19 червня 2019 рік, служіння в середу

Про Дух Святий – Василь Хмель проповідь

Презентація теми:

“А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди, що походить від Отця, Він засвідчить про Мене. Та засвідчте і ви, бо ви від початку зо Мною.” (Ів. 15:26,27) Дух Святий – це є Третя Особа Божества. Ісус говорив, що краще, щоб Він пішов, щоб послати другого Утішителя. Він діє в серцях тих, хто його приймає, як Утішитель і Порадник, даючи підтримку, істинний спокій, пораду. Жодна людина не в змозі зробити те, що виконує Дух Святий. Через жертву Ісуса Христа ми отримали дар вічного життя. “А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати. І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі. І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.” (Мт. 23:8-10). “Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу. Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести.” (Ів. 16:7-12) Дух Святий має владу викривати за гріх, наставляти на всяку істину. Служителі Церкви повинні потурбуватись, щоб Дух Святий діяв через них. Порушуючи Божий Закон, обґрунтовуючи це особистими мотивами, ми засмучуємо Дух Святий, віддаляємось від Всевишнього. “Через це то й говорить: Сплячий, вставай, і воскресни із мертвих, і Христос освітлить тебе!” (Еф. 5:14). “знаю діла твої, що маєш ім’я, ніби живий, а ти мертвий.” (Одкр. 3:1) Як важливо шукати Божої присутності, будувати взаємовідносини з ближніми. “Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!” (Фил. 2:5). “А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам. Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить.” (Ів. 16:13,14) . “…Поправді, поправді кажу вам: Син нічого робити не може Сам від Себе, тільки те, що Він бачить, що робить Отець; бо що робить Він, те так само й Син робить.” (Ів. 5:19) Через власні дії ми насправді можемо залишитися без допомоги Духа Святого і радості від Його присутності, тож пильнуймо!

“Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті. Коли хто говорить, говори, як Божі слова. Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь.” (1Петр. 4:10,11) Амінь! 

 

 

Будьмо уважними один до одного – Андрій Кравчук проповідь

Презентація теми:

  • “І осівся Яків у Краї мешкання батька свого, в Краї ханаанському. Оце оповість про Якова. Йосип, віку сімнадцяти літ, пас, як юнак, отару з братами своїми, з синами Білги та з синами Зілпи, жінок батька свого. І Йосип доносив недобрі звістки про них до їхнього батька.” (Бут. 37:1,2)
  • “І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків. Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той.” (Євр. 10:24,25)

 “…перед обличчям Його була писана пам’ятна книга про тих, хто страх перед Господом має, і хто поважає Ймення Його.” (Мал. 3:16) Йосип розказував батькові погані чутки про своїх братів, які неполюбляли його. Заздрість братів спричинила собою страждання, страх, біль. Улюбленому син Якова, Йосипу, за Божим задумом судилося зіграти значну роль в історії Ізраїлю. На відміну від своїх братів, Йосип усвідомлював своє призначення. Ми, християни, покликані нести нести світло Христа, мир і благословіння оточуючим. Будьмо уважними до один одного! “І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків.” (Євр. 10:24) Якщо ми слідуватимемо заповідям Бога, Він  не залишить нас. Амінь!

 

 

Сила Божого благословення – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

“А Господь сказав: Чи Я від Авраама втаю, що Я маю зробити? Бож Авраам справді стане народом великим та дужим, і в ньому поблагословляться всі народи землі! Бо вибрав Я його, щоб він наказав синам своїм і домові своєму по собі. І будуть вони дотримуватися дороги Господньої, щоб чинити справедливість та право, а то для того, щоб Господь здійснив на Авраамові, що сказав був про нього.” (Бут. 18:17-19) Бог вибрав Авраама не лише благословити його потомство, а щоб через нього благословити всіх людей на землі. “…і в ньому поблагословляться всі народи землі!” (Бут. 18:18) Яким чином? Через дотримання та виконання Божих Заповідей. Син Якова, Йосип, ходив перед Всевишнім побожно і через нього прийшло благословіння на народи. Якщо ми хочемо бути благословінням для оточуючих, потрібно навчитись жити побожно,  згідно з Божими вказівками. Бог вибрав Церкву, щоб вона була світлом,  благословінням для ВСІХ народів. У Бога немає благословіння для нечестивих! Через гріховні вчинки, беззаконня ми засмучуємо Господа, Його благодать не може діяти в нас, бо Він Святий. Біблійний приклад: аналогія між життям Якова та Йосипа. 

  • “Воскресивши Свого Отрока, Бог послав Його перше до вас, щоб вас поблагословити, щоб кожен із вас відвернувся від злих своїх учинків!” (Дії. 3:26). “Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте…” (Іс. 1:17).
  • “Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.” (Мт. 28:19,20) 
  • “Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам…” (Мт. 7:7)

Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *