23 вересня 2020 рік, служіння в середу

Три грані волі Божої – Ростислав Шкіндер проповідь

“Бо ваші думки не Мої це думки, а дороги Мої то не ваші дороги, говорить Господь. Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки.” (Іс. 55:8,9)

Уявіть собі, що ми самі обміркували свій життєвий план. Але Бог також має Свій план для нашого життя. Чий план буде мудріший? Звичайно ж, Господній. Тому, тільки Він нехай володіє нашим життям, бо тільки тоді ми будемо мати благословенне майбутнє.

Три грані волі Божої:

  • досліджувати думки Господа; “щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його…” (Еф. 1:17), “і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою.” (Еф. 3:19) Біблійний приклад – Давид. Навчитись чути і видрізняти Божий голос серед інших голосів – велике мистецтво. Всевишній бере ініціативу на Себе, нам залишається лише слухати та уважно пильнувати, бо власні бажання можуть завадити нашій здатності чути Божий голос. Отож, пізнаваймо Його волю на свої питання життя, служіння 
  • вміти відчувати Бога, чи Він з тобою?! Біблійний приклад – Самсон. Блаженна людина, що має чутливе серце до голосу Духа Святого, щоб йти тою дрогою, якою потрібно йти. “Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!” (Пс. 22:4)
  • виконувати Божу волю якісно (чисте серце повне любов’ю) “Проклятий, хто робить роботу Господню недбало…” (Єрем. 48:10) Біблійний приклад – перенесення ковчега завіту та смерть Уззи.

Нехай благословить Господь знати і виконувати Його волю повсякчас, на всякому місці і у будь-якій справі. Амінь!

 

Тверда основа – Артем Ковпак проповідь

“Прийшовши ж Ісус до землі Кесарії Пилипової, питав Своїх учнів і казав: За кого народ уважає Мене, Сина Людського? Вони ж відповіли: Одні за Івана Христителя, одні за Іллю, інші ж за Єремію або за одного з пророків. Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець. І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв’яжеш, те зв’язане буде на небі, а що на землі ти розв’яжеш, те розв’язане буде на небі!” (Мт. 16:13-19)

I. Ісус Христос створив Церкву (Мт. 16:18) і є головою Церкви (Еф. 5:23)Після того, як Петро визнав Христа Сином Бога Живого, Ісус промовив, що Сам Бог відкрив йому істину. “І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.” (Мт 16:18) Але чи можна стверджувати, ніби цими словами Господь обіцяє заснувати Свою Церкву на особистості Петра? Звичайно, ні! “Ніхто бо не може покласти іншої основи, окрім покладеної, а вона Ісус Христос.” (1Кор. 3:11) 

II. Особисті відкриття від Господа мають бути обгрунтовані Словом Божим. Всевишній бажає, щоб ми мали з Ним особисті відносини і розповідали усе, що нас турбує. Якщо у щирості серця прохаємо Його відрити те, що закрито, Він відповідає різними способами. Але наше завдання почути Його голос і ствердитись у цьому на основі істини Слова. Як написано “і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!” (Ів. 8:32)

“Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.” (Євр. 4:12)

III. Як “будувати” правильно?

  1. Особисте спілкування з Богом;
  2. Дослідження і виконання Слова Божого
  3. Отримання і прийняття особистих одкровень від Господа;
  4. Сповідання Христа не лише словами, але й самим життям, втілюючи живу віру в добрих справах.

“Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.” (Мт. 5:16) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *