15 січня 2017 рік служіння в неділю

Жертва Ісуса Христа – Василь Хмель проповедь

Тексти Писання:
1. (До Євреїв 10:5-7)
«5. Тому то, входячи в світ, Він говорить: Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував. 6. Цілопалення й жертви покутної Ти не жадав. 7. Тоді Я сказав: Ось іду, в звої книжки про Мене написано, щоб волю чинити Твою, Боже!»
Презентація теми:
У Бога був свій план щодо звільнення людини від гріховного рабства. Ісус Христос прийшов на грішну землю. Для чого? – Щоб виповнити волю Божу: врятувати людину, щоб принести себе в жертву за гріхи всіх людей, дозволяючи нам уникнути духовного розкладання і возз’єднатися з Богом. І кожен, хто прийде до Христа, може отримати спасіння. І не просто від такої смерті, яка всіх нас чекає, а від вічної смерті! Але для цього необхідно виконати певні умови. Людина не може врятуватися сама. І Бог не може врятувати людину насильно, тобто без її участі. Тому Христос і поєднав у Собі ці два єства – Божественне і людське. Тому він може «доторкнутися» до сторони людини і сторони Бога і з’єднати прірву, яка відокремлює людину від Бога. Міст Ісуса Христа дозволяє нам возз’єднатися з Богом і отримати життя – яке триває вічно.
Пришестя Ісуса Христа потрібно було для того, щоб:
• було явлено повне одкровення праведності істоти Божого;
• була виявлена повна гріховність людини;
• ми мали в Ньому свідчення воскресіння і життя вічного з Ним на небесах;
Бог у своєму Слові показує, чого Він чекає від нас. Він очікує, що ми були слухняні Йому і Його Слову. Амінь!

 

Останні часи – Андрей Мозговой проповедь

Тексти Писання:
1. (Від Івана 8:12)
«12. І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя.»
2. (Від Луки 2:32)
«32. Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!»
3. (Від Марка 10:47,48)
«47. І, прочувши, що то Ісус Назарянин, почав кликати та говорити: Сину Давидів, Ісусе, змилуйся надо мною! 48. І сварились на нього багато-хто, щоб мовчав, а він іще більше кричав: Сину Давидів, змилуйся надо мною!»
4. (Від Івана 9:2,3)
«2. І спитали Його учні Його, говорячи: Учителю, хто згрішив: чи він сам, чи батьки його, що сліпим він родився? 3. Ісус відповів: Не згрішив ані він, ні батьки його, а щоб діла Божі з’явились на ньому.»
5. (Від Івана 9:39-41)
«39. І промовив Ісус: На суд Я прийшов у цей світ, щоб бачили темні, а видющі щоб стали незрячі. 40. І почули це деякі з тих фарисеїв, що були з Ним, та й сказали Йому: Чи ж і ми невидющі? 41. Відказав їм Ісус: Якби ви невидющі були, то не мали б гріха; а тепер ви говорите: Бачимо, то й ваш гріх зостається при вас!»
6. (Ісая 60:2)
«2. Бо темрява землю вкриває, а морок народи, та сяє Господь над тобою, і слава Його над тобою з’являється!»
7. (Від Матвія 24:14)
«14. І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!»
8. (Малахії 4:2)
«2. А для вас, хто Ймення Мойого боїться, зійде Сонце Правди та лікування в промінях Його, і ви вийдете та поскакаєте, мов ті ситі телята!» Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *