18 липня 2018 рік, служіння в середу

Полюби Ісуса Христа – Андрій Кравчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Івана 18:15,16)

«15. А Симон Петро й інший учень ішли за Ісусом слідом. Той же учень відомий був первосвященикові, і ввійшов у двір первосвящеників із Ісусом. 16. А Петро за ворітьми стояв. Тоді вийшов той учень, що відомий був первосвященикові, і сказав воротарці, і впровадив Петра.»

2. (Від Матвія 27:3,4)

«3. Тоді Юда, що видав Його, як побачив, що Його засудили, розкаявся, і вернув тридцять срібняків первосвященикам і старшим, 4. та й сказав: Я згрішив, невинну кров видавши. Вони ж відказали: А нам що до того? Дивись собі сам…»

Презентація теми:

«Отже, кожного, хто Мене визнає перед людьми, того перед Небесним Отцем Моїм визнаю й Я. Хто ж Мене відцурається перед людьми, того й Я відцураюся перед Небесним Отцем Моїм.» (Мт. 10:32,33), – говорить Христос. У даному уривку мова йде про елементарні щоденні речі. Вірність в малому – запорука благословення! Як важливо щиро полюбити Ісуса Христа і бути вірним дитям незважаючи на обставини. Стіймо на сторожі свого серця! Амінь!

 

Молитва – Олександр Чміль проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 6:5,6)

«5. А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! 6. А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.»

Презентація теми:

Молитва – це особиста розмова з Небесним Батьком. Коли Ісус Христос жив на землі, Він молився Небесному Батькові. Ми, християни, повинні наслідувати Христа. Щирість і відкритість серця – це основа взаємовідносин з Богом! Саме молитва дозволяє війти в присутність Божу, відчути радість і потіху. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *