24 жовтня 2018 рік, служіння в середу

Ідол в нашому житті – Богдан Кравчук проповідь

Презентація теми: 

  • «Дітоньки, бережіться від ідолів! Амінь.» (1Ів. 5:21)
  • «Не будьте також ідолянами, як деякі з них, як написано: Люди сіли, щоб їсти та пити, і встали, щоб грати.» (1Кор. 10:7)

Ап. Іван закликає нас, людей Нового Заповіту, берегтися від ідолів. Читаючи Старий Заповіт, зустрічаємо приклади, коли люди Божі робили ідолів. «І почув Ісус голос народу, як кричав він, та й сказав до Мойсея: Крив таборі! А той відказав: Це не крик сили переможців і не крик слабости переможених, я чую голос співу!» (Вих. 32:17-18) Проблема ідолів є дуже актуальною і для нас, для новозавітних віруючих людей, які пізнали Господа.Ідолом може бути те, до чого нахиляється ваше серце

Що може бути ідолом? 

  • їжа;
  • покупки різноманітних речей;
  • діти;
  • особисте “Я”

Все, що віддаляє нас від Бога, все що нам більше подобається аніж Бог – це ідол! «І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду…» (Одкр. 21:27) Коли Яків прийшов в Обіцяну землю, його навкруги спіткали нещастя. Зрозумівши положення, Яків зібрав всіх ідолів, сховав їх під дубом, що перед Сихемом. (Бут. 35:4)

«Для дириґента хору. На спів: «Не вигуби». Золотий псалом Давидів, коли він утікав від Саула в печеру.» (Пс. 56:1) Незважаючи на обставини, Давид, Ілля завжди співали Господу, бо їх центром життя був Сам Бог Ізраїлю! Нехай центром вашого життя завжди буде лише Господь!

Струн души рука Христа касается,
И она восторженно поет,
Песнь еще одна на свет рождается,
Песнь о Том, Кто счастье нам дает.

Амінь!

 

Сила гріха – Володимир Змунчило проповідь

Презентація теми:

  • «І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка від Господа. А далі вона породила брата йому Авеля. І був Авель пастух отари, а Каїн був рільник. І сталось по деякім часі, і приніс Каїн Богові жертву від плоду землі. А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його,  а на Каїна й на жертву його не зглянувся. І сильно розгнівався Каїн, і обличчя його похилилось. І сказав Господь Каїнові: Чого ти розгнівався, і чого похилилось обличчя твоє? Отож, коли ти добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє, а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає. І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним панувати. І говорив Каїн до Авеля, брата свого. І сталось, як були вони в полі, повстав Каїн на Авеля, брата свого, і вбив його..І сказав Каїн до Господа: Більший мій гріх, аніж можна знести. Ось Ти виганяєш сьогодні мене з цієї землі, і я буду ховатись від лиця Твого. І я стану мандрівником та заволокою на землі, і буде, кожен, хто стріне мене, той уб’є мене. І промовив до нього Господь: Через те кожен, хто вб’є Каїна, семикратно буде пімщений. містив Господь знака на Каїні, щоб не вбив його кожен, хто стріне його.» (Бут. 4:1-8, 13-15)
  • «Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить! Бо це та звістка, яку від початку ви чули, щоб любили один одного, не так, як той Каїн, що був від лукавого, і брата свого забив. А за що він забив його? Бо лукаві були його вчинки, а брата його праведні.» (1Ів. 3:10-12)

Диявол штовхає людину через гріх на злі вчинки. Людина втрачає розуміння робити правильні вчинки. Тільки з Ісусом Христом можливе переможне життя! «Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе, залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара.» (Мт. 5:23,24) Наша праведність – Ісус Христос! «Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі…» (Рим. 8:14) Будьмо щирим перед Богом! «Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.» (1Ів. 1:9) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *