26 грудня 2018 рік, служіння в середу

Особлива зустріч з Ісусом – Артем Ковпак проповідь

Презентація теми:

«Коли ж народився Ісус у Віфлеємі Юдейськім, за днів царя Ірода, то ось мудреці прибули до Єрусалиму зо сходу, і питали: Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому.» (Мт. 2:1,2) «Царі Таршішу та островів дадуть дари, принесуть царі Шеви та Севи дарунки! І впадуть перед ним усі царі, і будуть служити йому всі народи…» (Пс. 71:10,11) Найважливіша подія в житті людини – особиста зустріч з Ісусом Христом.  Мудреці дуже раділи, коли побачили особливу зорю, яка звіщала про прихід Месії. Ці язичникизаради новонародженного Царя Юдейського, подолали велику відстань, аби побачити своїми очима Того, Хто приніс справжню свободу. Ми, християни, бажаємо отримувати благословення від Бога, а чи готові платити ціну? Отримати лише одкровення недостатньо, необхідно приймати рішення і чинити згідно волі Божої. Біблійні приклади: Мойсей, Ной.

«І, як зачув це цар Ірод, занепокоївся, і з ним увесь Єрусалим. І, зібравши всіх первосвящеників і книжників людських, він випитував у них, де має Христос народитись? Вони ж відказали йому: У Віфлеємі Юдейськім, бо в пророка написано так: І ти, Віфлеєме, земле Юдина, не менший нічим між осадами Юдиними, бо з тебе з’явиться Вождь, що буде Він пасти народ Мій ізраїльський.» (Мт. 2:3,4) Одкровення, які дарує Господь, незавжди зрозумілі іншим. На відміну від язичників, Ізраїль знаючи закон Божий не зрозумів час відвідин Царя.

«Тоді Ірод покликав таємно отих мудреців, і докладно випитував їх про час, коли з’явилась зоря. І він відіслав їх до Віфлеєму, говорячи: Ідіть, і пильно розвідайтеся про Дитятко; а як знайдете, сповістіть мене, щоб і я міг піти й поклонитись Йому. Вони ж царя вислухали й відійшли. І ось зоря, що на сході вони її бачили, ішла перед ними, аж прийшла й стала зверху, де Дитятко було. А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому. І, відчинивши скарбниці свої, піднесли Йому свої дари: золото, ладан та смирну. А вві сні остережені, щоб не вертатись до Ірода, відійшли вони іншим шляхом до своєї землі.» (Мт. 2:7-12) А наскільки сьогодні твоя воля підкорена волі Небесного Отця? Мудреці принесли найцінніше, що вони мали – золото, ладан і смирну, а що можемо дати Йому ми? Однозначно – своє серце, щоб Він учинив нас Своїм храмом, та обдарував повнотою благословень.  Що символізують принесені дари? Золото – символом слави царської влади. Воно свідчить про досконалість Особи Ісуса Христа, як істинного Царя світу. Бог бажає бути паном вашого серця. «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.» (Одкр. 3:20), – говорить Господь. Ладан – символ священства. Чи гідно твоє служіння перед очами Небесного Отця? «То благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу…» (Рим. 12:1) Смирна – гірка трава; вона символізує поховання. Дорогий друже, як справи у тебе з приводу особистого “Я”? Живеш, виконуючи заповіді Господні, чи догоджаєш своїй плоті? Біблійні приклади: Ахан, Ной.

Результатом особливої зустрічі з Богом є оновлення світогляду, способу життя. Тож прикладай зусилля у пошуку зустрічі з Ним! Амінь!

 

Різдво це …. – Ростислав Шкіндер

Презентація теми:

«Він Той, Хто сидить понад кругом землі, а мешканці її немов та сарана. Він небо простяг, мов тканину тонку, і розтягнув Він його, мов намета на мешкання.» (Іс. 40:22) 

Різдво Ісуса Христа – це великий приклад любові, смирення, жертовності. Син Божий залишив славу неба, зодягнувся у нашу плоть, щоб звершити велику місію – спасти людство від вічної смерті. Нехай наші серця наповняться Його жертовною любов’ю. Продовжуймо Його працю на цій землі. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *