15 січня 2020 рік, служіння в середу

Будь прикладом – Андрій Кравчук проповідь

Презентація теми:

“Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом, бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти. Бо що було неможливе для Закону, у чому був він безсилий тілом, Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла, і за гріх осудив гріх у тілі, щоб виконалось виправдання Закону на нас, що ходимо не за тілом, а за духом. Бо ті, хто ходить за тілом, думають про тілесне, а хто за духом про духовне. Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир, думка бо тілесна ворожнеча на Бога, бо не кориться Законові Божому, та й не може. І ті, хто ходить за тілом, не можуть догодити Богові. А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.” (Рим. 8:1-9)

Що я думаю про себе, коли звершую служіння для Бога? Біблійні приклади: Гаман і Мордехай (Ест. 6:6-12), Мойсей, Міхей та Седекія, Соломон, Ровоам, Ґоліят і Давид, Валтасар, молитва фарисея та митника у храмі, чудеса Ісуса Христа. 

Хотілося більш детально порозмірковувати про біблійного героя періоду Нового Заповіту – Івана Хрестителя. Він був попередником Ісуса Христа, що пророкував Його пришестя. Напевно, Іван Хреститель усвідомлював відповідальність служіння, яке отримав від Бога. Незважаючи на свій статус в суспільстві, перед Богом, Іван Хреститель ніколи не ставився зверхньо до людей. “Сам же Іван мав одежу собі з верблюжого волосу, і пояс ремінний на стегнах своїх; а пожива для нього була сарана та мед польовий.” (Мт. 3:4) Верблюжий волос – прообраз смирення, любові, готовність служити людям з різних соціальних прошарків. Пояс ремінний – образ повного стримання в слові. 

Смирення – одна з найважливіших рис, які потрібно мати кожному, хто служить Господу щирим серцем. Поклоніння Богу починається не із звершенням молитов, а з сердечних думок. Аналізуймо, про що більшість часу думаємо… Наскільки наші думки до вподоби Всевишньому? Наше з вами благословення залежить саме від того, скільки часу ми приділяймо для небесного. Амінь!

 

Моя думка про себе – Давид Водько проповідь

Презентація теми:

  • “Коли ж він те подумав, ось з’явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого.” (Мт. 1:20)
  • “Коли ж виповнились вісім день, щоб обрізати Його, то Ісусом назвали Його, як був Ангол назвав, перше ніж Він в утробі зачався.” (Лк. 2:21)

Християнське життя на перший погляд начебто легке, але, насправді, воно є важким. Без Бога не можливо прожити праведним життям, тож міцно тримаймося Його, пам’ятаючи про ВСІ Його милості.  Складні обставини, випробування, переживання сприяють формуванню в нас характера Самого Ісуса Христа. Будьмо чутливими до духовних істин, не відкидаючи те, до чого закликає Дух Святий. 

Бути Божою дитиною – найвище духовне звання, тож не заплямовуймо його своїми справами! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *