26 липня 2017 рік служіння в середу

Віра, це також людський фактор – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Писання:

  1. (Від Матвія 28:5-7)

«5. А Ангол озвався й промовив жінкам: Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп’ятого це ви шукаєте. 6. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він. 7. Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих, і ото випереджує вас в Галілеї, там Його ви побачите. Ось, вам я звістив!»

  1. (Від Марка 11:23)

«23. Поправді кажу вам: Як хто скаже горі цій: Порушся та й кинься до моря, і не матиме сумніву в серці своїм, але матиме віру, що станеться так, як говорить, то буде йому!»

Презентація теми:

Ісус Христос багато разів об’являв Своїм учням, що Йому належить багато постраждати, померти на хресті і на третій день воскреснути.Після воскресіння Господь хотів зустрітися зі Своїми учнями в Галілеї, а вони перебували в Єрусалимі. Учні забули, а повинні були пам’ятати. Бесідавоскреслого Христа з двома учнями, які йшли в Еммаус (Лк. 24:13-35) є підтвердженням того, що серця учнів були закриті, вони не до кінця розуміли місію приходу Христа на землю. Вороги добре запам’ятали слова Христа, вони навіть прийшли доПонтія Пилата: «Пригадали ми, пане, собі, що обманець отой, як живий іще був, то сказав: По трьох днях Я воскресну. Звели ж гріб стерегти…» (Мт 27:63,64)

Одна із причин чому Бог залишив для нас Святе Письмо, щоб віра зростала в наших серцях. Віра – це впевненість в невидимому(Євр. 11:1), а щоб бути впевненим необхідно пізнавати Бога,будувати особисті відносини з Ним. У Святому Письмі Бог відкриває нам Себе, Свій характер, можливості, плани.. Як важливо мати істину впевненість, що Господь допоможе навіть в тих ситуаціях, де люди вже не здатні.До останнього подиху май надію на Бога і якщо помирати, то помирати з вірою в Нього.Шадрах, Мешах та Авед-Неґо  говорили: «Якщо наш Бог, Якому ми служимо, може врятувати нас з палахкотючої огненної печі, то Він урятує й з твоєї руки, о царю! А якщо ні, нехай буде тобі, о царю, знане, що богам твоїм ми не служимо, а золотому бовванові, якого ти поставив, не будемо вклонятися!» (Дан. 3:16-18)

Що означає вірити? Вірити, що Господь зацікавлений в нас, що саме Він спроможній по-справжньому вислухати і допомогти адже Його любов вічна. Ісус Христос акцентував і закликав мати віру Божу. Він елементарними ілюстраціями вчив людей вірі.(Мк. 11:23) Наведемо приклад із Старого Заповіту. Господь дарував Ізраїльському народу обіцяну Ханаанську землю. Від народа вимагалося взяти її вірою, але взяли тільки Ісус Навін та Калев, решта не отримали величі Божої слави. Людський фактор відіграє велику роль. Сумніви, невпевненість є перешкодою в отриманні благословення. Інший момент, коли людина благає Бога, а Господь не дає відповіді. Апостол Павло говорить: «…то дано мені в тіло колючку, посланця сатани, щоб бив в обличчя мене, щоб я не величався. Про нього три рази благав я Господа, щоб він відступився від мене. І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті…» (2Кор. 12:7-9)

Ісус Христос дорікав народ за невірство і Своїм вченням насаджував віру. «Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, та проте ваш Небесний Отець їх годує. Чи ж ви не багато вартніші за них?» (Мт. 6:26) «І коли польову ту траву, що сьогодні ось є, а взавтра до печі вкидається, Бог отак зодягає, скільки ж краще зодягне Він вас, маловірні!» (Мт. 6:30) «Чи не два горобці продаються за гріш? А на землю із них ні один не впаде без волі Отця вашого.» (Мт. 10:29)

Як важливо при очікуванні відповіді від Бога не втратити вірунезважаючи на життєві обставини.

  • Коли ізраїльтяни побачили, що Мойсей піднявся на вершину гори Синайської, занадто довго не повертається до них, вони звернулися до Аарона з вимогою виготовити божество, яке замість Мойсея вказувало б їм шлях по пустелі і призвело б їх до бажаної мети — в Обітовану Землю. (Вих. 32:1-6)
  • Саул, не дочекавшись пророка, самовільно приніс жертву, але втратив царську гідність. (1Сам. 13:7-14)
  • Авраамотримав благословення незважаючи на перешкоди, коли приносив жертву Богу. (Бут. 15:7-18)
  • Праведник Йов, незважаючи на слова своєї жінки мав впевненість в Божій силі. (Йов 2:9,10)

В питаннях спасіння людський фактор відіграє велику роль адже необхідно увірувати і запросити Ісуса Христа в своє серце.Коли смерть дивиться в очі емоції не допоможуть, але прийде на поміч віра в Бога, томуприділяй час для дослідження Святого Письма, щоб твоя віра зростала.

Живи повноцінним християнським життям і нехай Господь прославляється через тебе. Амінь!

 

Перша любов – Ілля проповідь

Тексти Писання:

  1. (Об’явлення 2:1-5)

«1. До Ангола Церкви в Ефесі напиши: Оце каже Той, Хто тримає сім зір у правиці Своїй, Хто ходить серед семи свічників золотих: 2. Я знаю діла твої, і працю твою, і твою терпеливість, і що не можеш терпіти лихих, і випробував тих, хто себе називає апостолами, але ними не є, і знайшов, що фальшиві вони. 3. І ти маєш терпіння, і працював для Ймення Мого, але не знемігся. 4. Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов. 5. Отож, пам’ятай, звідки ти впав, і покайся, і вчинки давніші роби. Коли ж ні, то до тебе прийду незабаром, і зрушу твого свічника з його місця, якщо не покаєшся.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *