17 січня 2018 рік служіння в середу

Втішайте народ – Руслан Прохор проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Ісая 40:1)

«1. Утішайте, втішайте народа Мого, говорить ваш Бог!»

Презентація теми:

Як приємно коли серед народу Божого є місце для втіхи. Знаходячись у проблемах, може виникає думка про те, що напевно Бог лишив. Але на справді це не так? «…дорогу бо праведних знає Господь…» (Пс. 1:6), – говорить Боже Слово. «Хіба ж ти не знаєш, або ти не чув: Бог відвічний Господь, що кінці землі Він створив? Він не змучується та не втомлюється…» (Іс. 40:28) «І поприходили до нього всі брати його, і всі сестри його та всі попередні знайомі його, і їли з ним хліб у його домі. І вони головою хитали над ним, та потішали його за все зле, що Господь був спровадив на нього…» (Йов 42:11) Виникає питання, а де вони були коли Йов проходив випробування? «…даремні розрадники всі ви!» (Йов 16:2), – висловився  Йов з приводу своїх друзів.

«А ви, браття, не втомлюйтеся, коли чините добре.» (2Сол. 3:13), – закликає ап. Павло. Якщо ви втішаєте, то прийде час коли Бог вас втішить. «Слова мудрих, почуті в спокої, кращі від крику володаря поміж безглуздими.» (Еккл. 9:17) Правда, висловлена неправильно, завдає багато шкоди. Важливо мати мудрість щоб правильно діяти в той, чи іншій ситуації. Одного разу Юдеї втішали Марію з приводу смерті Лазаря, але коли Марфа сповістила про прихід Ісуса, то Марія побігла до Нього. (Ів. 11:28-32) Так як втішає Бог, ніхто не в змозі втішити! Так як лікує Бог, ніхто не в змозі вилікувати! Проходячи складні періоди життя, не раз Він плаче поруч з нами. «що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих.» (2Кор. 1:4) Коли ми вміймо помічати свого ближнього в біді, подаємо руку помочі, то з нами працює Бог. «І відвернув Єзекія обличчя своє до стіни, і помолився до Господа, та й сказав: О, Господи, згадай же, що я ходив перед обличчям Твоїм правдою та цілим серцем, і робив я добре в очах Твоїх!…» (Іс. 38:2,3) Будьмо в числі тих людей, хто вміє втішати. «і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре…» (Одкр. 21:4) Амінь!

 

Ми Божі діти – Андрій Кравчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 1:17)

«17. А всіх поколінь від Авраама аж до Давида чотирнадцять поколінь, і від Давида аж до вавилонського переселення чотирнадцять поколінь, і від вавилонського переселення до Христа поколінь чотирнадцять.

2. (Якова 1:18)

«18. Захотівши, Він нас породив словом правди, щоб ми стали якимсь первопочином творів Його.»

Презентація теми:

 «…Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння!» (2Кор. 6:2)

«Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є…» (1Ів. 3:1)

«І Анголів, що не зберегли початкового стану свого, але кинули житло своє, Він зберіг у вічних кайданах під темрявою на суд великого дня.» (Юда 1:6) Амінь!

 

Сила твоїх думок – Давид Шкіндер проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Приповісті 20:5)

«5. Рада в серці людини глибока вода, і розумна людина її повичерпує.»

Презентація теми:
Думки перетворюються в слова, слова перетворюються в дії, дії перетворюються в звичку, звички перетворюються в характер, а характер … характер стає долею. Саме думки визначають ваше життя! Слово Господнє містить багато прикладів життя людей які навчають нас як правильно, а як взагалі неможна діяти. «Бо ті, хто ходить за тілом, думають про тілесне, а хто за духом про духовне. Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир» (Рим. 8:5,6)

Хвала прекращает ропот и учит быть довольным. Если бы мы больше славили Бога, мы бы намного меньше жаловались на свою жизнь. (Ч. Сперджен)

«Смерть та життя у владі язика…» (Прип. 18:21)

«Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя.» (Прип. 4:23) Амінь!

 

Під Божими крилами – Сергій Левкович проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 23:37-39)

«37. Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків та каменуєш посланих до тебе! Скільки разів Я хотів зібрати діти твої, як та квочка збирає під крила курчаток своїх, та ви не захотіли! 38. Ось ваш дім залишається порожній для вас! 39. Говорю бо Я вам: Відтепер ви Мене не побачите, аж поки не скажете: Благословенний, Хто йде у Господнє Ім’я!»

Презентація теми:

Бог у всі часи з турботою ставився до Своїх дітей, але народ не завжди відповідав пошаною. Коли Син Божий Ісус Христос прийшов в цей світ виконати місію, але Ізраїль не прийняв. «Ось ваш дім залишається порожній для вас!» (Мт. 23:38) Можливо ви відчуваєте пустоту у своєму серці, то покликуйте до Господа, дозвольте Його благодаті наповнювати ваше життя. «Говорю бо Я вам: Відтепер ви Мене не побачите, аж поки не скажете: Благословенний, Хто йде у Господнє Ім’я!» (Мт.23: 39) «Покликуй до Мене і тобі відповім…» (Єрем. 33:3), – говорить Бог. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *