояс із мечем, прип’ятим на стегні його в піхві, з якої легко виходив і входив. І сказав Йоав до Амаси: Чи гаразд тобі, брате мій? І Йоав узяв правою рукою Амасу за бороду, щоб поцілувати його. А Амаса не остерігся меча, що був у Йоавовій руці. І той ударив його ним у живіт, і вилив нутро його на землю, і не повторив йому, а той помер…» (2Сам. 20:8-10) Лицеміром рухає прагнення здатися краще, ніж він є насправді. «Поправді кажу вам: Що тільки зв’яжете на землі, зв’язане буде на небі, і що тільки розв’яжете на землі, розв’язане буде на небі.» (Мт. 18:18), – говорить Ісус Христос. Нехай допоможе Господь вчасно аналізувати своє ставлення до ближнього і не тільки. Чого або кого ми боїмося? Саул свого часу знехтував Божою постановою, не знищив Амалика за що йому довелося відповідати. (1Сам. 15:1-24) 

Лицемірство – це спроба видати зовнішню форму за внутрішній зміст. Нехай допоможе Господь перевіряти мотиви своїх сердець! Амінь!

 

Спокій в Бозі – Руденко Олександр проповідь

Презентація теми:

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже!» (Пс. 61:2,3)

Неспокійно і тривожно сьогодні у сучасному світі. Людина втомлюється від постійної напруги, вона прагне спокою. Але де ж його знайти? Хтось знаходить в алкогольних напоях, роботі, багатстві. Чи маєте ви Божий мир у серці?  «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!» (Мт. 11:28-30) Мир та спокій у житті людини незалежно від обставин  можливий лише за умови, що вона примириться з Господом, сповідує свої гріхи.«Отже, біймося, коли зостається обітниця входу до Його відпочинку, щоб не виявилось, що хтось із вас опізнився. Бо Євангелія була звіщена нам, як і тим. Але не принесло пожитку їм слово почуте, бо воно не злучилося з вірою слухачів. Бо до Його відпочинку входимо ми, що ввірували, як Він провістив: Я присяг був у гніві Своїм, що до місця Мого відпочинку не ввійдуть вони, хоч діла Його були вчинені від закладин світу.» (Євр. 4:1-3) Нехай Бог рясно поблагословить Вас щоб Його мир наповнював ваші сердця. Амінь! 

 

Як не образитись на Бога – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

«І побачив Бог їхні вчинки, що звернули зо своєї злої дороги, і пожалував Бог щодо того лиха, про яке говорив, що їм учинить, і не вчинив. І було це для Йони на досаду, досаду велику, і він запалився. І молився він до Господа та й казав: О Господи, чи ж не це моє слово, поки я ще був на своїй землі? Тому я перед тим утік до Таршішу, бо я знав, що Ти Бог милостивий та милосердий, довготерпеливий та многомилостивий, і Ти жалкуєш за зло. А тепер, Господи, візьми мою душу від мене, бо краще мені смерть від мого життя!» (Йон. 3:10, 4:1-3)

Людина може ображатись на Бога маючи на те багато причин, бо ставить свої умови, вимоги, очікування. Буває й інша сторона. «Чи будете ви говорити неправду про Бога, чи будете ви говорити оману про Нього? Чи будете ви уважати на Нього? Чи за Бога на прю постаєте?» (Йов. 13:7,8)

Людські підстави до образ на Бога:

  • У Бога все Свій час, воля. Несвоєчасна потреба людини не приносить доброго результату адже у Бога на все свій час. Пам’ятаймо, у Бога все під контролем. Біблійні приклади: Йосип, Йов.
  • людська вина (зроблений гріх); Біблійні приклади: Саул, Ахав, Манасія

«Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п’є. Бо хто їсть і п’є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п’є! Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули. Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено з світом.» (1Кор. 11:26-32)

Покладай надію на Бога очікуючи відповіді, нехай молитва подяки і хвали ніколи не згасає, бо Він достойний!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *