25 жовтня 2017 рік служіння в середу

Про Слово Боже – Андрій Кравчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(Від Матвія 7:24-27)

«24. Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені. 25. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований. 26. А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску. 27. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його!»

2.(До Євреїв 5:14)

«14. А страва тверда для дорослих, що мають чуття, привчені звичкою розрізняти добро й зло.»

 

Проклятий, хто робить роботу Господню недбало… – Руслан Прохор проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(Єремія 48:10)

«10. Проклятий, хто робить роботу Господню недбало, і проклятий, хто від крови на меча свого стримуї!»

Презентація теми:

Самуїл мав серце яке повністю відчувало біль Божу. «І сказав Господь до Самуїла: Послухай голосу того народу щодо всього, про що він сказав тобі, бо не тобою вони погордували, але Мною погордували, щоб Я не царював над ними.» (1Сам. 8:7) Живемо в час коли в праві ми всі обирати що нам подобається. (Єрем. 48:10) Бог дає нам привілей бути співучасниками в Його справі.   «…побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.» (Мт. 16:18) Якщо Бог доручив Свою справу, а ти легковажно ставишся до неї, то Бог не буде благословляти тебе і знайде іншу людину. «А тепер отак промовляє Господь Саваот: Зверніть ваше серце до ваших доріг! Багато ви сієте, та збираєте мало, їсте, та не насичуєтеся, п’єте та не напиваєтеся, зодягаєтеся та не тепло вам, а той, хто заробляє, заробляє для дірявого гаманця.» (Ог. 1:5,6) «Змовлялись тоді один з одним і ті, хто страх перед Господом має, і прислухавсь Господь, і почув, і перед обличчям Його була писана пам’ятна книга про тих, хто страх перед Господом має, і хто поважає Ймення Його.» (Мал. 3:16) Пильнуй щоб служіння, яке доручив тобі Господь виконувалося якісно. «…Кажу вам, що коли ці замовкнуть, то каміння кричатиме!» (Лк. 19:40) Господь поставив тебе на служіння, але як ти дієш? Господь хоче, щоб ми до Божого діла ставилися з чистим серцем, бо Йому дамо звіт. (Евр. 4:13) Амінь!

 

Любов люта, ревність – непереможна – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(Якова 4:4)

«4. Перелюбники та перелюбниці, чи ж ви не знаєте, що дружба зо світом то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається. 5. Чи ви думаєте, що даремно Писання говорить: Жадає аж до заздрости дух, що в нас пробуває? 6. Та ще більшу благодать дає, через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать. 7. Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. 8. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас…»

2.(Пісня над піснями 8:6,7)

«6.бо сильне кохання, як смерть, заздрощі непереможні, немов той шеол, його жар жар огню, воно полум’я Господа! 7. Води великі не зможуть згасити кохання, ані ріки його не заллють! Коли б хто давав за кохання маєток увесь свого дому, то ним погордили б зовсім!…»

Презентація теми:

Наш Господь великою любов’ю любить нас. І, як велика є Його любов до нас так само велика є і Його ревність, коли ігнорується Його любов. У Біблії ми можемо бачити багато прикладів того, що любов Божа безумовна, вона виливалася рікою на тих, хто шукав Божої присутності. Бог заради Давида залишав нащадкам царство, хоча судився з ними. Бог завжди залишається вірним Своєму Слові. Одного разу пророк Ахія зустрів молодого хлопця і передбачив, що він буде царем десяти колін, якщо проявить послух волі Бога і буде слідувати Його закону. Так незабаром і відбулося. Після повернення з вигнання люди поставили його царем. Але Єровоам відвернувся від Бога, бо страх опанував ним. У Бет-Елі та Дані встановив  ідоли золотих тельців і сам приносив жертви. Гнів Божий палав. Пророк Божий прийшов докорити, але Єровоаму не сподобалося і він підняв руку і дав вказівку заарештувати пророка. Але тут Бог заступився за свого слугу і рука царя всохла. Серце царя здригнулося і він став просити у пророка, щоб той клопотався перед Богом про повернення йому руки, що було і зроблено. Це не зупинило царя і продовжував грішити і вводити в гріх Ізраїля. Якось захворів син царя і він послав свою переодягнену дружину до пророка Ахії, щоб дізнатися про долю свого сина. Зір пророка уже притупився, але Бог йому відкрив, що прийде до нього дружина Єровоама. І ось що Бог промовив через Ахію: «Іди, скажи Єровоамові: Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Тому, що Я підніс тебе з-посеред народу, і дав тебе за князя над Моїм народом, Ізраїлем,і відірвав царство від Давидового дому й дав його тобі, та ти не був, як Мій раб Давид, що додержував заповідей Моїх, і що ходив за Мною всім серцем своїм, щоб робити тільки добре в очах Моїх, і робив ти гірше за всіх, хто був перед тобою, і ти пішов і наробив собі інших богів та литих бовванів, щоб гнівити Мене, а Мене ти відкинув геть, тому ось Я наводжу лихо на Єровоамів дім… А ти встань, іди до свого дому. Як ноги твої входитимуть до міста, то помре той хлопець.» (1Цар. 14:7-10,12) «А час, який царював Єровоам, двадцять і два роки. І спочив він із батьками своїми, а замість нього зацарював син його Надав.» (1Цар. 14:20) Ця історія є великим прикладом для нас. Шукай Бога, не вступай у суперечку з Ним. Перебуваючи у полоні цар Манасія розкаявся, просив у Бога прощення і був повернутий до Юдеї, де намагався загладити наслідки тяжких своїх гріхів. Як не склалося життя завжди зберігай вірність Богові. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *