16 грудня 2018 рік, служіння в неділю

Християнин по серцю Бога – Давид Водько проповідь

Презентація теми:

«Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і з великого милосердя Свого загладь беззаконня мої!… Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя… Очисти ісопом мене, і буду я чистий, обмий Ти мене і я стану біліший від снігу. Дай почути мені втіху й радість, і радітимуть кості, що Ти покрушив. Обличчя Своє заховай від гріхів моїх, і всі беззаконня мої позагладжуй. Серце чисте створи мені, Боже, і тривалого духа в моєму нутрі віднови. Не відкинь мене від Свого лиця, й не бери Свого Духа Святого від мене… Я буду навчати беззаконців доріг Твоїх, і навернуться грішні до Тебе… Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!» (Пс. 50:3,7,9-13, 15,19)

I.Богу приємний той, хто виконує Його волю тобто, очищає себе.

  • «А його віддаливши, поставив царем їм Давида, про якого й сказав, засвідчуючи: Знайшов Я Давида, сина Єссеєвого, чоловіка за серцем Своїм, що всю волю Мою він виконувати буде.» (Дії. 13:22) «Бо це воля Божа, освячення ваше…» (1Сол. 4:3), – говорить ап. Павло. Зрозумівши бажання Бога, Давид цілком визнав свою гріховність перед Ним. «Не відкинь мене від Свого лиця, й не бери Свого Духа Святого від мене… Я буду навчати беззаконців доріг Твоїх, і навернуться грішні до Тебе…» (Пс. 50:15,19) Щире покаяння – невід’ємний елемент справднього богобійного життя у Ісусі Христі. Біблійны приклади: Ананія і Сапфіра (Дії. 5:1-11).
  • «А в великому домі знаходиться посуд не тільки золотий та срібний, але й дерев’яний та глиняний, і одні посудини на честь, а другі на нечесть. Отож, хто від цього очистить себе, буде посуд на честь, освячений, потрібний Володареві, приготований на всяке добре діло.» (2Тим. 2:20,21) «Із справедливим поводишся Ти справедливо, із чесним по-чесному, із чистим поводишся чисто, а з лукавим за лукавством його…» (Пс. 17:26,27) Ісус Христос великий приклад для наслідування. «Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха.» (Євр. 4:15) Приходячи з благоговінням  перед лице Небесного Отця, молитви Христа завджи приймались небом. Пам’ятаймо, Господь бачить наміри серця! «Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього…» (2Хро. 16:9) 

II. Смирення  –  шлях до Божого благовоління.

  •  Чистота та смирення – невід’ємні риси побожного життя у Христі Ісусі! «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.» (Мт. 11:28) Маючи смирення, Божа благодать наповнює наші серця! «І при тому дивлюсь Я на вбогого та на розбитого духом, і на тремтячого над Моїм словом.» (Іс. 66:2), – говорить Господь. Біблійні приклади: Ісус Христос (Фил. 2:8), Ахав (1Цар. 21:1-29), Йона (Йон. 3:1-10)

«Правду та суд Він кохає, і Господньої милости повна земля!» (Пс. 32:5) Будьмо богобійними послідовниками Ісуса Христа! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *