22 грудня 2018 рік, випуск місіонерської школи “Осінь 2018”

Будь вірним працівником – Анатолій Козачок проповідь

Презентація теми:

«А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє, хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто правду пізнав. Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою, воно бо освячується Божим Словом і молитвою. Як будеш оце подавати братам, то будеш ти добрий служитель Христа Ісуса, годований словами віри та доброї науки, що за нею слідом ти пішов.» (1Тим. 4:1-6)

Ми живемо у непростий, останній час, готуючи Церкву до зустрічі з Господом. Це велика відповідальність! Чи можемо сказати, що ми живемо в часи певної духовної пустині? Напевно так, бо з однієї сторони дуже багато різноманітних вчень, друкованого Слова Божого, але тим не менш, якщо проаналізувати, є купа міст, сіл, де немає жодної живої Церкви Ісуса Христа.

Основні тези для розмірковування:

1. Будь ревним працівникомна ниві Господній. Ми, християни, маємо велику відповідальність в гріховному світі: проводити людей через пустиню бездуховності, переживань, втрат. Навіть серед євангельських Церков є люди, які внутрішньо невпевнені у своєму спасінні. Одна із причин – відсутність пізнання Слова Божого, несвяте життя. Пам’ятаєте Ізраїльський народ, який йшов через пустиню. Вони повинні були навчитися довіряти Богу, покладати на Нього свою надію, але їм бракувало віри, за що геть усі, окрім двох людей, лягли кістками в пустині. І лише нове покоління змогло увійти в Обіцяну землю.

2. Живи переможним життям. Істинна віра, глибока посвята Ісусу Христу запорука активного духовного життя. (Чис. 21:4-9) Не дозволяй жодному “змію” поселятись у серці!  Нехай взаємини з Богом будуть реальними не в контексті відчуття, а в контексті готовності змінюватися. 

3. Стаючи на шлях служіння, присвяти своє життя своєму народові подібно до Мойсея. Господь обов’язково буде поруч незажаючи на обставинин!

4. Не звикай до одного типу благословень від Господа подібно до Ізраїльського народу, який отримував від Бога манну, коли закінчилися харчі після виходу з Єгипту. Не очікуйте безкінця “манну” від Господа, приходить час дорослішати і самому сіяти зерно…

5. Для того щоб досягати результату в служінні, будь частиною команди. 

Одного дня ми всі предстанемо перед Господом і, всі хто служить, отримають нагороди. Будьмо вірними! Амінь!

 

Вручення дипломів

 

Когда- то я ввойду в тот дом – песня

 

Запис всього служіння 

https://www.youtube.com/watch?v=6rNLZBL_xxs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *