16 червня 2019 рік, служіння в неділю Трійця

Будь істинним свідком Христа – Руслан Прохор проповідь

Презентація теми:

“Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.” (Дії. 1:8) Христос обіцяє силу учням, Він хоче щоб вони стали Його свідками. Дух Святий даний Церкві для того, щоб вона представляла Бога на землі. Кожен християнин покликаний бути істинним свідком, бо Він воскрес із мертвих. Живучи праведним життям, люди побачать в нас Ісуса Христа, то вони самі зможуть захотіти прийти до Нього. Де взяти силу? Про Стефана написано, що він був повний віри та сили і ніхто не міг встояти проти мудрості й Духа, що він Ним говорив. Чи сповнені ми силою Святого Духа? Чи маємо силу протистояти гріху? Ісус Христос сказав, що коли прийде Дух Святий “…Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд…” (Ів. 16:8) Це не означає що ми сильні. Ап. Павло говорить: Бо нічого не можемо ми проти правди, а за правду.” (2Кор. 13:8) Як ми відносимось до гріха? Істинний християнин немає нічого спільного з гріхом. Христос сказав: “…Сам Я від Себе нічого не дію, але те говорю, як Отець Мій Мене був навчив.” (Ів. 8:28). “Небагато вже Я говоритиму з вами, бо надходить князь світу цього, а в Мені він нічого не має…” (Ів. 14:30) Свідки Ісуса Христа схожі на Свого вчителя. 

Про братів Йосипа написано: “І бачили його браття, що їх батько полюбив його над усіх братів його, і зненавиділи його, і не могли говорити з ним спокійно.” (Бут. 37:4) Коли гріх в серці, Бог не може наповнювати Своєю силою, бо гріх стає перешкодою. Лише в Бозі ми сильні робити добрі справи, прощати того, хто ображає, завдає біль. Живімо переможним життям! Христос сказав: “Як Мене переслідували, то й вас переслідувати будуть; як слово Моє зберігали, берегтимуть і ваше.” (Ів. 15:20) Христос дарує силу жити по Слову. Божа благодать сильне змінювати наші серця! Довіряймо Богу, Він з нами. “…Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм!” (2Кор. 6:16) Амінь!

 

 

Дух Святий – Утішитель – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

“Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.” (Ів. 14:15-17) Ісус Христос говорить про Святого Духа, називаючи Його іншим Утішителем. Хоча Ісус і залишав Своїх учнів, Він не кидав їх одних. Він збирався послати іншого Утішителя, який був би здатний зайняти Його місце і робити все, що він Сам робив, поки перебував з учнями. Слово «утішитель» (грец. παράκλητος, параклетос) означає утішитель, радник, посередник, захисник (адвокат) перед Богом. “Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім’я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив.” (Ів. 14:26) Дух Святий – воістину гідний заступник Ісуса Христа, діючий саме так, як діяв би Ісус, будь Він сьогодні особисто з кожним зі Своїх учнів. Яка роль Святого Духа в вашому житті сьогодні? 

 Христос не перестав був Утішителем. “…А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу.” (1Ів. 2:1,2). “Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений.” (Рим. 10:13). “Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.”(Рим. 8:26). “Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі…”(Рим. 8:14) Господь дав Духа Святого для Церкви, щоб допомагати Своїм дітям. Його обітниця поширюється на усіх дітей при умові послуху Його заповідям. “Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!” (Ів. 14:15). “Просіть і буде вам дано…” (Мт. 7:7). “Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього…” (Лк. 11:13) Нехай буде прославлене Його Святе ім’я! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *