15 лютого 2017 року Стрітення Господнє

Чи очікуєш ти прихід Ісуса Христа? – Александр Бубнов проповедь

Тексти Писання:
1. (Псалми 88:47-49,53 )
«47. Доки, Господи, будеш ховатись назавжди, доки буде палати Твій гнів, як огонь 48. Пам’ятай же про мене, яка довгота життя людського? Для чого створив Ти всіх людських синів на ніщо?49. Котрий чоловік буде жити, а смерти на бачитиме, збереже свою душу від сили шеолу?
53. Благословенний навіки Господь! Амінь і амінь!»

2. (Від Луки 2:26)
«26. І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього.»

Презентація теми:
Господь знає все наше життя. Кожна душа дорогоцінна в очах Небесного Батька, Він настільки полюбив світ що віддав в жертву Свого Сина, щоб ти і я отримали вічне спасіння через пролиту кров Ісуса Христа.
Бог створив нас для спілкування з Ним. На нашому життєвому шляху ми дуже часто задаємо Богу питання і очікуємо від Нього відповідь. Іноді відповідь Бога на важливі життєві запитання є як світло серед темряви. Маючи особисті відносини з Господом ми будемо мати одкровення на кожен день.Семеон в своєму серці мав питання і Бог через Духа Святого дарував одкровення. Він очікував прихід Ісуса Христа Спасителя всього людства, а чи очікуєш сьогодні ти прихід Христа? Дух Святий прийшов на землю в день П’ятидесятниці звершувати Божу працю на землі. В яких ти сьогодні відносинах з Духом Святим? Якщо в серці ми маємо бажання щоб в нашому житті діяв Дух Святий ми повинні змиритися перед Богом, шукати Його лице і в своєму житті будемо бачити прояв сили Духа Святого. «17. А Дух і невіста говорять: Прийди» (Об’явлення 22:17) Тож нехай наше серце очікує прихід Ісуса Христа як герої віри Семеон і Анна. Амінь.

 

Семен та Анна – великий дефіцит таких працівників – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:
Ісус Христос будучи другою особою Божества, прийнявши людське тіло, народився на грішну землю. Звершуючи місію відкуплення людства від вічної загибелі Ісус Христос, маючи ресурси Божественної сили не використовував їх, а прожив звичайне людське життя взявши на себе весь тягар гріха, Він дарував для кожної людини дар вічного спасіння в Бозі.
Досліджуючи біографію Семеона (Див. Луки 2:25-27) ми бачимо що життя цього біблійного героя було посвячено на служіння Богу і Дух Святий керував його на життєвому шляху. Це є великим прикладом для тебе і для мене бути наповненим, керованим і бути покірним до Духа Святого. Євангелист Лука також нас знайомить зі старицею Анною. ЇЇ життя було повністю посвячене для праці на ниві Божій.(Див. Від Луки 2:37) Праведне, жертовне і благочестиве життя має велику вагу в очах Божих , це є дорогоцінністю в Його очах. Хоча Анну мало хто знав, але небо її знало, в духовному світі Анна була дуже відомою персоною. Маючи благоговіння і дружбу з Богом, вона удостоїлась побачити самого Спасителя всього людства.
Сьогодні ми живемо в еру Святого Духа. Він є доступний до кожного із нас і за нами відповідальність виражати повагу, прагнути і не оскорбляти Духа Святого «І не засмучуйте Духа Святого Божого, Яким ви запечатані на день викупу. (До Ефесян 4:30)Досліджуючи Старий заповіт, Дух Святий отримували тільки окремі люди для виконання спеціальних справ: священики, пророки, судді, царі, але коли Ісус Христос звершив місію відкуплення людства від вічної загибелі прийшла ера Святого Духа. Ми отримали вільний доступ до Нього. Тож як важливо цінити цей потік Божої благодаті і завжди дякувати Богу за Духа Святого. Для життя християнина є важливий критерій будувати дружні відносини з Духом Святим: прагнути Його, наповнюватись і розуміти Його.
Чинники для сповнення Духом Святим:
1) Освячення;
Дух Святий живе і діє тільки в чистому серці. Він спонукує до святості це одна із Його функцій. Ісус Христос сказав: «7. Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. 8. А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: 9. тож про гріх, що не вірують у Мене…(Від Івана 16:7-9)
Якщо наше серце чисте, Духу Святом комфортно перебувати ньому. Для того щоб Дух Святий діяв, християнин покликаний постійно освячуватисвої думки,слова, мотиви, звички, характер.

2) Любов до Священного Письма;
Біблія є Богонатхненною книгою, написаною за Божественним натхненням, і якщо ми перебуваємо в Його Слові-це є великою пошаною до Духа Святого. Саме через дослідження Священного Письма Святий Дух виконує велику роботу в наших серцях: помножує віру, мир, любов до ближнього, має зціляючу дію. Через сторінки Священного Письма ми пізнаємо Бога, Його волю для нас і для нашого життя.

3) Молитовне життя;
Молитовне спілкування з Богом є великою привілегією для християнина. Саме через молитовне життя християнин отримує силу в духовній боротьбі проти сил зла. Кожний християнин покликаний молитись за нужди Царства Божого. Апостол Павло є прикладом для нас. Його молитовне життя було посилене за дітей Божих(Див. До Галатів 4:19). Тож маємо активне молитовне життя, включаємось в духовний бій проти сил диявола.
В 21 столітті любов Бога до Своїх дітей зменшилась і Його бажання мати дружбу з кожним із нас. Господь бажає давати кожному із нас Дари Духа Святого для збудування Царства Божого. Тож нехай через наше життя буде прославлено Боже Ім’я. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *