24 вересня 2017 рік служіння в неділю

Віра – основа християнського життя – Олександр Захаров проповідь

Тексти Писання:

 1. (До Євреїв 10:38,39)

«38. А праведний житиме вірою. І: Коли захитається він, то душа Моя його не вподобає. 39. Ми ж не з тих, хто хитається на загибіль, але віруємо на спасіння душі.»

 1. (До Євреїв 11:1)

«1. А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.»

 1. (Від Луки 18:8)

«8. Кажу вам, що Він їм незабаром подасть оборону! Та Син Людський, як прийде, чи Він на землі знайде віру?»

Презентація теми:

Господь бажає мати спілкування, Він говорить до кожного серця, але питання полягає в тому, наскільки воно відкрите для спілкування. Якщо ти маєш проблему Господь сильний її розв’язати, але необхідна повна довіра Йому. Він сильний підбадьорити і зцілити твою душу. Можливо, важкі обставини життя стиснули тебе, пам’ятай Господь все бачить і знає як провести тебе. Він ніколи не залише тебе!

Ми, християни, маємо віру що Господь гряде і не забариться! Він прийде маючи одну мету – забрати церкву Свою. «А праведний житиме вірою…» (Євр. 10:38) Кожна річка має свій витік, а що є витоком твоєї віри? (Ів. 4:14) Ісус Христос – істинне джерело живої води і тому, якщо ти хочеш зміцнити свою віру, то повинен працювати над нею. Віра, яка ґрунтується і зміцнюється Божим Словом доведе до Небесної країни. «А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне.» (Ів. 4:14) Відповідальність кожного християнина бути благословенням для оточуючих людей. Нехай буде благословенне буде ім’я Господнє! Амінь!

Бог очікує від нас доброго плоду – Олександр Шилін проповідь

Тексти Писання:

 1. (2 до Коринтян 6:1-10)

«1. А ми, як співробітники, благаємо, щоб ви Божої благодаті не брали надармо. 2. Бо каже: Приємного часу почув Я тебе, і поміг Я тобі в день спасіння! Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння! 3. Ні в чому ніякого спотикання не робимо, щоб служіння було бездоганне… 4. а в усьому себе виявляємо, як служителів Божих, у великім терпінні, у скорботах, у бідах, у тіснотах… 5. у вдарах, у в’язницях, у розрухах, у працях, у недосипаннях, у постах, 6. у чистості, у розумі, у лагідності, у добрості, у Дусі Святім, у нелицемірній любові, 7. у слові істини, у силі Божій, зо зброєю правди в правиці й лівиці… 8. через славу й безчестя, через ганьбу й хвалу, як обманці, але ми правдиві…  9. як незнані, та познані, як умираючі, та ось ми живі; як карані, та не забиті; 10. як сумні, але завжди веселі; як убогі, але багатьох ми збагачуємо; як ті, що нічого не мають, але всім володіємо.»

Презентація теми:

Бог очікує від кожного християнина дорого плоду. Слово Боже звертає нашу увагу на життя Ісуса Христа, як на головний приклад для наслідування. «ми, як співробітники…» (2Кор. 6:1), – підкреслює Апостол Павло. Термін «співробітник» означає того, хто працює разом в надії отримати результат. Ми, християни, або беремо участь у праці на ниві Господній, або заходимося осторонь. Для Бога не байдужий стан нашого серця. У Домі Господньому ми знаходимося короткий проміжок часу. «Який плід ми приносимо для Бога знаходячись поза церквою?» Особливу увагу ми звертаємо на приємні спогади, де ми чинили згідно Слова Божого. «Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!» (1Тим. 4:16) День жнив для людини настає кожного дня. Щодня ми щось сіємо і пожинаємо, як добре так і погане. Нехай допоможе Господь звенути нашу увагу на здійснені вчинки, які ми в змозі виправити. «…Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння!» (2Кор. 6:2) Амінь!

Хто може бачити Бога – Олександр Руденко проповідь

Тексти Писання:

 1. (Від Івана 1:18)

«18. Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.»

Презентація теми:

Чому Бога ніхто і ніколи не бачив? Тому що Його не можливо побачити очима. Є те, що непідвладне нашому зору. Наприклад, електрони не можна побачити, хоча їх багато навколо нас. Бога, якого неможливо побачити, написано Господь явив. «Тільки послухом уха я чув був про Тебе, а тепер моє око ось бачить Тебе…» (Йов 42:5) Якщо Бога неможливо побачити, то як побачив Його Йов? Досліджуючи книгу Йова ми бачимо скільки труднощів переніс Йов. Він зрозумів велич і силу Господню.

«…вони, дивлячися, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють.» (Мт. 13:13), – говорив учням Ісус Христос, вказуючи на народ. Чи багато людей побачило Бога, коли Однороджений Син Ісус Христос явив Його? Нажаль ні. «Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили. Говорить до Нього Пилип: Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам! Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?(Ів. 14:7-10) «Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!» (Ів. 14:15-17) Людськими очима Бога неможливо побачити, але зрозуміти  Його через слова, дії можливо.

Чи всі люди мають можливість побачити Бога? Існують умови для того щоб побачити Його:

 1. Необхідно щоб Бог Сам Себе явив; Доки Христос не явив Себе світові, не було можливості побачити Його. (Ів. 1:18) Нажаль люди робили велику помилку, коли прагнули пізнати Господа адже вони не зверталися до Нього з проханням, щоб Він явив Себе. «Називаючи себе мудрими, вони потуманіли, і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.» (Рим. 1:21-23)
 2. Спостерігай, як ти слухаєш; «Тож пильнуйте, як слухаєте! Бо хто має, то дасться йому, хто ж не має, забереться від нього і те, що, здається йому, ніби має.» (Лк. 8:18) Як важливо уважно чути Слово про Бога і приймати Його своїм серцем. «Тільки послухом уха я чув був про Тебе, а тепер моє око ось бачить Тебе…» (Йов 42:5) Існують різні категорії слухачів: забудькуваті, неуважні, ті хто нехтують, але є люди які з благоговінням приймають Слово Господнє і Бог дарує їм розуміння. «…І при тому дивлюсь Я …на тремтячого над Моїм словом.» (Іс. 66:2)
 3. Чистота серця; «Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.» (Мт. 5:8) Виникає питання, а як придбати чисте серце? Існує декілька умов: довіра Божому Слову «Через Слово, що Я вам говорив, ви вже чисті.» (Ів. 15:3) «…Покайтеся, і віруйте в Євангелію!» (Мк 1:15), смирення перед Богом, покаяння і покорення Його волі. Жизнь посвящаю Тебе и доверяюсь вполне. Ты управляй ею Сам и направляй к небесам.

Якщо ти відчуваєш, що між тобою і Богом є перешкода у спілкуванні, то звернись до Нього з покаянням. «…Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння!» (2Кор. 6:2) Ніхто з людей не в змозі очистити своє серце і досягнути пізнання Бога своїми силами. Ісус Христос говорить: «…хто до Мене приходить, Я не вижену геть.» (Ів. 6:37) «… на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, аніж за дев’ятдесятьох і дев’ятьох праведників, що не потребують покаяння!» (Лк. 15:7) Амінь!

Уроки біля міста Кеїль – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Писання:

 1. (1 Самуїлова 23:1-13)

«1. І донесли Давидові, говорячи: Ось филистимляни облягли Кеїлу, і грабують клуні. 2. І запитав Давид Господа, говорячи: Чи піду й переможу тих филистимлян? А Господь сказав до Давида: Іди, і поб’єш филистимлян та спасеш Кеїлу. 3. А Давидові люди сказали до нього: Ось ми боїмося тут у Юді, а що ж буде, коли підемо в Кеїлу, проти филистимських лав? 4. А Давид ще далі питався Господа, і Господь відповів та сказав йому: Устань, зійди до Кеїли, бо Я даю филистимлян у твою руку. 5. І пішов Давид та люди його до Кеїли, та й воював із филистимлянами, і зайняв їхню худобу, і наніс їм велику поразку. І спас Давид мешканців Кеїли. 6. І сталося, коли втікав Евіятар, син Ахімелеха, до Давида в Кеїлу, то ефод був у його руці. 7. А Саулові донесено, що Давид увійшов у Кеїлу. І сказав Саул: Бог віддав його в мою руку, бо він замкнув себе, коли ввійшов до міста з воротами та засувом. 8. І скликав Саул увесь народ на війну, щоб зійти до Кеїли облягти Давида та людей його. 9. І дізнався Давид, що Саул задумує лихо на нього, і сказав до священика Евіятара: Принеси ефода! 10. І Давид сказав: Господи, Боже Ізраїлів! Дослухуючися, чув Твій раб, що Саул хоче ввійти до Кеїли, щоб вигубити місто через мене. 11. Чи видадуть мене громадяни Кеїли в його руку? Чи зійде Саул, як чув твій раб? Господи, Боже Ізраїлів, розповіж же Своєму рабові! І сказав Господь: Зійде. 12. І запитався Давид: Чи видадуть громадяни Кеїли мене та людей моїх у Саулову руку? А Господь сказав: Видадуть. 13. І встав Давид та його люди, близько шости сотень чоловіка, та й вийшли з Кеїли, і ходили, де можна було ходити…»

Презентація теми:

Важливі уроки для християнина:

 1. Роби добро іншим людям навіть тоді, коли ти знаходишся у важких обставинах; Давид не відмовився допомагати іншим людям хоча знаходився у важких обставинах, він мав статус біженця у своїй країні. Саул і його служба пошуку шукали його щоб вбити.
 2. Як би не склалося життя – не втрачай близькість з Богом; Саул і його люди, через заздрість говорив лихі слова на Давида, але він не розірвав відносин з Богом. Через молитву Давид міг піти в ту Небесну канцелярію і мати там нараду з живим Богом. Не втрачай близькість з небом в будь-які дні життя не зважаючи на те, яке положення ти маєш в суспільстві. «Заприязнися із Ним, та й май спокій, цим прийде на тебе добро. (Йов 22:21)  «ті, що через долину Плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення!» (Пс. 83:7)
 3. Знаходячись у важких обставинах, не зламайся; Апостол Павло навіть у в’язниці мав близькість з Богом. Він отримував одкровення від Духа Святого і писав послання до церков. Навіть і сьогодні читаючи їх, ми отримуємо великі благословенням. У тяжких обставинах життя можна принести прекрасні плоди для Слави Божої і суспільства.
 1. Роби добро не зважаючи на вчинки людей; «І запитався Давид: Чи видадуть громадяни Кеїли мене та людей моїх у Саулову руку? А Господь сказав: Видадуть.» (1 Сам. 23:12) Давид зробив велике добро для жителів Кеїлю, ставлячи під ризик своє життя, але вони не оцінили цього. Не очікуй оцінки від людей, а очікуй від Господа. Ми, християни, повинні робити добрі діла в ім’я Ісуса Христа, для Його Слави і величі. «…перед обличчям Його була писана пам’ятна книга про тих, хто страх перед Господом має, і хто поважає Ймення Його.» (Мал. 3:16)

Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві. І все ж, твори добро! Якщо тебе супроводжує успіх, ти наживаєш уявних і справжніх ворогів. І все ж, добивайся успіху! Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж, твори добро! Щирість і відкритість зроблять тебе уразливим. І все ж, будь щирим і відкритим! Те, що ти будував роками, може зруйнуватися в одну мить. І все ж, будуй!Люди потребують допомоги, але вони ж стануть дорікати тобі за неї. І все ж, допомагай людям! Віддай світу найкраще, що маєш, і натомість одержиш жорстокий удар. І все ж, віддай світу найкраще, що в тебе є! (Мати Тереза)

5. Вмій радитися з Богом; Давид, коли чув чутки, то перевіряв їх з Богом. «І донесли Давидові, говорячи: Ось филистимляни облягли Кеїлу, і грабують клуні. І запитав Давид Господа, говорячи: Чи піду й переможу тих филистимлян? А Господь сказав до Давида: Іди, і поб’єш филистимлян та спасеш Кеїлу. А Давидові люди сказали до нього: Ось ми боїмося тут у Юді, а що ж буде, коли підемо в Кеїлу, проти филистимських лав? А Давид ще далі питався Господа, і Господь відповів та сказав йому: Устань, зійди до Кеїли, бо Я даю филистимлян у твою руку.» (1 Сам. 23:1-4)  Як важливо вміти радитися з Богом у різних ситуаціях. Найщасливіше місце на землі – в центрі волі Божої.

 1. Май відданих і богобійних друзів; «І встав Йонатан, Саулів син, і пішов до Давида до Хорешу, і зміцнив його на дусі в Бозі» (1Сам 23:16) Ось хто є найправдивіший друг, той хто тебе зміцняє тебе в надії на Бога, допомагає зблизитися з Богом і побудувати з Ним особисті відносини. «Ліпше спіткати обездітнену ведмедицю, що кидається на людину, аніж нерозумного в глупоті його.» (Прип. 17:12) На життєвому шляху ми будемо зустрічати різних людей, то благослови нас Бог зустрічати людей таких як Йонатан, які зміцняють в надії на Бога. Допоможи Господь бути самим як Йонатан, зміцняти людей, які знаходяться в скрутних обставинах життя. Щоб після зустрічі з нами людські душі зцілялися. Тож будьмо носіями Божої оливи! Нехай Бог збереже від людей, які вбивають віру, надію. Нехай Його охорона буде з нами. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *