26 січня 2020 рік, служіння в неділю

Чи можна пізнати Бога? – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

“Чи ти Божу глибінь дослідиш, чи знаєш ти аж до кінця Всемогутнього? Вона вища від неба, що зможеш зробити? І глибша вона за шеол, як пізнаєш її? Її міра довша за землю, і ширша за море вона!” (Йов. 11:7-9)

Хто є Бог? Чи можна Його пізнати? Давид у 18 псалмі говорить: Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід. Оповіщує день дневі слово, а ніч ночі показує думку, без мови й без слів, не чутний їхній голос, та по цілій землі пішов відголос їхній, і до краю вселенної їхні слова! Для сонця намета поставив у них, а воно, немов той молодий, що виходить із-під балдахину свого, воно тішиться, мов той герой, щоб пробігти дорогу! Вихід його з краю неба, а обіг його аж на кінці його, і від спеки його ніщо не заховається.” (Пс. 18:2-7) Слава Божа – це те, що дає нам істинне уявлення про Всемогутність Бога. Якщо Бог є Творцем всього видимого й невидимого, то яка Його сила? Людських знань не вистачить щоб дослідити, вивчити природу Всевишнього. “тому, що те, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об’явив. Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання…” (Рим. 1:19,20) Як можна, дивлячись на Боже творіння, доказувати що Його немає, обгрунтовуючи тим, що все сворилось випадково. “Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога! …” (Пс. 13:1) 

Багато разів і багатьма способами в давнину промовляв був Бог до отців через пророків, а в останні ці дні промовляв Він до нас через Сина, що Його настановив за Наслідника всього, що Ним і віки Він створив.” (Євр. 1:1,2)

“Сину мій, якщо приймеш слова мої ти, а накази мої при собі заховаєш, щоб слухало мудрости вухо твоє, своє серце прихилиш до розуму, якщо до розсудку ти кликати будеш, до розуму кликатимеш своїм голосом, якщо будеш шукати його, немов срібла, і будеш його ти пошукувати, як тих схованих скарбів, тоді зрозумієш страх Господній, і знайдеш ти Богопізнання, бо Господь дає мудрість, з Його уст знання й розум!” (Прип. 2:1-6)

“Говорить до Нього Пилип: Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам! Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.” (Ів. 14:8-10)

“Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.” (Ів.1:18) 

Якщо ми бажаємо пізнавати Бога в щирості серця, шукаймо Його присутності через особисте спілкування в молитвах, дослідженні Священного Писання. Пам’ятаймо, гріх – головний бар’єр, який розділяє нас з Богом. Якщо не розв’язати питання своїх особистих гріхів тут на землі, то перед Божим престолом не можливо буде вплинути на вирок Всевишнього. Амінь!

 

Обставини Іаіра – Микола Овсійчук проповідь

Презентація теми:

Бог створив життя і наше завдання жити, тут на землі, згідно Божої істини щоб бути з Ним у Небесному краї. 

“І коли переплив Ісус човном на той бік ізнов, то до Нього зібралось багато народу. І був Він над морем. І приходить один із старших синагоги, на ймення Яір, і, як побачив Його, припадає до ніг Йому, і дуже благає Його та говорить: Моя дочка кінчається. Прийди ж, поклади Свої руки на неї, щоб видужала та жила!… І пішов Він із ним. За Ним натовп великий ішов, і тиснувсь до Нього. А жінка одна, що дванадцять років хворою на кровотечу була, що чимало натерпілася від багатьох лікарів, і витратила все добро своє, та ніякої помочі з того не мала, а прийшла ще до гіршого, як зачула вона про Ісуса, підійшла через натовп іззаду, і доторкнулась до одежі Його… Бо вона говорила про себе: Коли хоч доторкнусь до одежі Його, то одужаю… І висохло хвилі тієї джерело кровотечі її, і тілом відчула вона, що видужала від недуги! І в ту мить Ісус вичув у Собі, що вийшла з Нього сила. І Він до народу звернувся й спитав: Хто доторкнувсь до Моєї одежі? І відказали Йому Його учні: Ти бачиш, що тисне на Тебе народ, а питаєшся: Хто доторкнувся до Мене? А Він навкруги поглядав, щоб побачити ту, що зробила оце. І жінка злякалась та затрусилась, бо знала, що сталося їй. І вона підійшла, і впала ницьма перед Ним, і всю правду Йому розповіла… А Він їй сказав: Твоя віра, о дочко, спасла тебе; іди з миром, і здоровою будь від своєї недуги! Як Він ще говорив, приходять ось від старшини синагоги та й кажуть: Дочка твоя вмерла; чого ще турбуєш Учителя? А Ісус, як почув слово сказане, промовляє до старшини синагоги: Не лякайсь, тільки віруй!” (Мк. 5:21-36)

У той час, коли скрутні обставини приходять в життя, чи приходимо до Господа з вірою? Хто для вас особисто є Христос – учитель чи Спаситель?

“Прийшовши ж Ісус до землі Кесарії Пилипової, питав Своїх учнів і казав: За кого народ уважає Мене, Сина Людського? Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого!” (Мт. 16:13,15-16)

Ісус Христос є Господом, який в силі змінити найскладніші обставини вашого життя. Чи прийняли ви Його? Амінь!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *