20 березня 2019 рік, служіння в середу

Бог противиться гордим – Андрій Кравчук проповідь

Презентація теми:

  • “Так промовив до мене Господь: Іди й купи собі льняного пояса, і підпережи ним свої стегна, але в воду не клади його. І купив я того пояса за Господнім словом, та й підперезав свої стегна.
    І було мені слово Господнї удруге, говорячи: Візьми того пояса, якого купив, що на стегнах твоїх, і встань, іди до Ефрату, та й сховай його там у розщілині скелі. І пішов я, і сховав його в Ефраті, як Господь наказав був мені. І сталося по багатьох днях, і сказав мені Господь: Устань, іди до Ефрату, і візьми звідти того пояса, що Я наказав був тобі сховати його там. І пішов я до Ефрату, і викопав, і взяв того пояса з місця, де я сховав був його, аж ось той пояс нездатний! І було мені слово Господнї, говорячи: Так говорить Господь: Отак знищу Я Юдину гордість та гордість велику Єрусалиму, цього злого народа, що не хоче він слухатися Моїх слів, що ходить за впертістю серця свого! І пішов він в сліди інших богів, щоб служити їм та поклонятися їм. І станеться він, як цей пояс, до нічого нездатний!…” (Єрем. 13:1-10)
  • “Та ще більшу благодать дає, через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать.” (Як. 4:6)
  • “…майте покору один до одного, бо Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать!”(1Петр. 5:5)

Бог сильний упокорити гордих людей. Отримавши благодать від Бога, ходімо смиренно перед Його лицем. Біблійні приклади: учень Христа Петро, патріарх Юда. Все, що ми маємо в житті приходить від Бога і Він піклується про нас. Син Божий втілився і став людиною, у всьому подібною до нас задля того, щоб ми мали життя вічно! Нехай наші серця будуть сповнені смирення і подяки перед Бога і Його благодать буде діяти! Амінь!

 

Спрага по Богу – Віктор Маслянчук проповідь

Презентація теми:

“А останнього великого дня свята Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є!” (Ів. 7:37)

“І, ввійшовши Ісус, переходив через Єрихон. І ось чоловік, що звався Закхей, він був старший над митниками, і був багатий, бажав бачити Ісуса, хто Він, але з-за народу не міг, бо малий був на зріст.” (Лк. 19:1-3)

Що перешкоджає близьким взаєминам з Богом:

  • суєта;
  • гріх;
  • залежності;

“Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.” (Одкр. 3:20) Спрага дозволяє нам побачити, пізнати Бога по-новому, як ніколи до цього. Амінь!

 

Заприязнися із Богом – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

“І відпустив він своїх братів, і вони пішли. І сказав він до них: Не сваріться в дорозі! І вийшли вони з Єгипту, та й прибули до ханаанського Краю, до Якова, батька свого. І розповіли йому, кажучи: Ще Йосип живий, і що він панує над усім єгипетським краєм. І зомліло серце його, бо він не повірив був їм… І переказували йому всі слова Йосипові, що говорив він до них. І як побачив він вози, що послав Йосип, щоб везти його, то ожив дух Якова, їхнього батька. І промовив Ізраїль: Досить! Ще живий Йосип, мій син! Піду ж та побачу його, поки помру!” (Бут. 45:24-28)

Можна служити Господу і не мати з Ним близьких відносин (не знати Його особисто). “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! …навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.” (Мт. 11:28,29), – говорить Ісус Христос. Наш Господь дуже близький до всіх, хто кличе Його від чистого серця, але не до тих, які свідомо віддаляються від Нього. “Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас…; Заприязнися із Ним, та й май спокій, цим прийде на тебе добро.” (Йов. 22:21; Як. 4:8Розвиваймо ревність, спрагу по Богу! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *