27 червня 2021 року, служіння в неділю

Христова запашність – Артем Ковпак проповідь

“А Богові подяка, що Він постійно чинить нас переможцями в Христі, і запашність знання про Себе через нас виявляє на всякому місці! Ми бо для Бога Христова запашність серед тих, хто спасається, і тих, які гинуть, для одних бо смертельна запашність на смерть, а для других запашність життєва в життя. І хто здатен на це?”(2Кор. 2:14-16)

Як нести Христову запашність для інших людей?

  1. Слово Боже є дзеркалом, в якому можна досліджувати своє серце і виправляти недоліки. (Як. 1:22-25; Євр. 4:12) Чим більше ми будемо перебувати в читанні Божого Слова, тим повніше відображатиметься у нас образ Христа. “І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!” (Кол. 3:23)
  2.  Бажання бути справжніми носіями Божої. Якщо Ісус Христос являється Господарем нашого серця, Його любов знайде відображення у наших думках, наших почуттях, наших вчинках. “А Богові подяка, що Він постійно чинить нас переможцями в Христі, і запашність знання про Себе через нас виявляє на всякому місці!” (2Кор. 2:14)
  3. Через глибоке упокорення перед Всемогутнім Богом, на підставі пролитої крові Ісуса Христа, по вірі в Того, Хто пролив Свою кров, приходить справжня свобода від залежності гріха і диявола. (Мт. 11:28-30, Ів 3:16, Кол. 1:24)
  4.  Через глибоке упокорення людини перед Всемогутнім Богом, на підставі пролитої крові Ісуса Христа, по вірі в Того, Хто пролив Свою кров, приходить справжня свобода від залежності гріха і диявола. (Мт. 11:28-30, 2Петр. 2:19, Кол. 1:24) 

 “Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.”  (Ів 3:16) Амінь!

 

Суть та значення спасіння – Сергій Овчинніков проповідь

Говорячи про спасіння, виникає кілька логічних запитань: кого спасати? хто буде спасати? І від чого? 

“А тепер, без Закону, правда Божа з’явилась, про яку свідчать Закон і Пророки. А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів, за довготерпіння Божого, щоб виявити Свою правду за теперішнього часу, щоб бути Йому праведним, і виправдувати того, хто вірує в Ісуса.” (Рим. 3:21-26) Отже, спасіння потребує людина, Ісус Христос є Той, хто рятує нас від наших гріхів. 

Згідно з Божим Словом, спасіння включає в себе декілька аспектів:

  • Умилостивлення; Людину відділяє від Бога гріх, а Бога від людини – гнів.  Замісна жертва Христа знищує гріх і гнів; тож тепер Бог може дивитися на людину без неприйняття, а людина на Бога – без страху. 
  • Викуплення Через гріхопадіння людина потрапила до рабство гріха і потребує звільнення. На підставі пролитої крові Ісуса Христа на Голгофі, оголошена амністія усім, хто вірить і приходить до Нього з покаянням. (1Петр. 1:18,19) Але не дає права потрапляти в залежність від кого- або чого-небудь. Будучи колись слугами гріха, ми стаємо нині рабами Христа, а служіння Йому є справжньою свободою. (1Кор. 6:19,20)
  • Протилежність виправдання – засудження, а обидва вони можуть бути вироком судді, який визнає обвинуваченого або винним, або невинним. Бог зробив для нас те, чого не міг зробити Закон. Віддавши власного Сина в якості жертви за гріх, Він фактично засудив наш гріх в Ісусі Христі. (Рим. 8:32-34)
  • Примирення означає відновлення відносин. А це передбачає початкове існування певних стосунків, які були розірвані, але згодом відновлені. Бог у Ісусі Христі примирив світ з Собою. На підставі цього людина може отримати спасіння і почати духовне життя.

Умилостивлення підкреслює гнів Божий, викуплення – нашу рабську залежність від гріха, виправдання – нашу вину, а примирення – нашу ворожнечу по відношенню до Бога і відчуженість від Нього. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *