25 червня 2017 рік служіння в неділю

Божа милість – Владимир Змунчило проповедь

Тексти Писання:

1.(Від Луки 19:10)

«10. Син бо Людський прийшов, щоб знайти та спасти, що загинуло!»

2.(Від Матвія 18:11)

«11. Син бо Людський прийшов, щоб спасти загинуле.»

3.(Від Матвія 18:12,13)

«12. Як вам здається: коли має який чоловік сто овець, а одна з них заблудить, то чи він не покине дев’ятдесятьох і дев’ятьох у горах, і не піде шукати заблудлої? 13. І коли пощастить відшукати її, поправді кажу вам, що радіє за неї він більше, аніж за дев’ятдесятьох і дев’ятьох незаблудлих.»

Презентація теми:

Христос залишив славу неба,прийшов на землю і помер за гріх всього людства, виконавши волю Отця. Для Бога дорогоцінна твоя і моя душа любий друже, бо за неї була заплачена велика ціна крові Господа Ісуса Христа. Саме по милості і любові Божій Він відкрився нам. В Євангелії від Івана 14:6 Ісус Христос говорить про себе:Я дорога, і правда, і життя… Тож прийди до Нього.Амінь!

 

Шлях який пустий – Михаил Мельник проповедь

Тексти Писання:

1.(Дії Апостолів 8:25-31)

«25. А вони ж, засвідчивши, і Слово Господнє звістивши, повернулись до Єрусалиму, і звіщали Євангелію в багатьох самарійських оселях. 26. А Ангол Господній промовив Пилипові, кажучи: Устань та на південь іди, на дорогу, що від Єрусалиму до Гази спускається, порожня вона.27. І, вставши, пішов він. І ось муж етіопський, скопець, вельможа Кандаки, цариці етіопської, що був над усіма її скарбами, що до Єрусалиму прибув поклонитись,28. вертався, і, сидючи на повозі своїм, читав пророка Ісаю.29. А Дух до Пилипа промовив: Підійди, та й пристань до цього повозу.30. Пилип же підбіг і почув, що той читає пророка Ісаю, та й спитав: Чи розумієш, що ти читаєш? 31. А той відказав: Як же можу, як ніхто не напутить мене? І впросив він Пилипа піднятись та сісти з ним.»

Презентація теми:

Думки Бога суттєво відрізняються від людських. Бог працює з серцями людей по Своєму Божественному принципу. Іноді християнину незрозумілі Божі постанови і рішення. Один із прикладів пророк Йона. Господь дав постанову йти до Ниневії, але він встав щоб втекти від лиця Господнього. (Див. Ион 1:1-3)Слово Бога має велику вагу і якщо Бог говорить,Його Слово обов’язково виповниться. Через непослух Йона опинившся в середині риби і звернувся в молитві з покаяннямдо Всевишнього. (Див. Йон 2:1-10) Досліджуючи повеління Бога Пилипові ми бачимо, що Пилип виконав його смиренні серця. Господь використав його для Своєї слави.Ісус Христос є істина, правда і життя. (Ів. 14:6) І сьогодні Він кличе тебе до Себе. Прийди до Нього, бо тільки в Бозі повноцінне і благословенне життя!

Люди світу цього знають багато про християнство, можливо читають Біблію, але їм необхідні люди, які б могли розповісти істину. Тож допоможи нам Господь бути слухняним Його голосу. Амінь!

 

Виконуй своє спасіння – Игорь проповедь

Тексти Писання:

1.(До филип’ян 2:12)

«12. Отож, мої любі, як ви завжди слухняні були не тільки в моїй присутності, але значно більше тепер, у моїй відсутності, зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.»

2.(2 Петра 1:5-7)

«5. Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, 6. а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя,7. а в благочесті братерство, а в братерстві любов.»

Презентація теми:

Стадії спасіння: 
  • Виправдання;

На початку християнського життя людина робить важливий шаг в своєму житті, починає  вірити в  Ісуса Христа. Християнин переходитьвід влади гріха – у владу Господа, отримуючи дар спасіння.

  • Освячення;

Освячення –це внутрішній процес відділення від гріха, очищення і посвята себе Богу. Біблія закликає кожного християнина працювати над собою, зростати в пізнання істини, досягати характеру Ісуса Христа у вчинках і діях. (2Петр. 1:5-7)

  • Вознесіння

«Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, 17. потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.» (1Сол. 4:16-17)

Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *