16 липня 2017 рік служіння в неділю

Ти важливий в очах Бога – Олександр Бубнов проповідь

Тексти Писання:

  1. (Ісая 13:11-13)

«11. І Я покараю всесвіт за зло, а безбожних за їхню провину, бундючність злочинця спиню, а гордість насильників знижу! 12. Я зроблю людину дорожчою від щирого золота, і смертну людину від офірського золота. 13. Тому небеса захитаю, і рухнеться земля з свого місця від лютости Господа Саваота, у День, як палатиме гнів Його…»

2.(Псалми 44:10-16)

«10. Серед скарбів Твоїх царські дочки, по правиці Твоїй стала цариця в офірському щирому золоті. 11. Слухай, дочко, й побач, і нахили своє ухо, і забудь свій народ і дім батька свого!12. А Цар буде жадати твоєї краси, бо Він твій Господь, а ти до землі Йому кланяйся.13. А Тирська дочка прийде з даром, будуть благати тебе найбагатші з народу.14. Вся оздоба царської дочки усередині, шата ж її погаптована золотом.15. У шати гаптовані вбрану провадять її до Царя, за нею дівчата, подруги її, до Тебе проваджені.16. Провадять їх з радощами та потіхою, у палату царську вони війдуть.»

Презентація теми:

Християнська надія полягає в тому, що кожен християнин має можливість освячуватися Ісусом Христом.Коли настане година гніву Божого на цей світ, ми, християни, маємо надію бути разом з Ним на небесах.Чи заслужили ми цього? Звичайно ж ні. Так бо Бог полюбив світ, що відав Сина Свого Однородженого за гріхи всього людства. Нехай кожен із нас усвідомлює, що і наші гріхи теж спричиняли біль Ісусу Христу. Душа, яка народжується в цей світ є важливою і цінною в очах Божих. Можливо вона ще блукає в цьому світі, але для Господа вона є улюблене і дорогоцінне дитя. Бог продовжує думати про кожну людину, роблячи зі свого боку все, аби спасти душу від вічної загибелі.(Іс. 13:12) (Пс.44:10-16) Спасенні душі, як офірське золото будуть прикрашати церкву. Господь зустріне на хмарах кожну спасенну душу і введе в Своє Царство. «А Цар буде жадати твоєї краси, бо Він твій Господь, а ти до землі Йому кланяйся.» (Пс. 44:12) Кожна людина має особисті бажання, потреби, і одна із них, щоб бути почутим,визнаним і гідно оціненим. Пам’ятай найдорожче нас оцінив Бог, бо Він віддав заради нашого викуплення саме дороге, що у Нього було. Яка наша краса перед Богом? Істинним проявом Божої краси в нас є віра. Амінь!

 

Будь з Богом – Руслан Прохор проповідь

Тексти Писання:

  1. (1 до Коринтян 4:2-4)

«2. а що ще шукається в доморядниках, щоб кожен був знайдений вірним. 3. А для мене то найменше, щоб судили мене ви чи суд людський, бо я й сам не суджу себе. 4. Я бо проти себе нічого не знаю, але цим не виправдуюсь; Той же, Хто судить мене, то Господь.»

Презентація теми:

Іноді буває, так що люди один одному доказують хто є правий. Але є сильним те, коли з відвагою можна сказати так: «Суддя мій Господь, і нехай Він зважить, оцінить і дасть відповідь.» Для чого ми на цій землі? Нещодавно з молоддю ми розмірковували над цим питанням. Хтось каже щоб славити Бога. Друзі, на небі слава лунає безперестанку для Бога. Щоб виконати волю Божу. Правильно, але невже лише для цього ми живемо. Євангеліст, описуючи події з життя Ісуса Христа говорить: «І визначив Дванадцятьох, щоб із Ним перебували…» (Мк. 3:14) Найголовніше і найцінніше для Богає не наше служіння, кошти, час, а близькі теплі сімейні відносини з Ним. Є люди, які цілком перебувають в служіння, але для Бога бракує часу. Бог хоче зблизитися з нами, щоб і ми знали і розуміли Його. Згадаймо, коли останній раз ми від щирого серця говорили з Ним? Його бажання щоб ми завжди перебували разом з Ним. Бути з Ним означає відділитися від гріха. Бог звертається до Адама: «Где ти?», але Адам вчинив гріх і був втрачений зв’язок. Запам’ятаймо,що Суддя є Господь і Він оцінює життя кожної людини. Для Бога важливо стан серця, відкритість душі. Давид каже: «Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя…» (Пс. 26:4) Для чого? Щоб бути з Ним і чути Його голос. «Пильнуй за ногою своєю, як до Божого дому йдеш, бо прийти, щоб послухати, це краще за жертву безглуздих…» (Еккл. 4:17)Приклад: Є люди майстри, а біля них учні, які бажають стати майстрами. Іноді буває так, що учень має бажання стати майстром, але не зацікавлений і його бажання залишається тільки бажанням. Саме зацікавленість, наполеглива тривала  робота над вдосконаленням навичок робить учня майстром. Так і по відношенню до Бога. Якщо ми, християни, є вірними учнями Ісуса Христа, Бог буде використовувати нас у всіх сферах життя, щоб Його ім’я прославлялося серед людей. Маючи щире бажання в серця людина обов’язково знайде себе в служінні. Бог цінує тими, хто любить Його і цінує особисті відносини з Ним. Це не означає тільки спілкуватися з Ним і нічого не робити. Люди, які люблять бути з Богом, всім серцем відчувають, де вони мають бути і що вони мають робити. Тому варто сьогодні проаналізувати свої відносини з Богом. Подбати про те, щоб перш за все бути з Ним, а далі служіння в різних сферах. Не зупиняймося, відверто будемо служити Господу, адже Він вибрав нас щоб на цій землі ми були разом з Ним, а найважливіше на небі. Господь сказав що Він йде приготувати місце для нас.(Ів 14:2,3) А для чого? Щоб і на небесах ми були з Ним. Амінь!

 

Великий же зиск то благочестя  Микола Усатюк проповідь

Тексти Писання:

  1. (1 Тимофію 6:6)

«6. Великий же зиск то благочестя із задоволенням.»

Презентація теми:

Що таке благочестя? Благочестя– це визнання Божих істин і виконання їх на ділі. «…а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього.» (1Тим. 4:8) Іншими словами для побожної людини немає перешкод для досягання неба. Ніхто не зуміє сказати,куди ти йдеш? Ми пам’ятаймо один приклад з Євангелія. «Тоді цар сказав своїм слугам: Зв’яжіть йому ноги та руки, та й киньте до зовнішньої темряви, буде плач там і скрегіт зубів…» (Мт. 22:13)Побожна людина дивиться на Бога і повторює Його вчинки. (1Петр. 2:21) Щоб йти за Господом необхідно бачити Його. Господь є близьким для нас. Побожна людина шукає Господа, входитьв Його присутність.Її вуха направлені щоб почути голос Божий,  дізнатися Його волю.«…Говори, Господи, бо раб Твій слухає!» (1Сам. 3:10)Ми дорогі улюблені діти в очах Божих, з якими Він хоче мати постійне особисте спілкування.Тож будуймо справжні взаємовідносини з Богом.Нехай Господь буде для тебе люблячим, ніжним, чуйним, добрим Небесним Батьком.Для Бога навіть грішник є важливим і цінним. Притча про блудного сина є яскравим прикладом: «І озвався до нього той син: Прогрішився я, отче, против неба та супроти тебе, і недостойний вже зватися сином твоїм… А батько рабам своїм каже: Принесіть негайно одежу найкращу, і його зодягніть, і персня подайте на руку йому…бо цей син мій був мертвий і ожив, був пропав і знайшовся!» (Лк. 15:21,22; 24)Особливість кожного християнина полягає в тому, що Бог є Батьком, саме Він дає надію і силу перемагати гріх. Сила благочестя полягає в тому, що ми пізнали Бога як Небесного Батька, який звільняє від влади гріха, наповнює серце любов’ю до Господа, до Його Слова, а також до людей світу цього. Бог є реальним. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *