23 червня 2021 рік, служіння в середу

Хто любить Бога, усе допомагає на добре – Руслан Прохор проповідь

“Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих. І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. Що ж скажем на це? Коли за нас Бог, то хто проти нас? Той же, Хто Сина Свого не пожалів, але видав Його за всіх нас, як же не дав би Він нам із Ним і всього?” (Рим. 8:26-28,31-32)

Один із аспектів служіння Святого Духа є Його заступництво за тих, у кому Він перебуває. Ми часто не знаємо, як потрібно молитися, особливо коли обтяжені проблемами й випробуваннями життя. Дух Святий заступається й молиться за нас, якщо ми відкриті до співпраці із Ним.

Наш погляд обмежений. Не можливо заздалегідь знати, що може трапитися сьогодні, або взавтра. Без Божої волі нічого не стається. Бог тримає все під Своїм пильним контролем, і коли труднощі приходять в наше життя, це для того, щоб зміцнити нашу віру, навчити нас безумовно довіряти Богу. “А чи ж Бог в оборону не візьме обраних Своїх, що голосять до Нього день і ніч, хоч і бариться Він щодо них?” (Лк. 18:7) Амінь!

 

Будьте виконавцями Слова – Василь Хмель проповідь

“Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця.” (Ів. 14:12)

  • Вірити в Ісуса Христа означає віддатися в руки Божі, довірити Йому все своє життя, діяти згідно Його заповідей. Христос сказав: “Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!” (Ів. 14:15)
  • Бог щедро благословляє тих, хто повсякчас прагне жити в послуху, виявляє витривалість у спокусах, оскільки непрощений гріх заважає спілкуванню з Богом і загашає роботу Святого Духа в нашому житті. 
  • Як послідовники Ісуса Христа, ми маємо постійно вести духовну боротьбу проти сил темряви. Щоб мати силу перемагати, варто постійно перебувати в Слові, в молитві, наповнятися Святим Духом, приносити духовні плоди. “Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!” (1Тим. 4:16)

“Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!” (Ів. 14:15-18)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *