23 серпня 2020 рік, служіння в неділю

Слово від Бога – Руслан Прохор проповідь

Як ставитися до Слова Божого, щоб побачити результат у своєму житті? Біблія – це Книга Життя, це правда, яку повинні зна­ти всі. Справжній сенс і актуальність Біблії може розкритися тоді, коли ми досліджуємо і дотримуємось написанного в ній. Задамо собі питання: Скільки часу я приділяю на зустріч зі Словом? 

“Ось дні настають, говорить Господь Бог, і голод пошлю Я на землю, не голод на хліб, і не спрагу на воду, але спрагу почути Господні слова! І будуть ходити від моря до моря, і з півночі до сходу блукатимуть, щоб знайти слово Господа, та не знайдуть його! Того дня будуть мліти від спраги вродливі дівчата та хлопці, що клянуться гріхом самарійським та кажуть: Як живий твій Бог, Дане, і як жива дорога до Беер-Шеви! Та вони всі попадають, і більше не встануть…” (Ам. 8:11-14)

Що є основою для нас? Варто усе наше життя, усі думки, слова та дії перевіряти у світлі Слова Божого щоб бути вірними. Біблійний приклад – Саул, Давид, Павло. 

“А хто ж то стояв на таїмній Господній нараді, і бачив та чув Його слово? Хто до слова Його прислухався й почув? Ось буря Господня, як лютість, виходить, а вихор крутливий на голову несправедливих впаде…” (Єрем. 23:18,19)

Часом Бог говорить до нас, але розум не сприймає, бо не усвідомлюємо Його волі. Якщо Бог говорить, ніхто не зможе змінити Його слова. Отож, зважайте на авторитет Біблії в питаннях повсякденного життя, будуйте особисті відносини з Богом щоб у різних обставинах життя бути гідними. Амінь!

 

Сила молитви – Олег Сівков проповідь

“Господь же до нього: Устань, і піди на вулицю, що Простою зветься, і пошукай в домі Юдовім Савла на ймення, тарсянина, ось бо він молиться…” (Дії. 9:11)

Молитва – це заповідь Господня і привілей для християнина. У молитві ми маємо єднання з Богом, дякуємо Йому, виявляємо свої бажання, потреби, а Він бачить нас, чує і допомагає нам, якщо є Його воля. 

Апостол Павло пише: “Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі. Духа не вгашайте! Не гордуйте пророцтвами! Усе досліджуючи, тримайтеся доброго! Стережіться лихого в усякому вигляді!” (1Сол. 5:16-22) Амінь!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *