28 січня 2018 рік служіння в неділю

Втомленість – Петро Радчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (1 Самуїлова 27:1,2)

«1. І сказав Давид у серці своїм: Колись я попадуся в Саулову руку. Нема мені ліпшого, як, утікаючи, утечу до филистимського краю, і відмовиться від мене Саул, щоб шукати мене вже по всій Ізраїлевій країні, і я втечу від руки його. 2. І встав Давид, і перейшов він та шість сотень чоловіка, що з ним, до Ахіша, Маохового сина, ґатського царя.»

2. (Ісая 40:27-31)

«27. Пощо говориш ти, Якове, і кажеш, Ізраїлю: Закрита дорога моя перед Господом, і від Бога мого відійшло моє право. 28. Хіба ж ти не знаєш, або ти не чув: Бог відвічний Господь, що кінці землі Він створив? Він не змучується та не втомлюється, і не збагненний розум Його.29. Він змученому дає силу, а безсилому міць.30. І помучаться хлопці й потомляться, і юнаки спотикнутись спіткнуться,31. а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!»

Презентація теми:

Бог створив людину так, що вона втомлюється, але є можливість відпочивати. Втомлюється не тільки бабусі й дідусі, але й молоді люди. Буває так, що люди можуть втомлюватися не тільки фізично, але й духовно.

Звідки береться втома?

  • Важка і довга праця; Ми повинні працювати (2Сол 3:10), але є певно виділений час для цього. Важливо приділяти час для спілкування з сім’єю.
  • Нестаток часу; Для нас, християн, важливо турбуватися про наш духовний стан. На при великий жаль сьогодні молитва витісняється із сімей Божого народу. Бог відкрився нам для того, щоб ми славили Його. Тож приділяймо свій час для спілкування з Богом. Досліджуйте Писання щоб мати повноцінне життя в Бозі! Так само, як наше тіло потребує здорової їжі, так і наша душа потребує правильного і здорового харчування.
  • Конфлікти; Слово Боже закликає працювати над своїм характером. Ми повинні бути носіями миру. «…сонце нехай не заходить у вашому гніві…» (Еф. 4:26)
  • Диявольські атаки; Важливо бути наповненим Божою силою щоб перемагати. (Як. 4:7)
  • Гріх; Людина, яка вільна від гріха, радіє кожному дню, дякуючи Богові. «Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе! Шануй свого батька та матір це перша заповідь з обітницею, щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!» (Еф. 6:1-3) Наш обов’язок шанувати батьків до останнього подиху! Бог дивиться на наші вчинки. Затримуючи гріховну думку на рівні розуму – це вже гріх. Неможна жити подвійним життям. (Еф. 4:27) Чисте і щире серце є гідним в очах Бога. (1Цар. 19:3-15)

 Йдучи тернистим шляхом, часом здається що вже немає сил йти далі, диявол атакує, але пам’ятаймо про те, що тільки з Богом ми дійдемо до Небесної оселі. Амінь!

 

Божий мир – Юрій Радчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Левит 22:29)

«29. А коли будете приносити вдячну жертву для Господа, то приносьте так, щоб вона була вгодна.»

2. (Псалми 121:1-9)

«1. Я радів, як казали мені: Ходімо до дому Господнього! 2. Ноги наші стояли в воротях Твоїх, Єрусалиме. 3. Єрусалиме, збудований ти як те місто, що злучене разом, 4. куди сходять племена, племена Господні, щоб свідчити Ізраїлеві, щоб Іменню Господньому дякувати! 5. Бо то там на престолах для суду сидять, на престолах дому Давидового. 6. Миру бажайте для Єрусалиму: Нехай будуть безпечні, хто любить тебе! 7. Нехай буде мир у твоїх передмур’ях, безпека в палатах твоїх! 8. Ради братті моєї та друзів моїх я буду казати: Мир тобі! 9. Ради дому Господа, нашого Бога, я буду шукати для тебе добра!»

Презентація теми:

«Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього…» (2Хро. 16:9) «Як вертався Господь із полоном Сіону, то були ми немов би у сні… Наші уста тоді були повні веселощів, а язик наш співання! Казали тоді між народами: Велике вчинив Господь з ними! Велике вчинив Господь з нами, були радісні ми!» (Пс 125:1-3) «…Бо чим серце наповнене, те говорять уста.» (Мт. 12:34) «Чим наповнене наше серце? «…відчини свої уста і Я їх наповню!» (Пс. 80:11) «Ним ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу. Із тих самих уст виходить благословення й прокляття. Не повинно, брати мої, щоб так це було!» (Як. 3:8-10)

Незалежно від обставин життя покладай свою надію на Бога. «Уявляю я Господа перед собою постійно, бо Він по правиці моїй…» (Пс. 15:8), – говорить Давид. «Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили.» (Пс. 36:25) Дозволь Ісусу Христу діяти в твоєму житті повноцінно! Бог достойний Слави, тож принеси Йому обітниці! Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *