17 лютого 2019 рік, служіння в неділю

Йдіть, бо жнива готова – Валера Савич проповідь

Презентація теми:

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Мт. 28:19,20) Читаючи цей уривок, чи усвідомлюємо ми, що слова Ісуса Христа також відносятся до кожного з нас особисто. До громади Коринта ап. Павло говорить: «Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні. Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне…» (1Кор. 1:26,27) Господь закликає нас до праці. «Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!» (Як. 2:26) Ми маємо бути вдячними Богу за все, що маємо в житті. «…тож благайте Господаря жнива, щоб робітників вислав на жниво Своє.» (Лк. 10:2) Будьмо чутливими до голосу Святого Духа. Бог очікує від Своїх послідовників вірності, послуху. «Хто вірний в найменшому, і в великому вірний; і хто несправедливий в найменшому, і в великому несправедливий.» (Лк. 16:10) Амінь!

 

А дім Ізраїлів говорить – Роман Коростель проповідь

Презентація теми:

Ісус Христос покликав нас Своєю любов’ю, простягши руку милості, щоб ми йшли за Ним. Щирість, смирення серця важливі складові стану серця для єднання з Господом. (Мт. 18:20) Голос любові звучить, але чи відгукується наше серце?

А дім Ізраїлів говорить… Ми духовний Ізраїль, діти Господні, послідовники Ісуса Христа. Ізраїль – обраний народ Бога, мав Священне Писання, але не завжди їх серце було відданим. «…Бож Бог правдивий, а кожна людина неправдива, як написано: Щоб був Ти виправданий у словах Своїх, і переміг, коли будеш судитися.» (Рим. 3:4) Можливо виникає питання, невже ми говоримо неправду? Іноді це правда.  Ап. Павло, звертаючись до христианської громади Риму, зауважує, що Бог досонало знає серце людини. Навідміну від слів людини, слова Господа містять Божественну силу. І, якщо Він говорить, Його слово обов’язково прийде в дію. «По своїй природі людина не правдомовна. Пощо говориш ти, Якове, і кажеш, Ізраїлю: Закрита дорога моя перед Господом, і від Бога мого відійшло моє право.» (Іс. 40:27) Можливо ти думаєш що Бог не чує твої молитви, Йому діла не має до моїх проблем, страждать. Навіщо ти допускаєш у серці думки диявола. Господь веде Своїх вірних не тільки висотами, але й низинами, бо бажає спасти. Чим ближче ми до Господа, тим важче стає йти по тернистому шляху до вічних осель. (Як. 4:9) Бог бажає дарувати втіху, радість вашому серцю, бо Він поруч. «Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім.» (Рим. 14:17) «ті, що через долину Плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення!» (Пс. 83:7) 

«Коли б справедливий відвернувся від своєї справедливости й чинив кривду, і за те помер, то він помре за кривду свою, яку він чинив. А коли б несправедливий відвернувся від своєї несправедливости, яку він чинив, і чинив би право та справедливість, він душу свою при житті збереже. І коли б він побачив, і відвернувся від усіх своїх гріхів, які він чинив, то конче буде він жити, не помре! А Ізраїлів дім каже: Неправа Господня дорога! Чи ж Мої дороги неправі, доме Ізраїлів? Чи ж то не ваші дороги неправі?» (Єзек. 18:26-29) Слово Боже просвітлює нашу дорогу, розум, серце. Воно звертає увагу на особисті вчинки, де правильно чинемо, а де ні. Сьогодні можна багато почути по відношенню до служіння Богу… Це було колись, зараз інший час, час змін. Невже дорога Господня неправдива? Ісус Христос говорить: «Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.» (Ів. 14:6) Ми, християни, отримали праведність Христа, але наше завдання жити згідно Слова, зберігаючи Його у серці. Сповнятись Духом Святим і нести Благу Звістку людям. Невже дорога Господня неправдива? «І коли б він побачив, і відвернувся від усіх своїх гріхів, які він чинив, то конче буде він жити, не помре!» (Єзек. 18:28) Що сьогодні нам потрібно щоби побачити? Слава Божа, яка сходить у силі! До зустрічі з Богом, Ісая звіщав: “горе вам…”, а увійшовши в Славу Божу, він промовив: “горе мені…”. Ісая побачив себе! «…Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота!» (Іс. 6:5) Невже дорога Господня неправдива? Нам потрібна Слава Господня, щоб побачити своє серце, не ближнього. Наскільки твоє серце відкрите для Нього? Що ти бачиш сьогодні перед собою? Всемогутнього Бога, чи гріховні “цінності”, які пропонує диявол. Тільки в Ісусі Христі істинне життя! «Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!» (Одкр. 3:17) Нехай Господь промовляє до наших сердець! «Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав!» (Іс. 55:11)

Шукаймо Його всім серцем! Нехай Його праведність буде дійсно нашою одежою. Щоб ми могли передстати перед Ним з ревністю, вірою, дерзновінням перед престол Божої благодаті і сказати: жив Господь і жива душа моя. «Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити.» (Одкр. 3:18) Бог бажає працювати з кожним, хто бажає бути Його послідовником. «І буде там бита дорога та путь… не заблудить також нерозумний, як буде тією дорогою йти.» (Іс. 35:8) Що сьогодні говорить дім Ізраілів? Давайте ми сьогодні скажемо Богу: Господи, Ти потрібен мені, Твоє Слово і Дух Святий. Сьогодні потрібно мені Твоє спасіння і Царство Боже, яке приходить у силі. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *