27 вересня 2017 рік служіння в середу

Будь послідовником Христа – Проповідь

Тексти Писання:

  1. (Від Івана 9:40,41)

«40. І почули це деякі з тих фарисеїв, що були з Ним, та й сказали Йому: Чи ж і ми невидющі? 41. Відказав їм Ісус: Якби ви невидющі були, то не мали б гріха; а тепер ви говорите: Бачимо, то й ваш гріх зостається при вас!»

  1. (Від Івана 10:1-6)

«1. Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. 2. А хто входить дверима, той вівцям пастух. 3. Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. 4. А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. 5. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. 6. Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив.»

  1. (Від Івана 10:19,20; 31,33;)

«19. З-за цих слів між юдеями знову незгода знялася. 20. І багато-хто з них говорили: Він демона має, і несамовитий. Чого слухаєте ви Його? 31. Знов каміння схопили юдеї, щоб укаменувати Його. 33. …хочемо Тебе вкаменувати, а за богозневагу …»

  1. (Від Івана 9:24)

«…Ми знаємо, що грішний Отой Чоловік.»

Презентація теми:

Ісус Христос Своєю поведінкою дає прекрасний приклад як ми, Його послідовники, маємо поводитися. Слово Боже закликає: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі, використовуючи час, дні бо лукаві!» (Еф 5:15,16) Дні лукаві – це не понеділок чи середа, дні лукаві – це люди в цих днях, які оточують нас, через яких диявол хоче вкрасти, убити та погубити. Як ми на це реагуємо? Я думаю, що ніхто з нас не радий, коли стискається з неповагою, непорозумінням. «…навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.» (Мт. 11:29) Заклик Ісуса Христа втілює і показує як навчитися правильно діяти. «Відповів їм Ісус: Я вам був сказав, та не вірите ви. Ті діла,що чиню їх у Ймення Свого Отця, вони свідчать про Мене.» (Ів. 10:25) Наші діла мають свідчити про нашого Господа. «Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.» (1Ів. 2:1) У Господа достатньо милості, але не потрібно зловживати нею. «Ми бо для Бога Христова запашність серед тих, хто спасається, і тих, які гинуть…» (2Кор. 2:15) Не тільки слова, а навіть діла Ісуса Христа не задовольняли натовп. «Відповів їм Ісус: Від Отця показав Я вам добрих учинків багато, за котрий же з тих учинків хочете Мене каменувати?» (Ів. 10:32) «Проповідуй Ісуса Христа, проповідуй на всякому місці, проповідуй постійно і використовуй при цьому якщо потрібно і слова.»

«Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.» (Ів. 15:8) «Наказуй багатим за віку теперішнього, щоб не неслися високо, і щоб надії не клали на багатство непевне, а на Бога Живого, що щедро дає нам усе на спожиток, щоб робили добро, багатилися в добрих ділах, були щедрі та пильні, щоб збирали собі скарб, як добру основу в майбутньому, щоб прийняти правдиве життя. О Тимофію, бережи передання, стережися марного базікання та суперечок знання, неправдиво названого так. Дехто віддався йому, та й від віри відпав. Благодать з тобою. Амінь.» (1Тим 6:17-21) Слово Боже – хліб життя!  Як тіло потребує їжі регулярно, так і душа вимагає духовного живлення постійно. «І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!» (Кол. 3:23) Говори тоді, коли спитають, а живи так щоб спитали. Йому Слава, честь і хвала хай буде в кожному дні нашого життя і повіки віків. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *