17 березня 2019 рік, служіння в неділю

Ім’я Ісуса живе і сьогодні – Дмитро Шмідт проповідь

Презентація теми:

“І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім’я, той спасеться.” (Дії. 2:21) В імені Ісуса Христа ми маємо спасіння.  “І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню.” (Ів. 14:13,14) Ісус духом Своїм присутній сьогодні на всякому місці і вислуховує кожного, хто кличе до Нього від щирого серця. Нераз звершуючи молитви за своїх близьких і, не бачачи результату, опускаємо руки. Але Боже Слово залишається вірним і постійним! І коли Ісус Христос говорить: «Моліться в Моє Ім’я», це означає що ми є Його представниками тут на землі. Цього імені боїться ворог роду людського, бо в імені Ісуса Христа перемога, радість і надія. Він не залишився у гробі, Він воскрес у Своїй славі, силі, владі. “І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре.” (Рим. 8:28)

  • “Бо стоїть у Писанні: Ось кладу Я на Сіоні Каменя вибраного, наріжного, дорогоцінного, і хто вірує в Нього, той не буде осоромлений! Отож бо, для вас, хто вірує, Він коштовність, а для тих, хто не вірує камінь, що його занедбали були будівничі, той наріжним став каменем,”
    (1Петр 2:6,7);
  • “Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було…” (Пс. 138:16);
  • “Одні колесницями хваляться, а інші кіньми, а ми будем хвалитись Ім’ям Господа, нашого Бога: вони похилились і впали, а ми стоїмо та ростемо на силах!” (Пс. 19:8,9);

Ісус є джерелом і основою віри, що рятує нас. “Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.” (Рим. 10:11) Можливо у вас хитається віра у цьому відношенні, боротьба в думках, але Імя Ісуса Христа має силу звільнити ваш розум, тіло від хвороб, бо Він пролив свою власну кров за наше життя. “А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його…” (Ів. 1:12) Поширюючи Благу Звістку, ми керуємось іменем Ісуса Христа.

Ісус Христос навіки Той Самий і кожен, хто:

  • вірує в Нього, не буде засоромлений;
  • схиляється перед Ним, Він піднімає;
  • звертається до нього, Він змінює;
  • дивиться на Нього, має життя;

Нехай імя Ісуса Христа завжди залишається у нашому серці!  “Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать.” (Євр. 4:16) “Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!” (Євр. 13:8) Слава Йому! “…Його ж ранами нас уздоровлено!” (Іс. 53:5) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *