25 грудня 2018 рік, Різдво Христове

Прийди до Христа – Руслан Прохор проповідь

Презентація теми:

«А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме. І ось раптом з’явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля! І сталось, коли Анголи відійшли від них в небо, пастухи зачали говорити один одному: Ходім до Віфлеєму й побачмо, що сталося там, про що сповістив нас Господь. І прийшли, поспішаючи, і знайшли там Марію та Йосипа, та Дитинку, що в яслах лежала. А побачивши, розповіли про все те, що про Цю Дитину було їм звіщено. І всі, хто почув, дивувались тому, що їм пастухи говорили… А Марія оці всі слова зберігала, розважаючи, у серці своїм. Пастухи ж повернулись, прославляючи й хвалячи Бога за все, що почули й побачили, так як їм було сказано.» (Лк. 2:12-20) Особлива зустріч з Ісусом Христом дарує радість, відкриття незважаючи на обставини. Божі вказівки ніколи не заведуть в оману, вони чіткі та зрозумілі. Живий Христос! Сьогодні Він не лежить маленьким в яслах, Він сидить по-правиці Отця в славі. Перед таким Господом ми ходимо і будемо звітувати. Прийди до Нього! Амінь!

 

Кому ти поклоняєшся? – Олександр Шилин проповідь

Презентація теми:

  • «Коли ж народився Ісус у Віфлеємі Юдейськім, за днів царя Ірода, то ось мудреці прибули до Єрусалиму зо сходу, і питали: Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому.» (Мт. 2:1,2)
  • «Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної… Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!» (Фил. 2:6-11)

Кожна людина має внутрішню потребу – потребу в поклонінні, яку намагається задовольнити, якщо не Богом, то ідолами. Поклонятися Господу – означає проявляти благоговіння, служіння і відданість. Бог не примушує поклонятись Йому, це вільний вибір людини, бо поклоніння є вираженням внутрішнього, духовного стану. «Ісус промовляє до неї: Повір, жінко, Мені, що надходить година, коли ні на горі цій, ані в Єрусалимі вклонятись Отцеві не будете ви. Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв. Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.  Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.» (Ів 4:21-24)  Будьмо слухняними послідовниками Ісуса Христа, вклоняймось з щирим та відкритим серцем. Амінь!

 

Ісус Христос – приклад для нас – Вадим Матюха проповідь

Презентація теми:

Ісус Христос по-справжньому показав приклад як щиро відноситись до Небесного Батька. У Священному Писанні знаходимо приклади, коли вчинки по відношенню до Бога не відповідали сказаним словам. «Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене!» (Мт. 15:7,8) 

«Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім.» (Лк. 2:10) Чи дійсно народження Ісуса Христа є великою радістю для кожного з вас? У цьому світі свої стандарти, радості, але найчастіше – це підміна. Бажання Бога було звістити через Ангола, що велика радість станеться усім людям. «А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.» (Мт. 1:22,23) Син Божий прийняв образ людини, щоб показати світові істинну радість. Основна тема проповідей Ісуса Христа – підготовка людей до прийняття Божого Царства. «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне!» (Мт. 4:17) Велика радість полягає в тому, що кожен, хто прийме Ісуса Христа особистим Спасителем, отримає спасіння від вічної загибелі. Бог посеред нас, Слава Йому! Син Божий заплатив велику ціну, ціну жертви пролитої крові, щоб ми мали зцілення. «Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної…» (Фил. 2:6-8) «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» (Ів. 3:16) 

Як працює радість, яку дарує Бог своїм вірним? «Повідомляємо ж вас, браття, про Божу благодать, що дана Церквам македонським, що серед великого досвіду горя вони мають радість рясну, і глибоке їхнє убозтво збагатилось багатством їхньої щирости; бо вони добровільні в міру сил своїх, і над силу, засвідчую… Не кажу це, як наказа, але пильністю інших досвідчую щирість любови й вашої. Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом.» (2Кор. 8:1-3, 8-9) Ісус Христос страждав, помер і воскрес заради спасіння людства! «Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з’явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся!» (1Тим. 3:16) «Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом.» (2Кор. 8:9)

«Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа…» (Фил. 3:20), – говорить Священне Писання. Сенс явлення Божого Сина людству – приготовити кожну душу до вічності з Небесним Отцем. «Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?» (Мт. 16:26) Прийде час, все закінчиться на цій землі. Дух Святий через ап. Павла побуджує розмірковувати про вічне. «Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі.» (Кол. 3:2) Де сьогодні твоє серце? «Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!» (Мт. 6:21) Амінь!                                     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *