22 травня 2019 рік, служіння в середу

Вірність Божа – Володимир Змунчило проповідь

Презентація теми:

“Це милість Господня, що ми не погинули, бо не покінчилось Його милосердя…” (Плач. 3:22) Благодать Божа виливається на землю, хто прагне її прийняти відкритим серцем, повинен збагачуватись Словом Божим. “нове воно кожного ранку, велика бо вірність Твоя!” (Плач. 3:23) На відміну від людини, Бог завжди залишається вірним! “Блаженний, кому його поміч Бог Яковів, що надія його на Господа, Бога його, що небо та землю вчинив, море й усе, що є в них, що правди пильнує навіки…” (Пс. 145:5,6) Блаженна та людина, яка свою надію покладає на Бога. Приймаючи Священне Писання серцем з вірою, відбувається духовне збудування.

  • “І він наказав їм, говорячи: Отак чиніть у страху Господньому, вірністю та цілим серцем.” (2Хро. 19:9);
  • “Страх Господа чистий, він навіки стоїть. Присуди Господа правда, вони справедливі всі разом…” (Пс. 18:10);
  • “Початок премудрости страх перед Господом, добрий розум у тих, хто виконує це, Його слава навіки стоїть!” (Пс. 110:10);

Ми спадкоємці Царства Божого, тому Всевишній бажає бачити в нас рису вірності. Вірність – це стійкість і незмінність у своїх почуттях, відносинах, у виконанні обов’язків, боргу. “А коли ми невірні, зостається Він вірним, бо не може зректися Самого Себе!” (2Тим. 2:13) Іноді ми слабнемо в вірі, бо не відбувається очікуване. “Страх Господній лихе все ненавидіти: я ненавиджу пиху та гордість, і дорогу лиху та лукаві уста!” (Прип. 8:13) 

“Не бійся того, що маєш страждати! Ось диявол вкидатиме декого з вас до в’язниць, щоб вас випробувати. І будете мати біду десять день. Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!” (Одкр. 2:10) Нехай допоможе Господь залишатися вірним Йому до кінця земного життя! В Бозі є наша сила і перемога! Амінь!

 

Святість – Роман Кравчук проповідь

Презентація теми:

  • “І сказав Господь до Мойсея та до Аарона: За те, що ви не ввірували в Мене, щоб явилася святість Моя на очах Ізраїлевих синів, ви не введете цієї громади до Краю, що Я дав їм. Це вода Меріви, де сварилися Ізраїлеві сини з Господом, і святість Його явилася їм.” (Чис. 20:12,13) 
  • “І було мені слово Господнє таке: Сину людський, зверни своє обличчя до Сидону, і пророкуй на нього, та й скажеш: так говорить Господь Бог: Ось Я на тебе, Сидоне, і буду шанований серед тебе, і пізнають, що Я Господь, коли робитиму на нього присуди, і коли покажу Свою святість серед нього. І пошлю на нього моровицю та кров на його вулиці, і впаде серед нього пробитий, що прийде на нього знавкола, і пізнають, що Я Господь. І не буде вже для Ізраїлевого дому колючої тернини та будяччя, що приносить біль зо всіх їхніх околиць, що погорджують ними, і пізнають вони, що Я Господь Бог. Так говорить Господь Бог: Коли Я позбираю Ізраїлів дім із народів, між якими вони розпорошені, то Я покажу на ньому Свою святість на очах народів, і вони осядуть на землі своїй, яку Я дав Своєму рабові Якову. І осядуть вони на ній безпечно, і будуватимуть доми та садитимуть виноградники, і будуть сидіти безпечно, коли Я чинитиму присуди на всіх тих, що погорджують ними з їхнього довкілля. І пізнають вони, що Я Господь, їхній Бог!”(Єзек. 28:20-26)

У кожного із нас в житті обов’язково має проявитись святість Господня на добро. Живімо правильним життям перед Бога, щоб Його ім’я прославлялось! Нехай допоможе Господь слідкувати за своїм життям! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *