20 жовтня 2021 рік, служіння в середу

Те, що вчинили ви одному з найменших братів Моїх, Мені ви вчинили – Руслан Прохор проповідь

“Розумій, що я говорю. А Господь нехай дасть тобі розум у всьому. Пам’ятай про Ісуса Христа з насіння Давидового, що воскрес із мертвих, за моєю Євангелією, за яку я терплю муки аж до ув’язнення, як той злочинець. Але Слова Божого не ув’язнити! Через це переношу я все ради вибраних, щоб і вони доступили спасіння, що в Христі Ісусі, зо славою вічною. Вірне слово: коли разом із Ним ми померли, то й житимемо разом із Ним! А коли терпимо, то будемо разом також царювати. А коли відцураємось, то й Він відцурається нас! А коли ми невірні, зостається Він вірним, бо не може зректися Самого Себе!” (2Тим. 2:7-13)

У нашому житті є багато викликів, які складні для сприйняття: молимося, прохаємо, але Бог затримується з відповіддю, як нам задається. Всевишній чує нас і спроможний дати відповідь, але тільки Він знає, що для нас добре і чого ми потребуємо. (Рим. 8:28)

Стан посвяченого життя, це перш за все, наше пізнавання Бога і розвиток близьких взаємин з Ним і тільки потім, на цій підставі, ми духовно зростаємо, виявляючи послух Його Заповідям і словом, і ділом. А Господь підтримує тих, чиє серце віддано Йому за будь-яких обставинах. (2Тим. 4:7,8) Амінь!

 

Наша сила – в Бозі – Василь Хмель проповідь

“благодать вам та мир нехай примножиться в пізнанні Бога й Ісуса, Господа нашого! Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою. Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої Істоти, утікаючи від пожадливого світового тління. Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов. Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа.” (2Петр. 1:2-8) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *