19 серпня 2020 рік, служіння в середу свято Преображення

Це Син Мій улюблений – Олександр Руденко проповідь

  • “Правдиво ж кажу вам, що деякі з тут-о приявних не скуштують смерти, аж поки не побачать Царства Божого. І сталось після оцих слів днів за вісім, узяв Він Петра, і Івана, і Якова, та й пішов помолитись на гору. І коли Він молився, то вигляд лиця Його переобразився, а одежа Його стала біла й блискуча. І ось два мужі з Ним розмовляли, були то Мойсей та Ілля, що з’явилися в славі, і говорили про кінець Його, який в Єрусалимі Він мав докінчити. А Петро та приявні з ним були зморені сном, але, пробудившись, бачили славу Його й обох мужів, що стояли при Ньому. І сталось, як із Ним розлучались вони, то промовив Петро до Ісуса: Учителю, добре нам бути отут! Поставмо ж отут три шатрі: задля Тебе одне, і Мойсею одне, і одне для Іллі! Він не знав, що говорить… А як він говорив це, насунула хмара та їх заслонила. І вони полякались, як стали ті входити в хмару. І почувся ось голос із хмари, який промовляв: Це Син Мій Улюблений, Його слухайтеся!” (Лк. 9:27-35)
  • “І сталося, коли сходив Мойсей з гори Сінай, а обидві таблиці свідоцтва в Мойсеєвій руці при сході його з гори, що Мойсей не знав, що лице його стало променіти, бо Бог говорив з ним. І побачив Аарон та всі Ізраїлеві сини Мойсея, аж ось лице його променіло, і вони боялися підійти до нього!” (Вих. 34:29,30)

Учасники Преображення Господнього. Учні Христа – Петро, Яків та Іоана. Два великі старозавітні пророки – Ілля та Мойсей. Останній почув Божий заклик, то піднявся на вершину Синай, де перебував у спілкуванні з Богом. “І сталося, коли сходив Мойсей з гори Сінай, а обидві таблиці свідоцтва в Мойсеєвій руці при сході його з гори, що Мойсей не знав, що лице його стало променіти, бо Бог говорив з ним.” (Вих. 34:29)

Значення Преображення Господнього. Поруч із Христом стояли двоє найбільших постатей Ізраїлю – Мойсей та Ілля, які символізують – Закон та Пророків. Але саме Христос отримує від Бога найбільшої честі. “І почувся ось голос із хмари, який промовляв: Це Син Мій Улюблений, Його слухайтеся!” (Лк. 9:35) Преображення Господнє мало засвідчити апостолам, що Ісуса Христос є вищим за старозавітніх Божих пророків. Він – дорога, правда і життя! І важливо боротися за те, щоб бути слухняними, як заповідав Христос, щоб Боже помазання в силі Святого Духа перебувало з нами! 

  • “Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об’явлюсь йому Сам.” (Ів 14:21)
  • “Улюблені, коли не винуватить нас серце, то маємо відвагу до Бога, і чого тільки попросимо, одержимо від Нього, бо виконуємо Його заповіді та чинимо любе для Нього.” (1Ів. 3:21,22)

Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *