19 листопада 2017 рік служіння в неділю

Досліджуйте Писання – Василь Кравчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Єремія 1:11-19)

«11. І було мені слово Господнї, говорячи: Що ти бачиш, Єремії? А я відказав: Я бачу мигдалеву галузку. 12. І сказав мені Господь: Ти добре бачиш, бо Я пильную Свого слова, щоб справдилось воно.»

2. (Від Луки 18:40-43)

«40. І спинився Ісус, і привести його до Себе звелів. А коли той наблизивсь до Нього, то Він запитався його: 41. Що ти хочеш, щоб зробив Я тобі? А той відповів: Господи, нехай стану видющим!»

3. (Об’явлення 3:17,18)

«17. Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий! 18. Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити.»

Презентація теми:

  «…Я знаю діла твої, що маєш ім’я, ніби живий, а ти мертвий.» (Одкр. 3:1) Мертва та церква, де не діє Дух Святий і відсутня молитва. «І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий…» (1Петр. 2:5) Я дякую Богові, що в нашій державі як ніде і ніколи проповідується Євангелія. Слава Богу! Останнє пророцтво, яке сказав Ісус Христос виконалося. «І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!» (Мт. 24:14) Любіть вивчати Біблію!

«Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерти Його міг спасти, і був вислуханий за побожність Свою.» (Євр. 5:7) «Бо це воля Божа, освячення ваше…» (1Сол. 4:3) «…дуже могутня ревна молитва праведного!» (Як. 5:16) Амінь!

 

Молитва – Петро Цинко проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Якова 5:16-18)

«16. Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного! 17. Ілля був людина, подібна до нас пристрастями, і він помолився молитвою, щоб дощу не було, і дощу не було на землі аж три роки й шість місяців… 18. І він знов помолився, і дощу дало небо, а земля вродила свій плід!»

Презентація теми:

Ми ходимо перед Богом та вчимося служити Йому. Ми щасливі, бо маємо духовний хліб – Слово Боже. Коли пророк Ілля відновив зруйнований жертовник і, все зробив по закону Господньому, то промовив: «Господи, Боже Авраамів, Ісаків та Ізраїлів! Сьогодні пізнають, що Ти Ізраїлів Бог, а я Твій раб, і що все оце я зробив Твоїм словом.» (1Цар. 18:36) І Бог почув його молитву.

Даниїл знав про підписаний указ (Дан. 6:8), що протягом 30 днів, кожен помічений в молитві якомусь богу або людині, крім царя Дарія, буде змушений понести покарання. «А Даниїл, коли довідався, що було написане те писання, пішов до свого дому, а вікна його в його горниці були відчинені навпроти Єрусалиму, і в три усталені порі на день він падав на свої коліна, і молився та славив свого Бога, бо робив так і перед тим.» (Дан. 6:11) Даниїл знав живого Бога! Урядники та ті сатрапи донесли царю: «Даниїл, що з вигнання Юдиних синів, не звернув уваги на тебе, о царю, та на заборону, яку написав ти, і в три усталені порі на день приносить свою молитву. Тоді цар, як почув це слово, сильно засмутився, і звернув свою думку на Даниїла, щоб його врятувати, і аж до заходу сонця силувався визволити його. Того часу ці мужі поспішили до царя, і говорили цареві: Знай, царю, що за правом мідян та персів усяка заборона та постанова, яку цар установить, не може буде змінена. Тоді цар звелів, і привели Даниїла, та й кинули до лев’ячої ями. Цар заговорив і сказав Даниїлові: Твій Бог, що ти Йому служиш, Він завжди врятує тебе! Тоді цар пішов до свого палацу… сон його помандрував від нього.» (Дан 6:13-17,19) Бог зберіг життя Даниїла, бо він мав відкрите вікно молитви до Неба.

«І сталося, як ковчег заповіту Господнього прибув до табору, то ввесь Ізраїль скрикнув великим окриком, аж застогнала земля! А филистимляни почули голос окрику, та й сказали: Що це за голос цього великого окрику в єврейському таборі? І довідалися вони, що Господній ковчег прибув до табору. І полякалися филистимляни, і говорили: Бог прибув до табору! І сказали вони: Біда нам, бо такого, як це, не було ще ніколи! І воювали филистимляни. І був побитий Ізраїль… А Божий ковчег був узятий…» (1Сам. 4:5-7,10,11) Цар Давид з молитвою вернув ковчег до Ізраїля. Входи в присутність Бога і, нехай твої молитви відкривають Небо. Амінь!

 

Свідоцтво Олександр

Тексти Священного Писання:

1. (Від Марка 5:18,19)

«18. А як Він сів до човна, то біснуватий став просити Його, щоб залишитися з Ним. 19. Ісус же йому не дозволив, а промовив до нього: Іди до дому свого, до своїх, і їм розповіж, які речі великі Господь учинив тобі, і як змилувався над тобою!» Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *