28 травня 2021 рік, служіння в п’ятницю

Бог знає де ти знаходишся – Марк Сімс проповідь

​​Повертаючись з Юдеї в Галілею, Ісус із Своїми учнями йшов через Самарію. Втомившись в дорозі, Він сів відпочити біля криниці, де і відбулася бесіда із жінкою самаритянкою, яка страждала від гріховного понівечення. (Ів. 4:1-30)

Іноді здається, що Бог не звертає на  нас Свою увагу. Ми шукаємо Його, але закрадаються відчуття самотності, розчарування. Мимоволі виникає питання: Боже де ти? Невже Ти не бачиш обставини?! Чому це відбувається зі мною? Чому це відбувається з моїми близькими?

Гарна новина – Бог бачить нас, де б ми не знаходилися. Йому не байдуже наші переживання, потреби, болі, бо не дивиться як людина. Він готовий допомогти, але заохочує нас віддавати усі наші переживання Йому у молитві і Він потурбується про них; дасть нам мир, який понад усякі обставини. Довіряймо Йому! Амінь!

 

Бачити Невидимиго – Уеслі Ард проповідь

“коли ми не дивимося на видиме, а на невидиме. Бо видиме дочасне, невидиме ж вічне!” (2Кор. 4:18)

Бог живий. Звісно, фізичними очима Його не можна осягнути. Але Він називає кожного з нас по імені. І бажає, щоб ми співпрацювали з Ним: навчились вірою бачити Його і довіряти Йому у будь-яких обставинах.

Ми йдемо в Небо за Христом. І хоча нам не відкрито повноту Небесного Єрусалиму, але все одно часткову інформацію Бог відкриває на сторінках Свого Слова. (1Сол. 4:16-17)

Щоб мати непохитну віру, і служити Богу в чистоті істини, треба залишити гріховний спосіб життя, власні поняття, принципи. Зробімо крок віри, відповідаючи на Божий заклик, як у свій час зробили Мойсей (2М. 3:2-16; Дії. 7:20-29; Євр. 11:23-28), Авраам (1М.12:1-8; Євр. 11:8-10), Павло (Дії. 9:1-19). А Господь дасть Свою милість й ведення. У серці буде тверда впевненість, що Він реальний, і ніколи не залишить. (Євр. 11:1-3, Рим. 1:20) Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *