17 квітня 2017 рік Великдень

Будь учнем Христа – Михаил Мельник проповедь

Тексти Писання:

  1. (Від Марка 16:1-7)

«!1. Як минула ж субота, Марія Магдалина, і МаріяЯковова, і Саломія накупили пахощів, щобпіти й намаститиЙого. 2. І на світанку дня першого в тижні, як сходило сонце, до гробу вони прибули, 3. і говорили одна одній: Хтовідвалить нам каменявідмогильних дверей? 4. А зиркнувши, побачили, щокаміньвідвалений; був же віндуже великий 5. І, ввійшовши до гробу, побачили там юнака, щоправоручсидів, і буводягнений в білу одежу, і жахнулись вони… 6. А вінпромовляє до них: Не жахайтесь! Ви шукаєтеРозп’ятого, Ісуса Назарянина. Він воскрес, нема Його тут! Ось місце, де Йогопоховалибули. 7. Але йдіть, скажітьучнямЙого та Петрові: Вініде в Галілеюпопереду вас, там Йоговипобачите, як Він вам говорив.»

  1. (ВідІвана 20:2-8)

«2. Тожбіжить вона та йприбуває до Симона Петра, та до другого учня, щоІсусйого любив, та й каже до них: Взяли Господа з гробу, і ми не знаємо, де поклалиЙого!3. Тодівийшов Петро й другийучень, і до гробу пішли.4. Вони ж біглиобидваукупі, але другий той ученьпопередубіг, хутчішвід Петра, і перший до гробу прибув.5. І, нахилившися, бачитьлежитьплащаниця… Але він не ввійшов.6. Прибуває і Симон Петро, щослідком за ним біг, і входить до гробу, і плащаницюоглядає,що лежала,7. і хустка, щобула на Йогоголові, лежить не з плащаницею, але осторонь, згорнена, в іншомумісці…8. Тоді ж увійшов й іншийучень, що перший до гробу прибув, і побачив, і ввірував.»

  1. (Від Луки 24:32)

«32. І говорили вони один одному: Чи не палало нам серце обом, коли промовляв Він до нас по дорозі, і коли виясняв нам Писання?»

 Презентація теми:

У євреїв свято Пасхи пов’язано з подією– виходом євреїв з Єгипту.Подібно до того, як обраний Богом народ був позбавлений від рабства Єгипту, всі, хто мають  віру у спокутуючу жертву Христа, мають звільнення від рабства гріха і отримують надію на вічне життя. Ісус Христос звершив  пожертвував собою заради спасіння людей на землі.Тому свято Воскресіння, це торжество перемоги Божої любові над силами зла.  Учні Ісуса Христа, плекаючи надію земного царства Месії, мало думали про духовні речі. Але коли Ісус Христос учні переоцінили прихід Христа і увірували. Дорогий друже задай сьогодні собі питання: «Ким є Ісус Христос у моєму житті? Яку роль Він відіграє і ким Він є для мене?». Коли глибоко впускаєш Христа у своє серце, ти бачиш, що Ісус Христос стає провідником у твоєму житті, стає життєвою дорогою, якої ти ідеш.Христос – це життя наше. Чи віриш ти у воскресіння Ісуса Христа? Не повірив учень Христа Хома, коли сказали йому інші учні, що вони бачили воскреслого Учителя. «…учні сказали йому: Ми бачили Господа!… А він відказав їм: Коли на руках Його знаку від цвяшного я не побачу, і пальця свого не вкладу до від цвяшної рани, і своєї руки не вкладу до боку Його, не ввірую!За вісім же день знов удома були Його учні, а з ними й Хома. І, як замкнені двері були, прийшов Ісус, і став посередині та й проказав: Мир вам! Потім каже Хомі: Простягни свого пальця сюди, та на руки Мої подивись. Простягни й свою руку, і вклади до боку Мого. І не будь ти не віруючий, але віруючий!» (Ів. 20:25-27)Померла в Хомі гордість, його самовпевненість, його самовдоволення. Тож важливо мати живу, істинну віру в Ісуса Христа.Воскреслий Христос звільнив нас від рабства диявола, дав нам вічне життя.Розповідь про двох учнів, які йшли з Єрусалима в Еммаус, – це одна з найбільш яскравих сторінок в Євангелі. (Див.  Лк.24:13-32)Навіщо вони туди йшли, євангеліст нам не повідомляє, однак можна здогадатися, що мета була цілком життєва. Дорогою вони розмовляли між собою про події, які сталися в останні дні в Єрусалимі – про страждання і смерть Спасителя. Коли ж вони міркували про усьому, що сталося, Сам Ісус Христос підійшов до них і йшов поруч з ними. Але щось немов утримувало очі, так що вони не впізнавали Його. « І Він (Ісус) почав від Мойсея, і від Пророків усіх, і виясняв їм зо всього Писання, що про Нього було.» (Лк. 24:27)Саме через дослідження Священного Письма, перебування в молитві наше серце буде палати до Бога. Нехай кожен відчує Ісуса Христа своїм серцем і полюбить Його усім серцем своїм. Амінь!

 

Слово Боже – Александр Шилин проповедь

Тексти Писання:

  1. (1 до Коринтян 15:1)

«1. Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняливи, вякій і стоїте…»

Презентація теми:

Великдень нашого часу – це, перш за все, спогад про смерть Христа. Чому? Наша пам’ять має властивість забувати інформацію, але згадуючи це  свято Дух Божий працює з нашим серцем. Апостол Павло нагадує що Євангеліє слугує для спасінням всім людям. «Щоб народу Його дати пізнати спасіння у відпущенні їхніх гріхів…(Луки 1:77) Спасіння людства поєднується з прощенням гріхів. Саме Ісус Христос через жертву на Голгофі дарував спасіння для кожного хто визнає Його особистим Спасителем.«…бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.» (1Кор. 5:7)Як святкували Великдень у давнину?Це свято існувало в Ізраїлі задовго до виникнення християнства. Бог постановив святкувати Великдень в пам’ять про вихід з Єгипту з гіркими травами – символом гіркого, важкого життя в рабстві, і з опрісноками (прісним хлібом), який нагадував про вихід з Єгипту(Чис. 9:11)Життя без Бога спричиняє багато сліз, але отримуючи прощення гріхів життя оновлюється в Ісусі Христі.  Бог віддав Свого Сина в цей світ, Він став досконалою жертвою, пролив Свою святу кров на хресті що визволити тебе і мене з рабства гріха. Яке твоє ставлення до дослідження Слова Божого? Чи є важливим воно для тебе сьогодні? Наше спасіння ми здобуваємо не за один день. Грішник отримує спасіння коли звершує покаяння, але Слово Боже говорить: «…зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.» (Фил. 2:12)  Саме слухання Слово Божого є одним із головних чинників нашого спасіння тож будь уважним. Бог бажає говорити, відкривати  Своє Слово. Амінь!

 

Воскресіння Христове – проповідь

Тексти Писання:

1.(ВідІвана 20:11-16)

«11. А Марія стояла при гробіназовніта й плакала. Плачучи, нахилилась до гробу.
12. І бачить два Анголи, що в білімсиділи, один у головах, а другий уніг, де лежало Ісусоветіло.. 13. І говорять до неї вони:Чогоплачешти, жінко? Та відказуєїм: Узялимого Господа, і я не знаю, де Йогопоклали.. 14. І, сказавши оце, обернулась назад, і бачитьІсуса, що стояв, та вона не пізнала, що то Ісус.. 15. Промовляє до неїІсус: Чогоплачешти, жінко? Кого тишукаєш? Вона ж, думаючи, що то садівник, говорить до Нього: Якщо, пане, узявтиЙого, то скажи мені, де поклавтиЙого, і Його я візьму 16. Ісусмовитьдонеї: Маріє! А вона обернулася та по-єврейськомукажеЙому: Раббуні! цебто: Учителю мій!»

  1. (ВідІвана 21:15)

«15. Як вонивжепоснідали, то Ісуспромовляє до Симона Петра: Симоне, синуЙонин, читилюбиш мене більшецих? Той кажеЙому: Так, Господи, відаєшТи, щокохаю Тебе! Промовляєйому: Паси ягнята Мої!

Презентація теми:

Ісус Христос воскрес, Він живе в серцях тих людей хто сповідує Його як особистого Спасителя. Чи дійсно ти любиш Ісуса Христа?  Чи виконуєш ти Його заповіді? Чи відкрите твоє серце до Бога? У Бога є великий план для тебе тому відкрий своє серце для Бога. «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною» (Одкр. 3:20) Ісус Христос тяжко вмирав за всі гріхи людства щоб ти і я мали спасіння. Амінь!

 

Радість у Христі Ісусі- проповідь

Тексти Писання:

1.(Від Луки 24:17; 21)

«17. І спитавсяВінїх: Що за речітакі, що про них між собою в дорозіміркуєте, і чоговисумні?

  1. А ми сподівались були, що Це Той, що має Ізраїля визволити. І до того, оце третій день вже сьогодні, як усе оте сталося…»

Презентація теми:

Бог постановив свята для євреїв не для відпочинку але для спогаду. Вони мусили пам’ятати, навчати своїх дітей і передавати із покоління в покоління. У смерті і воскресінні з мертвих Ісуса Христа полягає основа християнства.Через жертву на Голгофі ми отримали спасіння, радість і надію на вічне життя. Саме радість Божа наповнює серця не зважаючи на життєві труднощі і перешкоди. Христос був покликанний не на царство земне, як сподівались Його учні, а на Царство Боже. (Лук. 17:21) Іхні надії і мрії зруйнувалися в день страшної смерті Ісуса, але через Його воскресіння учні зрозуміли про яке царство їм говорив Ісус Христос. Коли християнин ходить в Христі і з Христом – то він ходить у радості! Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *