23 травня 2018 рік, служіння в середу

Чим ти наповнений? – Олександр Чміль проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 6:19-21)

«19. Не складайте скарбів собі на землі, де нищить їх міль та іржа, і де злодії підкопуються й викрадають. 20. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. 21. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!»

Презентація теми:

Стан людського серця активно впливає на всі сфери життя. У кожного свої цінності. Хтось ставить в головні життєві пріоритети: здоров’я, кар’єру, гроші. Слово Боже закликає: «Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!» (Мт. 6:20,21) Серце, яке є невидиме людськими очами, стає видимим через діла і вчинки – через наше життя. Муж Божий Даниїл слугує великим прикладом посвяти, бо своєю вірою, вчинками він залишався вірним Богу на протязі всього життя. Були труднощі, переживання, але навіть під загрозою життя його віра непохитнулась.

  • «…хто за марнотним женеться, насититься вбогістю.» (Прип. 28:19);
  • «Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?» (Мт. 16:26);

Як важливо правильно формувати духовний фундамент життя, щоб мати благословення! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *