18 грудня 2019 рік, служіння в середу

Агнець закланий, бере Книгу – Олександр Невинниця проповідь

Презентація теми:

  • “І я глянув, і ось серед престолу й чотирьох тварин і серед старців стоїть Агнець, як заколений, що має сім рогів і сім очей, а це сім Божих духів, посланих на всю землю. І Він підійшов, і взяв книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі. А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров’ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!” (Одкр. 5:6-10)

Ісус Христос – центральна фігура Священного Писання. Його місія на землі – визначна подія у духовному світі, адже через Його жертву кожна людина має можливість звільнитись від полону гріха, кінець якого смерть.

  • “І спочине на Нім Дух Господній, дух мудрости й розуму, дух поради й лицарства, дух пізнання та страху Господнього.” (Іс. 11:2)

Згідно прочитаного уривку, ми розуміємо, що мова йде про Месію. Після звершення земної місії, Ісус Христос передав повноту Божества Церкві, спадкоємниці, що являє Його тіло тут на землі.

  • “Року смерти царя Озії бачив я Господа, що сидів на високому та піднесеному престолі, а кінці одежі Його переповнювали храм. Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав. І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його! І захиталися чопи порогів від голосу того, хто кликав, а храм переповнився димом! Тоді я сказав: Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота! І прилетів до мене один з Серафимів, а в руці його вугіль розпалений, якого він узяв щипцями з-над жертівника. І він доторкнувся до уст моїх та й сказав: Ось доторкнулося це твоїх уст, і відійшло беззаконня твоє, і гріх твій окуплений.” (Іс. 6:1-7)

Кожен християнин має духовне право в ім’я Ісуса Христа  панувати над гріхом, проблемою. 

  • “Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.” (Рим. 12:1,2)

Наше життя – це постійне принесення себе в жертву Богу у всіх обставинах. Для чого? Відповідь знаходимо у Священному Писанні.

  • “Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа, Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою Він може і все підкорити Собі.” (Фил. 3:20,21)

Нехай Господнє ім’я буде благословенним! Амінь! 

 

Що посієш, те будеш жати – Сергій Богачук проповідь

Презентація теми:

“Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо.” (Гал. 6:7-9)

  1. Чи знаємо ми той процес коли “сіємо”? 
  2. Чи можна посіяти, та не пожати?
  3. Як себе вести коли вже прийшли жнива?
  4. Що робити коли вже посіяв, жнив ще нема, а жати не хочеш? 

Коли ми думаємо зробити будь-яку справу – це час сівби, і рано чи пізно прийде час жнив, а тоді неможливо буде приймати рішення… Люди жнуть по-різному, проблема в тому, що не завжди згадується момент сіяння. Перед тим, як говорити Богу докір: Боже для чого це мені?, – подумай як свого часу цар Давид зустрів час жнив. Не ображайся на Бога, не кляни долю, а терпи й плач, бо настав час жнив. Ісус Христос може сівбу забрати на Себе, коли за це ми конкретно здійснимо покаяння. На відміну від Юди Іскаріота, ап. Петро не отримав жниву за своє зречення від Христа, бо відразу звершив покаяння. Від наших вчинків залежить наше благословіння в житті. Отже, робімо вчасно висновки! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *