19 травня 2021 рік, служіння в середу

Причини падіння – Руслан Прохор проповідь

“І скажеш до них: Так говорить Господь: Хіба падають і не встають? Хіба хто відступить, то вже не вертаїться? Чому відступив оцей їрусалимський народ усевічним відступленням? Міцно схопились вони за оману, не хочуть навернутись. Прислухався Я й слухав: неправду говорять, немаї нікого, хто б каявсь у своїму лукавстві, говорячи: Що я зробив? Кожен з них обертаїться до свого бігу, мов той кінь, що женеться у бій… І відаї бусел у повітрі умовлений час свій, а горлиця й ластівка та журавель стережуть час прилету свого, а народ Мій не знаї Господнього права!…” (Єрем. 8:4-7)

Причини духовного падіння: 

  1. Гордість, зухвалість. (Єрем. 8:4-7)
  2. Злий умисел проти ближнього, що часто прикритий показною доброзичливістю. Хто яму копає для ближнього, той у неї сам впаде. (Пс. 7:16)
  3. Крокування за сліпими повадирями.
  4. Свідома зневага й нехтування Словом Господнім.

“А хто цього не має, той сліпий, короткозорий, він забув про очищення з своїх давніх гріхів. Тому, браття, тим більше дбайте чинити міцним своє покликання та вибрання, бо, роблячи так, ви ніколи не спіткнетесь. І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях…” (2Петр 1:9-10,19) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *