21 червня 2017 рік служіння в середу

Віра дає свободу Духу Святому – Ростилав Шкіндер проповідь

Тексти Писання:

1.(Дії Апостолів 9:31)

«31. А Церква по всій Юдеї, і Галілеї, і Самарії мала мир, будуючись і ходячи в страсі Господньому, і сповнялася втіхою Духа Святого.»

2.(Дії Апостолів 9:35)

«35. І його оглядали усі, хто мешкав у Лідді й Сароні, які навернулися до Господа.»

2.(Дії Апостолів 9:42,43)

«42. А це стало відоме по цілій Йоппії, і багато-хто в Господа ввірували. 43. І сталось, що він багато днів пробув у Йоппії, в одного гарбарника Симона.»

Презентація теми:

Першоапостольська церква, маючи страх Господній і отримуючи втіху від Духа Святого, стрімко поширювалась. Бог звершував чудеса і знамена руками апостолів серед народу і в великій кількості вони наверталися до Господа. Зцілення Енея (Дії 9:32-34), воскресіння Тавіти(Дії 10:9:36-41), навернення дому Корнилія(Див. Дії. 10:1-48) – це невеликий перелік чудес в яких ім’я Господнє прославлялося. Наш Бог є живий і ми, як християни, маємо відповідальність показати Ісуса Христа цьому світові своїм образом життям. Нехай Господь рясно благословить кожного християнина навчитись співпрацювати з Духом Святим.Адже Він сильний взяти тебе в Свій уділ.Для того щоб бути гідною посудиною в Господніх очах необхідно мати чисте серце, істинну віру і любов до Божого Слова.Будь провідником Божої слави!«Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» (Євр. 13:8)Амінь!

 

Шукайте ж найперше Царства Божого – Василий Хмель проповедь

 

Тексти Писання:

  1. (Від Матвія 7:7,8)

«7. Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; 8. бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.»

Презентація теми:

Ісус Христос говорить: «Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам» (Мт. 7:7) Але іноді буває так, що християнин не все отримує що бажає. Апостол Яків в Своєму посланні пише: «прохаєте та не одержуєте, бо прохаєте на зле, щоб ужити на розкоші свої.» (Як. 4:3)Слово Боже закликає: «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.» (Мт. 6:33) Чи маєш ти сьогодні особисті відносини з Богом? Чи насправді Ісус Христос твій друг?Чи задоволений Господь твоїм життям? «Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об’явлюсь йому Сам.» (Ів. 14:21) Будування особистих відносин з Богом це тривалий процес – процес у завдовжки життя. Тож живи для Бога, ходи перед Ним в святості та дотримуйся Його заповідей. Май повну довіру! «Отож, не журіться про завтрашній день, бо завтра за себе само поклопочеться. Кожний день має досить своєї турботи!»(Мт. 6:34) Спілкування з Богом і покора Його Слову – це основа християнського життя. «Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!» (Гал. 6:7)Чим ти наповнюєш своє серце? Інвестуй в особисті відносини з Богом і будеш мати силу від Духа Святого працювати на ниві Господній, навертаючи людей до Ісуса Христа. «Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне.» (Гал. 6:8)Ісус Христос перед вознесінням на небо заповів Своїм учням: «Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.»(Дії. 1:8) «Бо як ми грішимо самовільно, одержавши пізнання правди, то вже за гріхи не знаходиться жертви…» (Євр. 10:26)Замінити чим-небудь іншим жертву Ісуса Христа просто неможливо… Тільки в крові Ісуса Христа є прощення гріхів. Тому Слово Боже застерігає нас щоб ми не давали місце дияволу в своєму житті.

 

Будь посудиною в честі – Василий Шутий проповедь

Тексти Писання:

1.(2 Тимофію 2:19-21)

«19. Та однако стоїть міцна Божа основа та має печатку оцю: Господь знає тих, хто Його, та: Нехай від неправди відступиться всякий, хто Господнє Ім’я називає! 20. А в великому домі знаходиться посуд не тільки золотий та срібний, але й дерев’яний та глиняний, і одні посудини на честь, а другі на нечесть.21. Отож, хто від цього очистить себе, буде посуд на честь, освячений, потрібний Володареві, приготований на всяке добре діло.»

2.(Єремія 18:1-10)

«1. Оце слово, що було до Єремії від Господа, говорячи: 2. Устань, і зійди до дому ганчара, і там почуїш слова Мої.3. І зійшов я до дому ганчара, аж ось він робить працю на кружалі.4. І в руках ганчарапопсулась посудина, яку він із глини робив. І він знову зробив з неї іншу посудину, як сподобалося ганчареві зробити.5. І було мені слово Господнї, говорячи:6. Чи не міг би зробити й Я вам, як ганчар цей, о доме Ізраїлів? каже Господь. Ось як глина в руці ганчара, так в руці Моїй, доме Ізраїля, й ви!7. Я часом кажу про народ та про царство, щоб вирвати його, і щоб розбити та вигубити,8. та коли цей народ, що про нього казав Я, повернеться від свого зла, то пожалую Я щодо того зла, яке думав чинити йому.9. А часом кажу про народ та про царство, щоб його збудувати та щоб посадити,10. та як він зробить зле в Моїх очах, щоб не слухатися Мого голосу, то пожалую щодо того добра, про яке говорив, що вчиню Я його.»

Презентація теми:

Як глина в руках горщечника, так і ми в руках Господніх. Коли Бог приходить в життя християнина починається процес обробки характеру. «Для срібла топильна посудина, а горно для золота, Господь же серця випробовує.» (Прип. 17:3)Формування духовного чоловіка – це тривалий процес при якому змінюється життя, цінності, пріоритети. Тож дозволь Богу працювати з тобою! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *