22 листопада 2017 рік служіння в середу

Наш Бог поряд – Руслан Прохор проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Йов 23:1-17)

«1. А Йов відповів та й сказав: 2. Моя мова й сьогодні гірка, тяжче страждання моє за стогнання мої… 3. О, якби то я знав, де Його я знайду, то прийшов би до місця Його пробування! 4. Я б перед обличчям Його свою справу поклав, а уста свої я наповнив би доводами, 5. розізнав би слова, що мені відповість, і я зрозумів би, що скаже мені. 6. Чи зо мною на прю Він з великою силою стане? О ні, тільки б увагу звернув Він на мене!» Амінь!

 

Чисті думки – Георгій проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (До Римлян 8:1-3)

«1. Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом, 2. бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти. 3. Бо що було неможливе для Закону, у чому був він безсилий тілом, Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла, і за гріх осудив гріх у тілі…»

Презентація теми:

 Мислення в житті людини має фундаментальне значення. Слово Боже говорить: «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя.» (Прип4:23) «бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.» (Гал. 5:17) Ананія, член християнської єрусалимської громади, і його дружина Сапфіра вирішили приховати частину виручених коштів. «І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю?» (Дії 5:3) Ми можемо модулювати наше життя нашим мисленням. Юда допустив у серце думку і диявол ввійшов у серце. Для того щоб мати перемогу необхідна духовна сила. Молитва і дослідження Писання є джерелом Божої сили. «Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!» (Фил. 4:8) «…сонце нехай не заходить у вашому гніві…» (Еф. 4:26) «Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерти Його міг спасти, і був вислуханий за побожність Свою.» (Євр. 5:7) Амінь!

Радійте. Моліться. Подяку складайте за все – Віталій Кислиця проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (1 до Солунян 5:16-28)

«16. Завжди радійте! 17. Безперестанку моліться! 18. Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі. 19. Духа не вгашайте! 20. Не гордуйте пророцтвами! 21. Усе досліджуючи, тримайтеся доброго! 22. Стережіться лихого в усякому вигляді!» Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *