18 січня 2017 рік служіння в середу

Любов Бога до нас – Владимир Змунчило проповедь

Тексти Писання:

1. (Псалми 133:1-3)
«1. Поблагословіть оце Господа, всі раби Господні, що по ночах у домі Господньому ви стоїте! 2. Ваші руки здійміть до святині, і Господа благословіть! 3. Нехай поблагословить тебе із Сіону Господь, що вчинив небо й землю!»

Презентація теми:
Ісус Христос добровільно залишив Свій престол аби стати людиною і прийти на землю в подобі людини, щоб бути осміяним, зрадженим і розіп’ятим на хресті, понести покарання за наші гріхи та воскреснути на третій день. Він вважав, що наша потреба в спасінні від гріха й покарання за нього є більш важливою, ніж Його власне життя. Господь Бог з любові до світу передбачив Месію, – такого Священика Своєму народові, Який буде завжди святим і вічно буде з ним. Ісус Христос є єдиним заступником, посередником перед Богом. Він, Ісус, – Син Божий, що зійшов з небес від Бога . Ми не самотні на життєвому шляху. Ісус поруч з нами. Тож шануймо і прославляймо Бога-Отця, Сина і Святого Духа за безмежну любов, милість і за дар вічного життя.
Його милості оновлюються для нас кожного дня, і Його присутність дає нам силу ходити в обновленному житті. Тому прославляй Господа Бога за Його любов до тебе і до мене. Прославити Бога – означає жити так, як велить Слово Боже. Для цього необхідно повною мірою прийняти у своє серце і своє життя науку Ісуса Христа. Амінь!

 

Бог дивиться на серце,а не на обличчя – Вадим Матюха проповедь

Тексти Писання:

1. (Від Матвія 20:20,21)
«20. Тоді приступила до Нього мати синів Зеведеєвих, і вклонилась, і просила від Нього чогось. 21. А Він їй сказав: Чого хочеш? Вона каже Йому: Скажи, щоб обидва сини мої ці сіли в Царстві Твоїм праворуч один, і ліворуч від Тебе один.»
2. (1 Самуїлова 17:13-20,28-30)
«13. І пішли троє найстарших Єссеєвих синів, пішли за Саулом на війну. А імена трьох синів його, що пішли на війну: перворідний Еліяв, а другий його Авінадав, а третій Шамма. 14. А Давид він найменший, а три найстарші пішли за Саулом. 15. А Давид ходив до Саула, та вертався пасти отару свого батька в Віфлеємі. 16. А той филистимлянин підходив ранком та ввечорі, і виступав сорок день. 17. І сказав Єссей до сина свого Давида: Візьми но для братів своїх ефу цього праженого зерна, і десять цих хлібів, та й віднеси скоренько до табору до своїх братів. 18. А цих десять кусків сиру віднесеш для тисячника, і розізнаєш про поводження братів своїх, і вивідай про їхні потреби. 19. А Саул і вони, та всі ізраїльтяни були в долині Елі, воювали з филистимлянами. 20. І встав Давид рано вранці, і полишив отару свою на сторожа; і взяв та й пішов, як наказав йому Єссей. І ввійшов він до обозу, а військо виходило до бойового строю, і підняли вони окрик у бою. 28. І почув Еліяв, його найстарший брат, як він говорив до людей. І запалився Еліявів гнів на Давида, і він сказав: Чого то зійшов ти? І на кого ти позоставив трохи тієї отари в пустині? Я знаю зарозумілість твою та порожнечу твого серця, бо ти зійшов, щоб подивитися на війну! 29. А Давид відказав: Та що я зробив тепер? Чи не на наказ батька? 30. І він відвернувся від нього до іншого, і запитував про те саме. А народ відповів йому те саме, як перше.
3. (До филип’ян 2:3-9)
«3. Не робіть нічого підступом або з чванливости, але в покорі майте один одного за більшого від себе. 6. Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, 7. але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, 8. Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної… 9. Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я…»

Презентація теми:

Бог дивиться на наше серце і бачить навіть думки та наміри сердечні. Біблія завжди загострювала увагу Своїх слухачів на важливому значенні людського серця.
Людина оцінює по зовнішньому вигляду по тому, що вона бачить. Але Бог оцінює серце, невидимі мотиви. Як сказано в Біблії: «Чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце» (1а Самуїлова 16:7). Про Давида сказано, що він мав досконале серце перед Богом, але він не завжди був вірним Богу.
Господня мета не впіймати нас у гріху чи засудити, але підготувати до входження у Свою святу присутність — немов чистий посуд. Бог прагне, щоб ми навчилися довіряти Йому,Його досконалій доброті і турботливості.
Тільки з чистим серцем, тобто відроджена людина може побачити Бога. Той, чиє серце очищене кров’ю Христа, — дитя Боже, серце якого єдине з Богом, бачить Бога у всьому. Скрізь вона бачить велику руку свого Творця.
А чи бачиш ти Бога? Чи чуєш Його голос? Чи говорив Він коли-небудь особисто з тобою? Амінь!

 

Стій на сторожі свого серця – Артем Ковпак проповедь

Тексти Писання:
1. (Від Луки 12:35-40)
«35. Нехай підперезані будуть вам стегна, а світла ручні позасвічувані! 36. І будьте подібними до людей, що очікують пана свого, коли вернеться він із весілля, щоб, як прийде й застукає, відчинити негайно йому. 37. Блаженні раби ті, що пан, коли прийде, то знайде, що пильнують вони! Поправді кажу вам: підпережеться він і їх посадовить, і, підійшовши, буде їм послуговувати. 38. І коли прийде о другій чи прийде о третій сторожі, та знайде так само, блаженні вони! 39. Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій то годині підкрадеться злодій, то він пильнував би, і свого б дому не дав підкопати. 40. Тому будьте готові і ви, бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!»
2. (1 Петра 1:13)
«13. Тому то, підперезавши стегна свого розуму та бувши тверезі, майте досконалу надію на благодать, що приноситься вам в з’явленні Ісуса Христа.»
3. (До Ефесян 6:14)
«14. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности…»
4. (Об’явлення 16:15)
«15. Ось іду, немов злодій! Блаженний, хто чуйний, і одежу свою береже, щоб нагим не ходити, і щоб не бачили ганьби його!»
Презентація теми:
Що бачить Бог, коли дивиться на храм нашого серця? Людське серце завжди відкрите перед Богом: Слово Боже «судить помисли і наміри серця» (До Євреїв 4:12) Серце — центр духовного і фізичного життя людини. Біблія пов’язує із серцем всі функції свідомості: мислення, рішучість, відчуття, прояв совісті.
Сьогодні Господь говорить до наших сердець, Бог хоче звільнити нас, хоче щоб ми мали Його серце, Його любов і Його прощення. Його бажання щоб в наших серцях були вірність,чистота, праведність, святість, послух Божому Слову. Він не хоче засудити, навпаки, хоче нас навчити, змінити та заповнити Своєю славою! Як важливо в нашому житті більше шукати можливості для спілкування з нашим Спасителем Ісусом Христом. Бог завжди буде працювати з нами, коли наше серце не з Ним.
Апостол Павло закликає нас щоб ми стали на духовну боротьбу проти сил темряви. «Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности…» Як броня зберігає від поразок, так і правда (рятує нас). Тому варто захистити своє серце істиною. Без цієї боротьби, яку народ Божий повинен вести активно, не можливі прорив і якісний прогрес Царства Божого. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *