16 вересня 2020 рік, служіння в середу

Служіння в храмі – Олександр Бубнов проповідь

“А зближалася Пасха юдейська, і до Єрусалиму подався Ісус. І знайшов Він, що продавали у храмі волів, і овець, і голубів, та сиділи міняльники. І, зробивши бича з мотузків, Він вигнав із храму всіх, вівці й воли, а міняльникам гроші розсипав, і поперевертав їм столи. І сказав продавцям голубів: Заберіть оце звідси, і не робіть із дому Отця Мого дому торгового!” (Ів. 2:13-16)

“І прийшли вони в Єрусалим. А як Він у храм увійшов, то став виганяти продавців і покупців у храмі, і поперевертав столи грошомінам та ослони продавцям голубів. І Він не дозволяв, щоб хто річ яку носив через храм. І Він їх навчав і казав їм: Хіба не написано: Дім Мій буде домом молитви в народів усіх, ви ж із нього зробили печеру розбійників!” (Мк. 11:15-17)

Ісус Христос Своє життя у служінні іншим людям провів не у храмі, а поза храмом. Неможна бути християнином у Домі молитви, а поза – бути частиною гріховної системи, не відрізнятися від людей, хто коїть злочин перед Богом.

Кожен, хто прийняв Ісуса Христа, отримує обовязок і привілей служити іншим у любові і істині до останнього подиху. Тож нехай допоможе Господь бути відданими Йому на усякому місці. Амінь!

 

Стережіться лжепророків – Володимир Захаров проповідь

Апостол Павло у своєму посланні пише: “А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє…” (1Тим. 4:1,2) Слово Боже говорить нам, що існує дві категорії пророків: Божі пророки та фальшиві пророки, останні видають свої “пророцтва” як Господні. “Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки.” (Мт. 7:15)

Божі пророки і лжепророки: як розпізнати

  1. Той, хто не зосереджує свою увагу на тому, що Ісус Христос є Сином Божим, Спаситель людства, лікар душ і тіл, а навпаки – поширює іншу науку, є фальшивим пророком. “Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з’явилося в світ. Духа Божого цим пізнавайте: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов був у тілі, той від Бога. А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що йде, а тепер уже він у світі.” (1Ів. 4:1-3) Завданням пророка є нести світло Божої правди, реагувати на актуальні виклики сьогодення з Божого погляду і доносити це до народу. “І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,
    щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…” (Еф. 4:11,12)
  2. Божий пророк сповідує Ісуса Христа не лише на словах, але і своїми вчинками, життям. Недарма Господь сказав: “По їхніх плодах ви пізнаєте їх.” (Мт. 7:16)

“По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім’ям Твоїм пророкували, хіба не Ім’ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім’ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас… Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!” (Мт. 7:16-23)

“А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра,
лагідність, здержливість: Закону нема на таких!” (Гал. 5:22,23)

Важливо навчитись слухати голос Божий, досліджувати Священне Писання, щоб діяти згідно волі Господа. “Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть.” (Ів 10:27) Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *