20 серпня 2017 рік служіння в неділю

Про святість – Сергій Антонец проповідь

Тексти Писання:

  1. (До Римлян 13:12)

«12. Ніч минула, а день наблизився, тож відкиньмо вчинки темряви й зодягнімось у зброю світла.13. Як удень, поступаймо доброчесно, не в гульні та п’янстві, не в перелюбі та розпусті, не в сварні та заздрощах, 14. але зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!»

  1. (Рим 9:31,32)

«31. а Ізраїль, що шукав Законаправедности, не досяг Закону праведности. 32. Чому? Бо шукали не з віри, але якби з учинків Закону; вони бо спіткнулись об камінь спотикання…»

Презентація теми:

Бог дарував прекрасний час, коли перебуваючи у спілкуванні можемо очікувати не тільки Його Слова, але й Його участі.Все, що відбувається на цьому місці називається поклоніння живої Церкви живому Богу. Ми повинні очікувати, що в процесі слухання Слова, яке Бог будевкладати Духом Святимв наші серця, відбуватимуться зміни.Зміни, яких неможливо досягти своїм знанням, досвідом, фінансами.

«Ніч минула, а день наблизився, тож відкиньмо вчинки темряви й зодягнімось у зброю світла. (Рим. 13:12)Це повинно статися в нас… Ми залишаємо діла темряви і зодягаємося у зброю світла. «Як удень, поступаймо доброчесно, не в гульні та п’янстві, не в перелюбі та розпусті, не в сварні та заздрощах,» (Рим. 13:13)Апостол Павло перераховує такі речі, про які ми говоримо що це не про нас: перелюб, п’янство, розпуста. Але як з приводу сварок і заздрощів? Не будемо робити цього адже знаємо що ми сини світла, а не темряви. Для нас стає одкровення: «Що відбулося в моєму житті? Чому я втратив зв’язок з Господом? Чому в людях помічаю тільки недоліки не в змозі покрити любов’ю? «…зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!» (Рим. 13:14)Що відбувається в свідомості людини, коли вона не розуміє що бажає від неї Бог? Учинки тіла виявляються в житті, але іноді буває занадто пізно. Бог стукає в серце і говорить: «Зупинись!»  Як важливо зупинитись і вернутися на дорогу життя.

 «Кричи на все горло, не стримуйсь, свій голос повищ, мов у сурму, й об’яви ти народові Моєму про їхній переступ, а домові Якова їхні гріхи! Вони бо щоденно шукають Мене та жадають пізнати дороги Мої, мов народ той, що праведне чинить, і права свого Бога не кидає. Питаються в Мене вони про права справедливости, жадають наближення Бога…» (Іс.58:1,2)

«Послухайте ви, небеса, і ти, земле, почуй, бо говорить Господь: Синів Собі виховав й викохав Я, а вони зняли бунт проти Мене!… Віл знає свого власника, а осел ясла пана свого, а Ізраїль не знає Мене, не звертає уваги народ Мій на Мене…» (Іс. 1:2,3)

Чи розумієш ти сьогодні Господа? Прикладаючи зусилля потрібно досягати. «А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.» (Євр. 11:1) Саме це дає: життя, дерзновіння, здібність бачити свої недоліки. Якщо ми, маючи недоліки відкидаємо Боже Слово, але небо приходить в рухнавіть за одного грішника, що кається.(Лк. 15:7)

«…Тепер ви не постите так, щоб ваш голос почутий був на височині!» (Іс. 58:4)Бог побуджує виконувати Його волю до кінця.Приймаючи Слово Господнє наш духовний чоловік стає подібний до образу Ісуса Христа, бо Сам  Бог бере участь в цьому процесі.

 

Багатство земне і небесне – Олександр Руденко проповідь

Тексти Писання:

1.(Псалми 48:1-10)

«1. Для дириґента хору. Синів Кореєвих. Псалом. 2. Слухайте це, всі народи, візьміть до ушей, усі мешканці всесвіту,3. і людські сини й сини мужів, разом багатий та вбогий,4. мої уста казатимуть мудрість, думка ж серця мого розумність,5. нахилю своє ухо до приказки, розв’яжу свою загадку лірою!6. Чому маю боятись у день лихоліття, як стане круг мене неправда моїх ошуканців,7. які на багатство своє покладають надію, і своїми достатками хваляться?8. Але жодна людина не викупить брата, не дасть його викупу Богові,9. бо викуп їхніх душ дорогий, і не перестане навіки,10. щоб міг він ще жити навіки й не бачити гробу!»

  1. (Від Луки 12:16-20)

«16. І Він розповів їм притчу, говорячи: В одного багача гойно нива вродила була. 17. І міркував він про себе й казав: Що робити, що не маю куди зібрати плодів своїх?18. І сказав: Оце я зроблю, порозвалюю клуні свої, і просторніші поставлю, і позбираю туди пашню свою всю та свій достаток.19. І скажу я душі своїй: Душе, маєш багато добра, на багато років складеного. Спочивай, їж та пий, і веселися!20. Бог же до нього прорік: Нерозумний, ночі цієї ось душу твою зажадають від тебе, і кому позостанеться те, що ти був наготовив?»

3.(Псалми 48:17-21)

«17. Не лякайся, коли багатіє людина, коли збільшується слава дому її, 18. бо, вмираючи, не забере вона всього, її слава не піде за нею!» 19. Хоч вона свою душу за життя свого хвалить, і славлять тебе, як для себе ти чиниш добро,20. вона прийде до роду батьків своїх, що світла вони не побачать навіки!21. Людина в пошані, але нерозумна, подібна худобі, що гине!»

Презентація теми:

«Чому маю боятись у день лихоліття, як стане круг мене неправда моїх ошуканців…» (Пс.48:6)В життя людини приходитьдень злий, буває раптово, несподівано, а буває поступово, коливона крок за кроком йде до нього. Є категорія людей, які мають великий достаток.Приходить проблема вони намагаються вирішувати проблему своїм богатством. Нажаль, в цьому світі продається та купується майже все і багато людей керуються цим.«Але жодна людина не викупить брата, не дасть його викупу Богові…» (Пс. 48:8)Якщо твоє беззаконня постигло тебе і за цим спостерігає Бог то, що ти зможеш зробити? Можливо деякий час ти будеш діяти, але прийде день, коли ти нічого не зможеш зробити і навіть люди не допоможуть.(Лк. 12:16-21)(Пс. 48:17-21)

Що робити для тих, хто:

  • мають великий достаток:«Тому, царю, нехай буде до вподоби моя рада тобі,зламай же свої гріхи справедливістю, а свої провини милістю для вбогих, щоб твій мир був довготривалий.»(Дан. 4:24) Апостол Павло, звертаючись досвого учня та вірного супутника Тимофія говорить: «Наказуй багатим за віку теперішнього, щоб не неслися високо, і щоб надії не клали на багатство непевне, а на Бога Живого, що щедро дає нам усе на спожиток…щоб робили добро, багатилися в добрих ділах, були щедрі та пильні, щоб збирали собі скарб, як добру основу в майбутньому, щоб прийняти правдиве життя.» (1 Тим. 6:17-19)
  • мають нестаток: «Та визволить Бог мою душу із влади шеолу, бо Він мене візьме!» (Пс 48:16)Якщо ти сьогодні приймеш Ісуса Христа як свого особистого Спасителя, Він визволить тебе з-під влади шеолу.

Нехай допоможе Господь зробити правильний вибір! Амінь!

 

Будь з Богом – Руслан Прохор проповідь

Тексти Писання:

  1. (Від Луки 15:31,32)

«31. І сказав він йому: Ти завжди зо мною, дитино, і все моє то твоє! 32. Веселитись та тішитись треба було, бо цей брат твій був мертвий і ожив, був пропав і знайшовся!»

Презентація теми:

Для істинногохристиянина кожний день – це можливість.Можливість діяти щоб життя було успішнимв Бозі. Є категорія християн, які не мають твердої основи у слідуванні за Богом. Маленькі дрібниці можуть змінювати напрямок життя. Читаючи притчу про двох синів (Лк 15:11-32)бачимо, що один з них лишив батька і пішов жити окремо, але не усвідомлював, що без батька життя складне.Людина без Бога має життя складне і не успішне. Син лишився всього, навіть не мав що їсти і повернувся до батька з покаянням. Але старший син прийшов з поля маючи претензією до батька, бо забув найголовніше. (Лк 15:29-32)Звертаючись до нього, батька промовив: «Ти завжди зо мною, дитино, і все моє то твоє!»Так і наш Небесний Отець звертається до Своїх дітей:«Сину, донько ти завжди зі Мною, цінуй!» Ви знаєте чому Йов терпів тугу і дискомфорт? Через те, що не відчував присутність Бога під час випробувань. Сам Господь йому не відповідав і це була велика печальдля Йова. Я помітив, іноді є печаль коли Бог не відповідає в матеріальних благах і починається наріканняв адресу Бога.Радіймо тому, що ми є з Богом адже це багато коштувала для Сина Божого. Для Ісуса Христа було дуже цінним коли Батько був поруч і в певний час Богзалишив Його.«…скрикнув Ісус гучним голосом, кажучи: Елі, Елі, лама савахтані? цебто: Боже Мій, Боже Мій, нащо Мене Ти покинув?» (Мт. 27:46)

Цінуй особистими відносинами з Богом, бо це найголовніше в нашому житті. Кожний християнин повинен мати віру, що Бог з ним на земному шляху і буде поруч, коли настане година перейти у вічність. Господьвсе зробив щоб ми були Його дітьми і мали спілкування з Ним. Тож складаймо подяку Небесному Отцю! Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *