17 червня 2019 рік, служіння в понеділок Трійця

Сила, яку дає Господь – Дмитро Захаров проповідь

Презентація теми:

“Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев’язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в’язням відчинити в’язницю, щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі…” (Іс. 61:1,2).  З усіх дарів, даних Богом людству, немає більш важливого, ніж присутність Святого Духа. Ісус послав Духа як Свого представника для виконання функцій, які б виконував Він, залишаючись з нами на землі. “…А коли хто не має Христового Духа, той не Його.” (Рим. 8:9) Біблійний приклад: притча Ісуса Христа про десятьох дів (Мт. 25:1-13).

Утішетель Дух Святий доносить Божі істини, надихає, підбадьорює, наповнює силою. Біблійні приклади: Самсон, Саул, Давид. “Цей Бог мене силою оперезав, і дорогу мою учинив непорочною, Він зробив мої ноги, мов у лані, і ставить мене на висотах моїх, мої руки навчає до бою, і на рамена мої лука мідяного напинає… Ти чиниш широким мій крок підо мною, і стопи мої не спіткнуться. Женуся я за ворогами своїми, і їх дожену, і не вернуся, аж поки не винищу їх, я їх потрощу, й вони встати не зможуть, повпадають під ноги мої!” (Пс. 17:33-35, 37-39) 

Кожна людина також отримує від Бога особливий дар, щоби мати змогу служити іншим для Слави Божої. “Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті.” (1Петр. 4:10). “Блаженніше давати, ніж брати!” (Дії. 20:35) Нехай буде прославлене ім’я Господнє! Амінь!

 

Три одкровення пророка Ісаї – Олександр Шилін проповідь

Презентація теми:

  • “Року смерти царя Озії бачив я Господа, що сидів на високому та піднесеному престолі, а кінці одежі Його переповнювали храм. Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав. І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його! І захиталися чопи порогів від голосу того, хто кликав, а храм переповнився димом! Тоді я сказав: Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота! І прилетів до мене один з Серафимів, а в руці його вугіль розпалений, якого він узяв щипцями з-над жертівника. І він доторкнувся до уст моїх та й сказав: Ось доторкнулося це твоїх уст, і відійшло беззаконня твоє, і гріх твій окуплений. І почув я голос Господа, що говорив: Кого Я пошлю, і хто піде для Нас? А я відказав: Ось я, пошли Ти мене!” (Іс. 6:1-8) 
  • “Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу. Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести. А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам. Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить.” (Ів. 16:7-14)
  • “Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.” (Дії. 1:8)

Одкровення пророка Ісаї:

I. Бог – Святий! Іноді ми, християни, забуваємо, що Бог – святий. У світлі Божої святості відкривається будь-який гріх. Втрачаючи святість, християнин лишає себе найголовнішого. Христос сказав: “Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.” (Ів. 15:4) Божа святість вимагає і Божої справедливості. “Пильнуйте про … святість, без якої ніхто не побачить Господа.” (Євр. 12:14) Про що ви думаєте, коли чуєте, що Бог Святий? Які думки переповнюють ваше серце?

II. Кожна людина грішна. Чи звертаєте ви свою увагу на свій духовний стан? Саме гріх розриває, руйнує відносини любові людини з Богом. Бог не може використовувати для Своєї справи людину, яка робить гріх, це суперечить Його сутності. “аж поки говориться: Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець, як під час нарікань!” (Євр. 3:15) Християнин переживає особливу присутність Духа, коли гріх відкритий перед Господнім лицем. Чи є гріховні перешкоди між вами і Богом? 

III. Коли гріх очищений, християнин по-особливому починає чути голос Божий. Чи торкається вашого серця Боже Слово? Чи переживаєте радість від Його присутності? Важливо чути Божий голос, щоб приймати рішення згідно Його волі, бо це запорука благословенного життя. “Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете…” (Дії. 1:8) 

Нехай Божа сила діє в серці кожного християнина! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *