15 липня 2020 рік, служіння в середу

Любов Божа відбувається або обманює – Олександр Бубнов проповідь

Презентація теми:

“Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу. А що ми пізнали Його, пізнаємо це з того, коли заповіді Його додержуємо. Хто говорить: Пізнав я Його, але не додержує Його заповідів, той неправдомовець, і немає в нім правди! А хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді вдосконалилась. Із того ми пізнаємо, що в Нім пробуваємо. А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.” (1Ів. 2:1-6)

Христос – наш Посередник і Заступник перед Небесним Батьком, примирення за гріхи наші. Ми маємо встановлюємо тісний особистий контакт з Господом на повазі, чіткому розумінні і виконанні Слова Божого.

Христос – наш Посередник і Заступник перед Небесним Батьком, примирення за гріхи наші. Відповідальність кожного християнина встановлювати тісний особистий контакт з Господом на повазі, чіткому розумінні і виконанні Слова Божого, щоб бути істинним виконавцем Його заповідей.

“Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом, і свого ближнього, як самого себе.” (Лк. 10:27)

Ворог людських душ намагається спотворити відносини між людьми, основою яких є любов. Отож, пильнуймо над своїм серцем, керуймося Божим Словом, щоб характер Ісуса Христа у думках, у вчинках все більше і більше проявлявся в нас. Амінь!

 

Щит мій в Бозі – Сергій Левкович проповідь

Презентація теми:

“Щит мій у Бозі, Який чистих серцем спасає.” (Пс. 7:11)

Щит – засіб індивідуального захисту, вид озброєння, призначений для захисту від поразки. Ми, християнин, маємо першочергове завдання, це утримання духовного фронту, на якому ми покликані протистояти силам зла, неправди. “А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.” (Еф. 6:16) 

Віра – абсолютна довіра Ісусу Христу у будь-яких обставинах і якщо це дійсно так, то Він є нашим захистом серед спокус і гріха. У дійсності, віра є живою тоді, коли людина серцем сприймає Слово Боже і живе відповідно Заповідей.

  • “Псалом Давидів, як він утікав був пред Авессаломом, своїм сином. Господи, як багато моїх ворогів, як багато стають проти мене! Багато-хто кажуть про душу мою: Йому в Бозі спасіння нема! Села. Але, Господи, щит Ти для мене та слава моя, і мою голову Ти підіймаєш!” (Пс. 3:1-4)
  • “Господь зламаносердим близький, і впокорених духом спасає.” (Пс. 33:19) 

Наша Перемога у Христі, тільки ми з Ним можливо проходити будь-які періоди життя. Отож, нехай Господь благословить нас мати живу віру і зрощувати її. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *